Şimdi Ara

AIR ALERT III: TAM BİR ZIPLAMA PROGRAMI (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
28
Favori
296.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben programın 14. haftasındayım şu anda 10-15 cm arası kesin bi artış oldu anladığıma göre asıl artış program bittikten sonra bi hafta içinde oluomuş galiba . o zaman ne kadar bi artış olur ve advanced ne kadar arttırır cesuryürek veya başka bitiren bir cevaplayablir mi?
  • JrChesta öncelikle bilgilerin için teşekkür ederim de anlamadığım bi yer 14.hafta nası az bi artış verdiği yönünde.Çünkü hemen hemen artık tamamına yakın vermesi lazım belki de kişiden kişiye göre değişiyodur neyse bu arada tebrik ederim bu programı yapmadan önce 2.95 e ters ense felan vuruyosan çok güzel bence.Ben de 8 hafta kadar yaptım bu programı daha sonra belimden şikayet ettim ve doktorun yolunu tuttum röntgenler sonucu kas spazmı varmış mecbur bıraktık şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum ama hiç bi artış da görmemiştim zaten ve adamlar da 11.haftadan sonra görebileceğimizi söylemişlerdi.Sana bi sorum olacak 8 hafta yapmıs bi insan ve yaklasık 2.5 aydır yapmıyorum tekrar başlamayı düşünse kaçıncı hata başlamalıdır?Tşk.
  • 2.5 ay yapamadıysan en baştan başlaman lazım ama önceki yapışında sakatlandıysan bence bi daha başlama ip falan atla çünkü daha ciddi sakatlıkların olabilir
  • ya sakatlık da şey kasları fazla kasmısım kasılı kalmıs yani spazm olmus ondan.Belimi hiç ısındırmıyodum ondandır ayakları felan ısındırıyodum sadece beli hiç açma germe yapmadım kesin ondan sağolasın gene de ilgin için
  • eyvallah
  • 173 boy 57 kilosu olan birisiyim.. aie alert 3 ve sonra 4 ü tam anlamıyla yapsam çembere değbilir miyim.
  • boyuna göre kilon fena deil.Zıplamandan ne haber?Normalde ne kadar zıplıyosun onları da yazarsan yardımcı olurum.Eğer ne kadar zıplamak istediğini ölçmek istiyosan kolunu kaldır ve orta parmagını deydirebildiin kadar uzat ama ayaklarını fln kaldırma yani normal kaldır.Orayı ölç ve zıplamak istediğin yeri de ölç dielim 290 lık bi yer war oraya degmeye calısıon ve degdin napcaksın hemen söliim degdiin yerden önceden ölçmüş olduun kolunu kaldırdıktan sonraki boyunu cıkart ve kac cm zıpladıını öğren k.gelsin
  • 2,95 lik potanın panyasının en altına değebiliyorum.. yani 50 cm fln mı oluyo o civarlar galiba.. bi de ben bu programı uyguluycam ama aynı zamanda mayısta bodye başlmayı düşünüyodum.. ikisi aynı anda yürür mü ki??
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

2,95 lik potanın panyasının en altına değebiliyorum.. yani 50 cm fln mı oluyo o civarlar galiba.. bi de ben bu programı uyguluycam ama aynı zamanda mayısta bodye başlmayı düşünüyodum.. ikisi aynı anda yürür mü ki??

yürür tabi
    hatta faydası bile olur
    air alert 3 ün videosunda vardı
    yapılacak hareketler salonda

bende bu gün itibari ile air alert 4 programına başlamış bulunuyorum
    bitirebilirsem gelsin smaçlar
  • eet cadocx e katılıyorum.Bi de 50 cm değil 2.95lik bi yere değiyosan 1.73 sün zaten elini kaldırınca en az 2.15 olursun yani 80 cm felan zıplıyosun olmadı 75 olsun ki gayet iyi zıplıyosun zıplamalarımız eşit bu arada ben de ortlama 70-80 arası zıplıyorum ısınmadan 70 en az yani
  • ama 2,95 lik potanın çemberine değil panyasının en altına değebiliyorum.. işte şu 3 ve 4 ü yapsam çembere değebilir miyim 3,05 in?
  • 285-290 gibi bi şeye değebiliosun demektir
    air alert 4 ü bitirdikten sonra bi 20 cm daha koy üstüne + 5 cm de salondaki çalışman etti 3.15 rahat vurursun standart potalara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi J-Smoove -- 29 Nisan 2009; 15:41:26 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

285-290 gibi bi şeye değebiliosun demektir
    air alert 4 ü bitirdikten sonra bi 20 cm daha koy üstüne + 5 cm de salondaki çalışman etti 3.15 rahat vurursun standart potalara

3 ve 4 arasında ne kadar süre bekliyoduk?
    bu hafta işte 3 e başlamayı düşünüyorum aynı zamanda spora da gidicem.. o bitince de 4 e başlıycam yani okullar açılıncaya kadar fln ilerletirsem güzel olucak...

yardımlarınız için teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Kıdemli Çavuş

quote:

Orjinalden alıntı: cadocx

285-290 gibi bi şeye değebiliosun demektir

3 ve 4 arasında ne kadar süre bekliyoduk?
    bu hafta işte 3 e başlamayı düşünüyorum aynı zamanda spora da gidicem.. o bitince de 4 e başlıycam yani okullar açılıncaya kadar fln ilerletirsem güzel olucak...

yardımlarınız için teşekkürler.

3 le 4 ün arasında pek bi fark yok
    önerim ilk önce 4 ü bitirin
    sonra air alert advance var onu yaparsınız
    bittikten 3 ay sonra başlanıodu heralde
    onda daha fazla tekrar sayıları
    bu saatten sonra 3 ü yapmanın alemi yok

eğer air alert advance ide yaparsan yere bi daha inmezsin

• İnşallah
  • hee pardon yanlıs okumusum ama sen eet 50 60 cm felan zıplıyosun ki bu da potaya degmene yetmez ne yazık ki.Air alert 4ü yap daha sonra 1 ay bekledikten sonra air alert advancedi yap o zmn degebilirsin diye düşünüyorum
  • panyanın en altıyla çember arası kaç cm? 15 cm fln olsa ben 25 cm geliştirsem yeter bana.. amacım zaten smaç değil de çembere asılsam fln yeter bana.. şuan bile zaten çok iyi blok koyuyorum biraz daha zıplarsam güzel olucak..
  • işte madem asılmak istiyosun advancedi de yapmalısın
  • arkadaşlar , air alert a yeni başladım ve ilk haftamı bitirdim . Size 2 sorum var ; cuma gunku çalışmayı unuttum o yuzden c.tesi yaptım ilk haftadan bişey fark eder mi?(yani baştan başlamam gerekir mi?) ve diğer soru ; İlk hafta açıkçası biraz zorlandım ve baktım ki ilerki haftalar baya zor , acaba vucut buna alışırda kolay gelir mi ilerki haftalardaki antremanlar ?

Yaş;15
    Boy;1.70
    Kilo;56

Şimdiden teşekkürler
  • 1. hiç bi sakıncası olmaz kardeş rahat ol
    2.eet tabii ki vücudun ve metabolizman buna alışacağı için daha rahat ve zorlanmadan devam edebilirsin programa...
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.