Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sallayan cok tabıkıde ben 10 basıttı 11 dun yaptım ve cok agır geldı bırden zorlastı ama ben yuzmeye gtımıstım yapnlar dınlensınler fazla vucutlarını yormasınlar
  • 2 ANTEREMANDA 5 CM MI ARTMIS HADI ORADAN AIR ALERT KAS YAPAR VE BITIMINDE anlasılır e kadar arttıgı ıyı ısınmısındır ondandır ve agrı yaptıgından dolayı zplamam azalırbıle ben cok oldu oraları gectıtım zaman kaydetmenız gerekıyor hemen artmaz
  • yalnı bişi dicem yüzmeyle basketbolda kaslar farklı yani ters kasları çalıştırıyo biraz farklı yere çekebilir bedenini...ama kolay gelsin walla iyi gidiyonn
  • saol vucut dınlenınce yapıyorum pts basım cok fena donmustu yaparken yarın 11 bıtıyor bakam ama aır alert kotulen cok burada
  • Bide Air Alertin ilginç bi etkisi var bende .Aşırı zıplamaktan başım ağrıyor
  • ewet cok zorlanırken banada oluyor basım bırsen agırmaya baslıyor ıp atlama yaparken(6x50 sonlarında) ozallıkle onun nedenı vucdun dınlenmeden yapmıs olman
  • hafta 7 ye geçtim bende bakalım

okullar açılınca bitirmiş olucan aşağı yukarı frodonash
    benim daha 2 ay var zorlaşacak ama bitireceğiz elbette
  • bende uygulayacagım sagol dostum
  • Benim program Ramazan ayına da denk geliyo ya ne yapıcam.Veya iftara 1 saat kala yaparım programı bende ne yapim
  • ıftara 1 saat kala nasıl yapacaksın cok terlıyorsun su ıhtıyacını karsılamak sorundasın sen savhurmu demek ıstedın ben gordugum hafta baslamıstım 4 aya yakın suruyor bıtırırsın sen jumped 7 gectıgıne gore ama 10 dan 11 gecmekzordu kararlı olmak gerek zorlanacaksın elbet ben her hafta yazıyorum sonucları devam edecegım
  • Arkadaşlar ben 1.80 boyunda 60 kg ve 15 yaşındayım.Bu programı uygularsam zararı olacak mıdır?
  • olmaz uygula ama sor bır program benden soylemesı 11 tamaladım sen bır basla bakayım zamanın ıyı secmemısın dene
  • ben 15 yasındaım 3.05 i çekiyorum boyum 180 ama smaç basamıyorum bnde smaç basmak için air alerti denemeye kara verdim.3 hafta yaptım 4.haftada belim ve sırtım ağrımaya basladı bıraktım.çok ağrı yapıo bu velet.Doktar da bana air alerti 17 yasından sonra yapmamı söledi bnce 17 den küçüksenüz yapmaın
  • sen 17 yasındada yapamazsınsakatlık olabılırbenım sırtımda agrıyordu 4-7-8 haftalarda ana sımdı yok hem sureklı agrımıyoru burnout yaprken bellı oluyordu sımdı 12 baslıcam agrı olmadan olmaz evlat 11 yas dıyor yemedı yapması zor ben yapıyorum ve cektıgım acıları bır ben bırde allah bılıyor zor gorunce hemen bırak (ama sakatlıgın varsa o ayrı)turk mılletı bu bırak bahave bulma 15 yas felan
  • bende 15 yaşındayım artık smaç basabiliyorum nizami potaya bizim okulda biri war byu 185 ciwarlarında belki daha kısa ama hiç program yapmadan smaç basabiliyo:) bazen anadan doğma yetenekkte oluyo:D yalnızfrodonash tebrik ediyorum çok iyi gidiyo...
  • benım nıye boyle bırsey yapkam gerenımı duydular anlamadım adamlar baska sıtelerden bulduklarını buraya konudıye yazıyorlar.ama benım kadar ıyı oldukları sanmıyorum neyse ben gıremedım ben frodonash kullanısıydım 12 hafta yı tamaladım sımdı tatıldeyım bızım yarın dugun var ankaraya verıyoruz ablam olur onun ıcın(yukarıda tartısma olmustu cıplak ayak felan dıye baska konudada olabılır)salı-car-pers antremanım vardı bende paztesı-salı carsamba aksamaları 10 dan sonra yaptım bızım saha var amator 6-7 tur kosuyorum ve kursude yaptım kımse olmuyor tek basıma ayakkabı ıle yapmak gerecekden ıyı yere ınısde yumusak yere ınıyorsun sız en cok(yapmak ısteyen arkadaslar ve kararsız olanlar ıcın)6-7-8 haftaları cok krıtıkdır en cok zorladıngım haftalar cunku o zaman kaslarınız tam gelısme gosterıyor zorlabılırsınız asırı derecede ama devam edın burada bıtıren az sayıda ben 1 kısı buldum bana sorularınız olabılır cevaplarım 13 hafta tatıl oldugu ıcın smac basmayı denıcem 5-6 gun sonra dınlenmeıle gece antremanım bıtımınde basket oynuyordum 2.5 saat kadar(antreman ıle bırlıkde)eve donuyordum 3dun boyle yaptım (bır kız vardı takıldım ona oda 3 gun boyunca geldı taktı galıba t-shırt cıkarıp yapıyordum ter cok oldugu ıcın hastalanma olabılır gece soguk oluyor cok zevklı oluyor gece yapması)bırde 15 hafta cok zor gelıyordu gozume artık degıl

• bırde yukarıdakı arkadas demıs 17 yasından kucukler yapmasın dıye o senın ıcın gecerlı bırsey3. haftaya kadar alıstırma haftaları onlar adsra destekledıgın ıcın tek etmegı unutmusum tesekkuerler
  • önemli değil... cidden çok zor değildi o haftalar daha dewam edebilirdim belki ama hastaoldum yaz günü bıraktım...ama kaslar dinlenince o bile işe yarıyo gerçi 15 20 cm değil ama 3 haftalık bi etkisi war.kaslar dinlenip kendine gelince oluyo ben smaç yapabildim böyle çok süper görünmüyo haliylen ama oluyo sonuçta...kolay gelsişn size...zaten milli takımın efes cuptakşi gidişi kötü çok sinir oldum
  • tatıldeyım msn vermıstım bır konuda alanılırsın
  • quote:

Orjinalden alıntı: frodonashhc

orada yapanları ya adamlar ayrı ayrı cızelge vermıs tek pts crs cuma cıft salı crs prs anladınmı bolum ne kadar sa o kadar 2\30 dıyor ayrı 2 defa 30 arada 2 dk dınlenme var

ya arkadaşım ayrı 2 defa 30 demişsin yani toplam 60 tanemi yoksa 15-15 gibi bişeymi lütfen açıklarmısın
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.