Şimdi Ara

Ak Parti ile fakirliği hissettim. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
2
Favori
15.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
378 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün konunun öznesi akp ama yarın hükümet değişince yine aşağı yukarı aynı şeyler olacak. sorun partilerden çok particiler. bunun da bir çözümü yok.

ekonomik durumunuz iyiyse kulağınızı tıkayıp hayatınızı yaşayın değilse yurt dışına gidip yeni bir hayat kurun.

imkanı kötü olupta ülkeyi terkedemeyenler evde oturup canı sıkılınca çocuk yapmaya devam ettikçe mevcut sisteme dolaylı olarak destek olacak.

sonuçta istediğimiz kadar şikayetçi olalım halkın çoğunluğu tvde kim oynuyorsa ona oy vermeye devam edecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: İAmSterdam06

Silinebilir

Tüm dünyada kriz var o sebeple 2020 de dünyanın en fazla değer kaybeden parası türk lirası,yersenAk Parti ile fakirliği hissettim. 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl sonra ; akp ile açlığın ne demek olduğunu öğrendim.
    Gerçi o zaman internete bağlanıcak paramız olmayabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • OnderT O kullanıcısına yanıt

İhracat rekoru kırması çok garip değil eskiden 1 milyon dolarlık ihracat yapılıyordu diyelim ne yapar 1 milyon tl şimdi o kadar yapılsa 9 milyon tl e bizim bakan durur mu çıkar hemen ihracat 9 katına çıktı der vs. bunun gibi saçma şeyler yapılıyor

Dolar euro almış başını gidiyor her gün başka bir şeye zam geliyor ama bizim bakan sürekli şöyle süper olduk böyle uçtuk diye paylaşım yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-3042DE2E5

Tüm dünyada kriz var o sebeple 2020 de dünyanın en fazla değer kaybeden parası türk lirası,yersen 

Alıntıları Göster

Tesadüf Ak Parti ile fakirliği hissettim. 

• Yav yeenim öyle deme şühür et

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 700gr lık Torku cam çikolata 18.5TL eskiden 1 kg 'ı 18tlydi vay anam eriyoruz

• Sallamişta sallamış konu sahibi, yazının sonunda bmw 5.20 aldım falanda yazacak sandım

• quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Tesadüf  

Alıntıları Göster

Böyle muazzam bir kriz kendiliğinden olabilir mi? Ben yaradılışçıyım. Mutlaka bir mimarı vardır. İlla bir yaradanı vardır bu krizin.

atayizler anlamaz

• İyi sen rock bar a gidemiyorsun ben az önce beyaz peynir alamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: cemsinan

Böyle muazzam bir kriz kendiliğinden olabilir mi? Ben yaradılışçıyım. Mutlaka bir mimarı vardır. İlla bir yaradanı vardır bu krizin.

atayizler anlamaz

Alıntıları Göster

Dua edelim kardeşim. Doğru yolu buldum ağlıyorum

Bak paula ablamız trump reis için nasıl dua ediyor.

Ak Parti ile fakirliği hissettim.

• Fakirliği geçeli çok oluyor artık kölelik hakim bu topraklarda.

• quote:

Orijinalden alıntı: EgoistKişi

bugün konunun öznesi akp ama yarın hükümet değişince yine aşağı yukarı aynı şeyler olacak. sorun partilerden çok particiler. bunun da bir çözümü yok.

ekonomik durumunuz iyiyse kulağınızı tıkayıp hayatınızı yaşayın değilse yurt dışına gidip yeni bir hayat kurun.

imkanı kötü olupta ülkeyi terkedemeyenler evde oturup canı sıkılınca çocuk yapmaya devam ettikçe mevcut sisteme dolaylı olarak destek olacak.

sonuçta istediğimiz kadar şikayetçi olalım halkın çoğunluğu tvde kim oynuyorsa ona oy vermeye devam edecek.

İyi mi kaldı ? :) 100.000 TL maaş alan adamın, Euro bazında maaşı 10.000 Euro oldu. Bu 10.000 Euro parayı ikiye böl çünkü bizim devletimiz arabada falan %300 vergi alıyor. Özetle o 10.000 Euro'nun değeri bile 5000 Euro'dan daha az.

• Çaya , yetiyormu çaya ? Yetiyorsa daha ne ?

Abartmayın , keyif çayı için.

• O degil ben Istanbulda baya sokakta yatan gormeye basladim dikkatinizi cekiyormu bilmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: djoz

Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. Ak Parti ile fakirliği hissettim. 

• quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Sallamişta sallamış konu sahibi, yazının sonunda bmw 5.20 aldım falanda yazacak sandım

1 cümlesinde bile yalan yok. 1985 doğumluyum. Yaşadıklarımı anlattım. Çocukluğumda babam sanayide çalışırken bile hayatımız çok rahat geçiyordu. Babam işe her zaman arabayla giderdi. Yani şu an günde 40 lira kadar sadece benzin masrafı olurdu. 15 sigara ile birlikte 55 tl. Sen şu an günde 55 tl harcayıp 4 kişilik bir aile gecindiren sanayi sitesi çalışanı bulabilir misin? ( ev kira değildi dedemin eviydi)

LPG üzerinden 40 tl yazdım. Benzin ile hesaplarsak 60 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnderT -- 6 Kasım 2020; 19:36:33 >
  • elLbufFer kullanıcısına yanıt

Hocam üstteki mesajın cevabi biraz sana da cevap gibi oldu.

• Arkadaşlar, siz asıl meseleyi kaçıyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.