Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
950
Cevap
28
Favori
296.501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir srum olcak sizce hangisini daha önce yapmalıyım 3 mü yoksa 4 mü bi yardım lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cagatay2023 -- 5 Mayıs 2009; 19:30:12 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: airalert

1. hiç bi sakıncası olmaz kardeş rahat ol
    2.eet tabii ki vücudun ve metabolizman buna alışacağı için daha rahat ve zorlanmadan devam edebilirsin programa...

çok teşekkurler
  • quote:

Orjinalden alıntı: cagatay2023

bir srum olcak sizce hangisini daha önce yapmalıyım 3 mü yoksa 4 mü bi yardım lutfen

3 de sakatlanma riski daha yüksek
    4 ü yap 3 ü yapmana gerek yok 3 deki aynı hareketler var zaten
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

quote:

Orjinalden alıntı: cagatay2023

bir srum olcak sizce hangisini daha önce yapmalıyım 3 mü yoksa 4 mü bi yardım lutfen

3 de sakatlanma riski daha yüksek
    4 ü yap 3 ü yapmana gerek yok 3 deki aynı hareketler var zaten

sağol
    Boy:1.52
    Kilo:53

Hangisini yapayım daha hiç başlamadım?
  • quote:

Orjinalden alıntı: 81Selanik

Boy:1.52
    Kilo:53

Hangisini yapayım daha hiç başlamadım?

hiçbirini daha yaşın küçük
    ama illa yapıcam diosan
    4 ü yap
    3 sakat
  • yaşın gayet yeterli 11 yaşından itibaren yapabilirsiniz bu programı.4 ü yapmanı tavsiye ederim 3 ü yapmak hamallık olur.
  • Arkadaşlar ben air alert 4 ün 11. haftasındayım aslında 13de olmam gerekiyorduda mola veridm 2 hafta üst üste yapmazsam sonrada yine geçen yaptığım haftayı yapsam olurmu ? birde air alert adanced kolay gibi göründü bana 6 hafta sanırım.advance ne işe yarıyor?
  • Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar öyle bakınıyordum foruma. yazıları okudum hoşuma gitti baya buradaki yardımlaşma:) bende yazim dedim:D
    üye olmaya karar verdimde meğersem üyeymişim buraya:D neyse
    ben yaklaşık 3-4 sene önce 2 kez air alert 3 e başladım 5. haftada bıraktım ikisinde de.
    Geçenlerde bi hırs geldi yine pazartesi günü başladım. Dizim sakat ama zorlanmadım şu ana kadar devam ettiriyorum.
    Bazı arkadaşlar işe yaramıyor demiş ilk haftalarda ama ben 5 hafta sonucunda azda olsa farkını görmüştüm.
    Bu sefer hedefim 15 haftaya kadar devam ettirmek ki inşallah bitirebilirim bi aksilik olmadan.
    Yaşım 18 kilom 88 boyum ayakkabısız 1.88
    İlk yaptığım zamanlarda not almışım boyum 1.82'ymiş o halde 3.05 e çift el çift ayak asılmıştım. Yani kısacası kimseye aldanmayın yok işe yaramıyor falan diyenlere.
    Şu an çok ısındığımda 3.05'i çekebiliyorum. Hedefim yazın yapılıcak olan hoop festteki smaç yarışması :D
    şimdiden herkese başarılar=)
    Allah yardımcımız olsun:D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert_ay -- 12 Mayıs 2009; 22:53:33 >

