Şimdi Ara

Akbank Tosla [ANA KONU] (90. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.464
Cevap
344
Favori
744.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar kasım ayı trendyol iadesi yatan olmadı henüz değil mi? 13ünde mi yatacak onlar.

• ahmetnbr kullanıcısına yanıt

14ü

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam 👍
  • spotify almak istediğimde kartım sürekli hata veriyor sebebini bilen var mı acaba ?

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    spotify'a üye olurken 4-5 kuruş daha fazla para alıyor hesabında eksik varsa o yüzden hata veriyordur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Burak373737 B kullanıcısına yanıt

yok hocam fazla attım yine hata veriyor tüh deyip duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PunkBunny -- 9 Aralık 2020; 13:30:20 >
  • Para transferi için mümkün olduğunca kullanmamaya çalışın arkadaşlar. Akbank hesabımdan Tosla hesabıma para gönderir göndermez Tosla hesabım bloke edildi, iki haftadır hesabıma giremiyorum, gönderdiğim para geldi mi onu bile bilmiyorum. Yazılı olarak ulaşıyorsunuz cevap yok; telefon açıyorsunuz -yoğunluktan dolayı muhatap bulabilirseniz- dedikleri tek şey "talebinizi aldık, yakında hallolur".

Keşke kullanmadan önce Şikayetvar sitesine bakıp yorumları okusaydım, benzer sebeplerle kaç kişi şikayet etmiş. Ben "Akbank"ın kendi uygulaması diye kullandım ama beni çok pişman ettiler. Hem maddi olarak zarara soktular hem de dertsiz başımı derde soktular.

• Demiourgos D kullanıcısına yanıt
    Neden oldu ki hocam çokmu transfer yaptınız
  • Arkadaslar dizi film kampanyasinda su sekilde bir baslik var

”Tosla Kart'ını dizi ve film platformuna kaydedenlere 3 ay boyunca ödemelerinin %60’ı bizden.”

3 ay mı iade veriyor max? Aciklamalarda bununla ilgili hic detay yok. Ayni sekilde Muzik platformu kampanyasinda da 3ay yaziyor ama 4.ay odememin iadesi geldi. Simdi muzik icin 5.ay odemesini ve netflix icinde 4.ay odemesini yapacagim ama emin olamiyorum iade gelip gelmeyecegine

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 10 Aralık 2020; 20:43:54 >
  • bdurmus kullanıcısına yanıt
    Kampanyalar yılbaşında bitiyor o yüzden öyle yazıyor.

• Burak373737 B kullanıcısına yanıt

Dostum kampanya tarihi 10 temmuz - 31 aralık arası 3 ay boyunca %60 diyince 3 ay için iade veriyor diğer aylar vermiyor gibi anlaşılıyor. Kampanya yıl sonu bitecek biliyorum ama yıl sonu bitmesiyle 3 ay yazmasının bir bağlantısı yok gibi

5 aydır iade alıyorum. 3 ay ayrıntısına takılmayın
  • inspectorc19 İ kullanıcısına yanıt

teşekkürler

• lider06 kullanıcısına yanıt

Hocam mantıklı bir nedeni olsa da söyleseler gam yemeyeceğim zaten. Güvenliği bahane ediyorlar ama alakası olduğunu sanmıyorum, Zaten işin normal prosedürü bu şekilde olsa kim kullanır bu havale, EFT işlerini. Muhtemelen kafalarına göre milletin hesabına çöküp belirli bir süre paralarını işletiyorlar. Şikayetvar sitesinde de bir sürü şikayet olmuş aynı konuyla ilgili, keşke daha önce baksaydım böyle bir işe kalkışmazdım. Elektronik bankacılık işleri sakatmış onu anladım, ben Akbankın diye güvenmiştim ama hata etmişim. Hayır bir de bloke kaldırıldıktan sonra o parayı hesapta göremezsem ne olacak bilmiyorum, paranın akıbeti bile belli değil. Düşünün, kendi sahip olduğum parayla ilgili tasarrufta bulunma hakkımı 2 haftadır elimden aldılar dahası güvende mi hesabıma geçti mi ona bile bakamıyorum. Neden ne olursa olsun böyle bir şey yapmaya hakları olduğunu sanmıyorum.

• Bu karta kredi kartıyla yükleme yapılıyor mu banka kartıyla yapılıyor o kesinde? Harcama kampanyalarına falan katılırım.

• Nétwork kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece banka kartı kredi kartı olmuyor.

• PunkBunny kullanıcısına yanıt
    Bankamatikten şifreyle işlem yapmanız gerekiyor, o da olmadı pos cihazından.

Kampanya ilk önce 3 ay diye çıktı, sonradan 2020 sonuna kadar uzatıldı. O kısmı güncellemeyi unuttular. Kampanya detaylarında doğrusu yazıyor.

• mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    Tamamdir cok tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bdurmus -- 11 Aralık 2020; 15:6:37 >
  • Kartımı netflix e kaydedip bu ay ödeme yaptım, iade alacak mıyım şimdi ocak ayında?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.