Şimdi Ara

Akbank sıfır faizli kredi yeni müşterilere özel 7500 TL (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
11
Favori
51.665
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hiçbir bankaya borcum olmamasına rağmen red verdi ilginç 2011 den kalan hesabım var acaba ondan mı ama sıfır faiz kredi çıkıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • manyaksx kullanıcısına yanıt
    Bunun nedeni kimlik kartındaki fotoğrafla yüzünüzün eşleşmemesi. Şubeye gidip işlemi tamamlayabiliyorsunuz. İki arkadaşıma da aynı şekilde oldu faizsiz kredilerini aldılar. Bende chip paramı aldım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayım ben de. Ara ara deniyorum çıkmıyor kimse. Bence bu şubeye göndermek için bıktırma gibi bir şey

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ByPozitif kullanıcısına yanıt

Az önce bağlandı sürekli bekleyince oluyor sanırım.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Bekleyen başvuru varsa çıkmaz hocam. Ben bu şekilde aldım.

• ugur_hy kullanıcısına yanıt
    Hallettiniz mi hocam ne kadar sürdü

• srvngrc S kullanıcısına yanıt

webten nerden giriliyor? bulamadım...

• ByPozitif kullanıcısına yanıt

Evet çok kısa sürdü hemen hallettiler. Umarım siz de halledersiniz.

• AsTraLL A kullanıcısına yanıt

Zaten şartlarda "Üyelikten 5 gün sonra bu krediye başvurulabilir" yazıyor.

Yani başvurunun açılması için 2 gün daha var...

• Ben üye oldum, kredi başvurusunu ertesi gün mü yapabiliyoruz? Bende sadece Direkt Kredi ve faizli seçeneği çıkıyor. Bilgisi olan var mı?

Acaba daha önce müşterilerimiydim bilemedim.

• Bana uygulamadan verdirtmeyip şubeye yönlendirdi. Şubede güncelleme yapıldı ama baya imza atıldı açıkcası var olan eski bir hesabım varmış onuda mobil bankacılık şifresi gelince kapattı görevli telefonumdan. 1 saat sonra krediye başvurabildim ve önonay aldı kredi ancak saçma bir şekilde kimlik ve gelir belgesi ile tekrar şubeye git uyarısı verdi. Sabah şubeye gittim ve sıra beklerken tekrar denedim ve kredi hesabıma geçti. Sanırım yoğunluktan dünkü güncellemeler geç düşüyor sisteme.
    Ben akbank için kötü müşteriyim bana vermelerine şaşırdım açıkcası. Şimdiye kadar 3000 TL chip almışımdır ama 1 kuruş faiz ödemedim kendilerine 🤣

• 7 Nisan'da 2 günlük uğraşla görüntülü görüşmeyi yaptım. Sanırım kimliğim eski çipsiz olduğu için başvuru aşamalarında burada yazanların birçoğu karşıma çıkmadı. Hesap, kart ve kredi seçme ekranlarını görmedim. Görüntülü görüşme sonrasında mecburen seçmem gereken hesap ve bankamatik tercihi çıktı. Onayladıktan sonra kartınız ve sözleşmeniz kurye ile gönderilecektir. İmza sonrası hesabınız kullanılacaktır ekranı çıktı. Mobilden başka işlem yapamadım. İnternet bankacılığından kredilerde 7500 TL 12 ay seçeneklerini seçince 0 faiz kredi göründü ancak şubeye gitmelisiniz uyarısı verdi. Az önce müşteri hizmetlerini aradım. Başvuru sırasında bana hiç görünmeyen dijital mi yoksa imzalı sözleşme mi seçeneği de varmış. Eski kimlik olması nedeniyle yada sistem hatası nedeniyle bu seçenek bana çıkmadı. Sözleşme imzaladıktan sonra krediyi kullanabilirsiniz dediler. Bekliyorum bakalım henüz kuryeye verilme aşamasına yeni gelmiş süreç.
    Bu arada çipli kimliği olan ve NFC li telefon kullanan 2 arkadaşıma 5-10 dakika içinde tüm işlemleri yapıp, mecburen verdiği 1 saatlik bekleme süresi sonrası kredileri aldık.

Benzer durumda olan arkadaşlar için bilgi amaçlı durumu anlattım. İyi forumlar.

• Eskiden hesap vardı yine de verirler mi

• Tam söz verdikleri gibi üye olduktan 5 gün sonra az önce kredimi aldım sorunsuz bir şekilde.

Bu süreçte NFC' li telefonum sayesinde hiç müşteri temsilcisi ile görüşmeden, şubeye gitmeden herşeyi mobil uygulamadan hallettim.

Konuyu açan arkadaşa teşekkür ederim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cem_Alim -- 13 Nisan 2022; 14:16:1 >
  • hala veriyorlar mı tükendi mi

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

*Kampanyaya katılanlar, Akbanklı olduktan sonraki takip eden 5 gün içinde %0 faizli krediye başvurabilir.

5 gün içinde yazıyor hocam. 5 günden sonra vermeyebilir.

• abgore A kullanıcısına yanıt

Aynısını yaşıyorum, benim kart ve sözleşme halen gelecek...Bunun için MH yi aradım, isterseniz buradan başvurabilir dedi...Başvurduk, red geldi...Ama 40k ön onaylı kredi sunuyorlar...Bu arada Ocak 2022 kredi notum 1822...Garip bir banka...

Akbank sıfır faizli kredi yeni müşterilere özel 7500 TL
    Akbank sıfır faizli kredi yeni müşterilere özel 7500 TL

• Kredi kartı alınabiliyor mu başvurudan bikaç gün sonra? 500 lira puan kampanyalı yani..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Davet kodum ile ilk kez Akbank müşterisi olacaklara 80 TL nakit paylaşım yapıyorum özel mesaj atabilirsiniz.

• Akbank mobilden müşteri olayım dedim diğer bankalardan bilgilerimi alınması için onayladım bütün bilgilerimi girdim sonunda şubeye gitmem gerektiğini yazdı ne iş anlamadım

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.