• greftly kardeş alıntı yapamıyorum bi sorun war galiba bende k.bakma.Nese sana tawsiyem 10.haftadan başla+advanced ne işe yarar demişsin advanced ole sandıgın kadar kolay degil 1. cunku air alert gibi 5 tanesini 2şer dk molaların ardında yapıyosun yani 5 tane air alert hem de 2 dk dinlenmeyle cok zor bu faydası;7.5-15 cm arası zıplamaya etkisi oldugu soleniyo en az 7.5 cm yani
  • mert_ay sana de merhaba hoş geldin kardeş 1.82yken çift el asılabiliyoduysan helal olsun benim arkadaş da fena zıplamıyo yani benim kadar zıplıyo 70-80 arası ama 3.05i eli 5 cm geçiyo 3.00a basıyo nası oluyosa anlamadım.Fizigin de iyiymis zaten 1.88 e 88 gayet guzel inş. air alertı yaptıktan sonra rahat rahat wurursun yalnız fazla yuklenme ve iyi ısınmaya bak cunku dizin sakatmıs benim de beli iyi ısınmadım diye sakatladım 9.haftaya gecerken bıraktım o yuzden simdi de 3 aydır yapmıyorum malesef 12 nisanda bitmisti su an yapsaydım nese k.gelsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: airalert

mert_ay sana de merhaba hoş geldin kardeş 1.82yken çift el asılabiliyoduysan helal olsun benim arkadaş da fena zıplamıyo yani benim kadar zıplıyo 70-80 arası ama 3.05i eli 5 cm geçiyo 3.00a basıyo nası oluyosa anlamadım.Fizigin de iyiymis zaten 1.88 e 88 gayet guzel inş. air alertı yaptıktan sonra rahat rahat wurursun yalnız fazla yuklenme ve iyi ısınmaya bak cunku dizin sakatmıs benim de beli iyi ısınmadım diye sakatladım 9.haftaya gecerken bıraktım o yuzden simdi de 3 aydır yapmıyorum malesef 12 nisanda bitmisti su an yapsaydım nese k.gelsin

saol :):)
    çok geçmiş olsun sanada:S
    sakatlık hele hele diz sakatlığını alllah kimseye vermesin hayırlısı olur inşallah sonuç:)
  • air alert yardım ların için çok teşekkür ederim. özel mesajla yazıcaktımda beceremedim başka şeylerde sorucamadvance yi aynen air alert deki gibimi uygulıyıcam?birde haftada 3 kere ya antremanlar ben onları haftanın istediğim 3 günü yapsam olurmu? yani ogün diyelim ayağım ağrıyo yorgunum öbür gün yada 2 gün sonra yapsam olurmu ?
  • sağolun arkadaşlar.Advanced daha değişik mesela her hareketleri yapmıyosun onda sayıları felan değişik.Sen hele bi normali bitir de sonra 1 ay geçsin de ondan sonra gel söliim tam anlamıyla .Haftada 3 kere evet ama istedigin gunler yapsan bisi fark etmez ama çift haneli haftalarda 2-4-6. haftalar gibi onlarda ardı ardına günler ya ondan dolayı o haftalarda normal yap ama salı-crs-pers se istersen pzt-salı-crs yap fark etmez ama bire bir uymaya calıs ole keyfiyen bugn yapmıcam deme illa ki yapcan sonucta.O gün ayagın agrıosa obur gun felan yapabilirsin sorun olmaz
  • teşekkürler airalert. şimdi çıkıcam koşucam ısınıyım biraz sonra başlıcam yinezıplamayabitirip 1 ay sonra konuşuruz advance yi
  • airalert bir soru daha sorucam air alert 4 de kaç la kaç arasında artar zıplam ve advancede ne kadar artar? merak attim
  • 1 hafta yarın bitiyor ağrılar azaldı=)
    Squad hopsta dizlerim zorlandı biraz ama durmak yok devam=)
  • mert ay ben ilk haftada yürüyemiyodum yürüyüşüm deyişmişti ayağım ağrıyodu ama 2. haftadan sonra geçti artık hiç ağrı yapmıyo
  • benimde yürüyüşüm değiştide düzeldi yavaştan:D:D bacakların kuvvetlendiğini hissediyorum:D
  • bu arada sen kaçıncı haftadasın greftly??
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.