Şimdi Ara

Ailenin Yıldızı Paketini Alana 6 Ay Sporun Yıldızı Hediye (BİTTİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
858
Cevap
32
Favori
63.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 185
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 49 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 32
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • yibo90 (40 mesaj) spektaküler (32 mesaj) tgezer (26 mesaj) teen wolf (25 mesaj) flat_kil (24 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (255 mesaj) Mobil (397 mesaj) Tablet (36 mesaj) Mini (103 mesaj) Uygulama (67 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Ailenin Yıldızı Paketini Alana 6 Ay Sporun Yıldızı Hediye (BİTTİ)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    235 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    12 AY AİLENİN YILDIZI PAKETİ SEZON SONUNA KADAR DA ( 03.06.2018 ) SPOR PAKETİ TÜM MAÇLAR HEDİYE

AYRICA İNTERNET UYGULAMASIYLA TABLET , TELEFON VE BİLGİSAYARDAN DA İZLEME İMKANI

İÇ KURULUM ÜCRETSİZ

DIŞ KURULUM ÇANAK İSTERSENİZ ÜCRETLİ İSTEMEZSENİZ ÜCRETSİZ.

n11 de gördüm fiyatı uygun gibi
    Edit :Kampanya 03.01.2019 da sona erdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andree03 -- 4 Ocak 2019; 22:51:59 >

• İyi ki futboldan hoşlanmıyorum. TV de izlemiyorum, tahammül edemiyorum hiçbir kanala. Düşündüm de bunun için üstüne bir de para verecektim. Bir tek DMAX izliyorum, kimin aklına geldiyse bu kanalı Türkiye'ye getirmek çok teşekkür ederim. :)
    böyle fırsatçı tiplere imkan vermeyin arkadaşlar. arçeliklere yeni stok gelecek az da olsa. hrhangi bir bayiye gidin yardımcı oluyor diğer bayilerde ki stoklar hakkında.
    genelye yazdı satıcı sehven kodumu , burayı okuyorsun o kodu kullanan kansız biliyorum.Forumda ne kadar aç, kul hakkı yıyen insan musvetteleri var yazık .
    Ben sıparısı ıptal ettım , sende bedava aldığın kodla mutlu mesut ızle yayınları haramzade.
  • Yüzbaşı
    692 Mesaj
    İyi ki futboldan hoşlanmıyorum. TV de izlemiyorum, tahammül edemiyorum hiçbir kanala. Düşündüm de bunun için üstüne bir de para verecektim. Bir tek DMAX izliyorum, kimin aklına geldiyse bu kanalı Türkiye'ye getirmek çok teşekkür ederim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi glory34 -- 22 Aralık 2018; 22:21:19 >
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Şimdi bu ürünü alınca sezon sonuna kadar tüm süperlig izlenebilecek mi? ayrıca 10,99 TL Kargo neden, kutuyu mu kargoluyorlar?
    |
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Sadece fatura ve şifreyi bi zarfla göndermek için 10tl kargo ücreti nedir yau? Hemen sipariş verip ne olduğunu sonra anlarız diye düşündüm fakat kargo ücreti ve sorulara cevap vermeyişi tereddüt ettirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    23 Mesaj
    Denemek isteyen babayiğit varsa sonucu merakla bekliyoruz.Bence almadan önce Digitürk müşteri hizmetlerini aramak lazım büyük ihtimal sazan avi. N11 üzerinden bunu nasıl yapıyorlar bunu pek anlamadım.Hadi bakalım risk budur...

• Yüzbaşı
    473 Mesaj
    takip içindeyim yapan olursa alıntı yapsın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    795 Mesaj
    Pahalı n11 deki bu satıcıdan almayın

https://www.arcelik.com.tr/kampanyalar/kampanyalar/elektronik-kampanyalari/digiturk-ailenin-yildizi-firsati?tag=donanimhaber-21&ie=UTF8&language=tr_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antalyalı. -- 27 Aralık 2018; 19:24:47 >
    |
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ock95

Denemek isteyen babayiğit varsa sonucu merakla bekliyoruz.Bence almadan önce Digitürk müşteri hizmetlerini aramak lazım büyük ihtimal sazan avi. N11 üzerinden bunu nasıl yapıyorlar bunu pek anlamadım.Hadi bakalım risk budur...
    O babayiğit bulundu sanırım; stok ilk baktığımda 27ydı, 26 olmuş. İnşallah forumdan biridir de bizi aydınlatır.

Mağaza hakkında yorum yok. Satışta başka ürünü yok. Ailenin yıldızını bu fiyattan satan var fakat onlarda sporun yıldızı hediyesinden söz eden yok.

İki yıl önce ekim ayındaki teknosa süper lig pakedi fırsatını hatırlatıyor fakat bu sefer satıcı hiç güven vermiyor.

|
    |
  • Teğmen
    194 Mesaj
    Arçelik kampanyası ile birlikte düşününce; tv alan müşterilerine "digiturk paketini almazsan xxx tl indirim yaparım" demiş ve bu alışverişten elinde biriken/kalan paketleri son kullanma tarihi olan 03.01.2019 dan önce tüketmek isteyen bir beyaz eşyacı olma ihtimali çok yüksek. Bu durumda satın alanın kaybedeceği bir şey yok. Ama almazsak son hafta fiyatı aşağı çeker mi acaba

|
    |
  • Yüzbaşı
    580 Mesaj
    Ben az once aldim, gelismeleri paylasirim.
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    3.6.2018 diyor! Acaba yanlışlıkla mı yazıldı ?

• Yarbay
    4625 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    JavaScripts

Süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Demsar -- 3 Temmuz 2020; 15:14:50 >
  • Yarbay
    3045 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: denizkent

3.6.2018 diyor! Acaba yanlışlıkla mı yazıldı ?
    Bu sezon bitiş tarihini yazmışlar bir yanlışlık yok hatta Mayıs 19 da bitiyor olması lazım

• Yarbay
    11292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

Bu sezon bitiş tarihini yazmışlar bir yanlışlık yok hatta Mayıs 19 da bitiyor olması lazım

Alıntıları Göster
    Bu sezon 2109 da bitiyor. Adam soru cevap bölümünde ısrarla 2018 yazmış. Patlama ihtimali var ama denesek mi bilemedim.

Edit: Denedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 23 Aralık 2018; 9:46:15 >
    |
    |
  • Yarbay
    11292 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackcold1907

Ben az once aldim, gelismeleri paylasirim.
    Haydi bakalım girdik yeni bir maceraya . Ama doğruysa süper olacak. Ay sonu aboneliğim bitiyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Aynı paketi ben vestel tv alınca hediye ettiler 15 haneli kod var digiturk arayıp aktif ediliyor. Büyük ihtimal buda boyle bir kampanya kodudur.

• Yüzbaşı
    580 Mesaj

Cihaz , kurulum vs işleri nasıl oluyor peki .Birde yayın hd mi acaba ona bir fark çıkarabilirler sanki.

|
    |
    hhd82 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    143 Mesaj
    Dıs kurulum ucretli idi 7 derece eutelsat sistemi olanlar icin herhangi bir ucret yok hd cihaz verdiler ailenin yıldızı hd kanallar acık benim vestelden hediye gelen bu şekilde idi ilandaki paket aynı ama sartları sormak lazım.

|
    |
  • Çavuş
    54 Mesaj
    Arkadaşlar gelip uydu kurulumuda yapıyorlar mı?
  • Yüzbaşı
    818 Mesaj
    Mevcutta digi aboneliği olan alabilir mi yeni üye mi sadece

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Ko Cuce
backlink paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,625
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.