Şimdi Ara

Akbank sıfır faizli kredi yeni müşterilere özel 7500 TL (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
325
Cevap
11
Favori
51.664
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başvuru kredi onaylandı kullandırımda bekliyor arkadaşlar ne zaman hesabıma yatar.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • onur1301 kullanıcısına yanıt

Telefonda NFC var mıydı?

• Arkadaşlar başvuru aşamasında görüntülü görüşme kısmından öteye geçilmiyor ne yapmalı? Kredi değil ilk başvuru. Sistem yoğun diyor sürekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi befo -- 14 Nisan 2022; 15:28:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşim başvurduriym dedim ona da en yakın akbank gidin diyor

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Yoktu hocam. Üşenmedim gittim bankaya sonra hesap açıp verdiler krediyi

• NFC' li telefonumdan arkadaş adına almak istedik:

TC kimlik kartını tanıtırken daha önce yüklediğim Moskova Metro programı açılıp kimlik bilgilerini almaya başladı.

Bunun üzerine Moskova ile ilgili ne varsa telefondan kaldırıp yeniden denedik.

Bu defa yüz tanıma aşamasını geçemedik, defalarca denediğimiz halde.

Arkadaş nihayet pes etti "Akşam başka arkadaşın NFC' li telefonundan denerim" dedi...

• befo B kullanıcısına yanıt

Şubeye gidip halledeceksiniz.

• Görüntülü görüşmeye bağlanma aşamasının ötesine geçen yok galiba 2 telefonla denedik tık yok bir teknoloji getirdiniz bari adam gibi getirin bir para verecekler bin dereden su getirtiyorlar hayır parayı hibede etmiyor gene biz ödeyeceğiz illa bankaya git bankaya gidince de referans olayı çalışmıyor fakirliğin ben ……

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deepdarkdirty -- 14 Nisan 2022; 16:57:15 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 200 küsür Referanslarım var davet kodum ile Akbank lı olanlara 100 TL gönderebilirim.

• Cem_Alim C kullanıcısına yanıt

Yuz tanima asamasini ben de gecemedim subeye gidin diye uyari verdi. Biraktim ben de

• Eşimde geçenlerde başvurdu buna ve kredi onay mesajı geldi. Ancak hesaba giremiyor. Kullanıcı adı hatası alıyor. Soy ismini her kombinasyonda girmeyi denedi ancak aşamadık sorunu. Müşteri hizmetlerini aradığımızda ise şubeye yönlendirmeye çalışıyor. Bu sorunu yaşayan var mı acaba?

• Ön onay aldım mobil uygulamadan ama şubeye yönlendirdi. Şubeye gidince sigorta yapmak istiyorlar. Gerçekten bin dereden su getiriyorlar yolmak için

• iphone dan tüm adımları tamamlayabilen var mı? Ne kimlikten bilgileri çekebiliyo ne resim eşleştirme ne de bağlantı gerçekleşiyo saydım 16 kere denemişim deli ettiler insanı

• Şubeye yönlendirilen arkadaşlar, önceden Akbank'ta hesabınız var mıdır? Benim fi tarihinde (18'den küçükken) vardı, yaklaşık 13-14 yıl önceydi sanırım. Babam paranı çekip hesabı kapattım demişti o zaman için ama şimdi şubeye yönlendiriyor...

• Benim refimle üye olana 125 TL verebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: TahaKaradeniz

Ön onay aldım mobil uygulamadan ama şubeye yönlendirdi. Şubeye gidince sigorta yapmak istiyorlar. Gerçekten bin dereden su getiriyorlar yolmak için
    +1

Şubeye evrak istemekten ziyade bu ve benzer şekilde bir ürün kitlemek için çağırıyorlar. Gidenler dikkat etsin.

• Çektim şimdi krediyi yattı hesaba fakat ilk 4 taksidini ödedikten sonra kalan taksitleri tek seferde kapatabiliyormuyuz?

• sabahtan beri deniyorum müşteri temsilcisine bir türlü bağlanmadı kampanya mı bitti ne oldu bu ara bağlanabilen oldu mu kafayı yiyeceğim

• Arkadaşlar son başvuru tarihi ne Zaman

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.