Şimdi Ara

Ailenin Yıldızı Paketini Alana 6 Ay Sporun Yıldızı Hediye (BİTTİ) (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
28
Favori
66.063
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aktivasyondan 1-2 gün sonra gelen aramada var demişlerdi bana.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bende de açıldı. Şampiyonlar ligi

• Konuyu hortlattik ama o gunku tahminlerimiz (musteri hizmetleri ve hatta satisi yapanlarin aksi goruslerine ragmen) dogru cikti ve avrupanin yildizini almadan da tum maclari izleyebiliyoruz

Zaten sporun yildizi hediye olarak verilmis olsa dahi , bize sporun yildizi hediye dendi , yani super lig maclari denmedi ki , aktivasyonumuzda da sporun yildizi yaziyor acik acik .. bu konuda bosuna endise ettik zamaninda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu paketi şu alabiliyor muyuz?

• Bu paketi alıpta 1 yılı dolmak üzere olanlara digiturk mh arayıp teklif yaptımı acaba?
    Aslında tekrar bu aldığımız gibi bir kampanya bulabilsek şahane olur:)

• quote:

Orijinalden alıntı: spektaküler

Bu paketi alıpta 1 yılı dolmak üzere olanlara digiturk mh arayıp teklif yaptımı acaba?
    Aslında tekrar bu aldığımız gibi bir kampanya bulabilsek şahane olur:)
    Ben bein connect aldım. Kapatacağım.

• üyeliğimizi iptal ettirmek için digitürk bayisine gitmeye gerek varmı yoksa otomatik olarak 1 yılın sonunda kapatılacakmı
  • bradenburg B kullanıcısına yanıt
    Faks çekerek iptal talep edebilirsiniz.Sonra talebinize istinaden aranırsınız.İptal talebiniz işleme alınınca cihazları teslim emek için sanırım 2 ay süreniz olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

üyeliğimizi iptal ettirmek için digitürk bayisine gitmeye gerek varmı yoksa otomatik olarak 1 yılın sonunda kapatılacakmı
    Sakın öyle bir hata yapmayın . Önce MH arayıp iptal müracatı yapın . Onalr yönlendiriyor zaten . Fax veya bayiye gidiyorsunuz . Önce 3 kere arıyorlar . 3.sü genel merkezden arıyor . Devam etme niyetiniz varsa genel merkezden arayanı bekleyin . en uygun teklifi o yapıyor .

• tgezer kullanıcısına yanıt
    "Sakjın öyle bir hata yapmayın" derken bayiye gitmeyi mi kastettiniz? İki kez D-Smart'ı o şekilde sorunsuz kapattım. Bunun için de aboneliğin bitmesine 1 hafta kala bayiye gidip aboneliği sonlandırır ve cihazı teslim ederim diye düşlünüyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

"Sakjın öyle bir hata yapmayın" derken bayiye gitmeyi mi kastettiniz? İki kez D-Smart'ı o şekilde sorunsuz kapattım. Bunun için de aboneliğin bitmesine 1 hafta kala bayiye gidip aboneliği sonlandırır ve cihazı teslim ederim diye düşlünüyordum.
    Aboneliği devam ettirirler . bi de fatura çıkartırlar .

• Bugün konuştum. Eğer yeni abone getirirseniz ilk ay her iki aboneye ailenin Yıldızı da olsa bedava ayrıca her iki aboneye sezon sonuna kadar lig tv bedava. Fiayt 30 TL dediler ailenin yıldızı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burock2010 -- 27 Aralık 2019; 21:40:7 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: burock2010

Bugün konuştum. Eğer yeni abone getirirseniz ilk ay her iki aboneye ailenin Yıldızı da olsa bedava ayrıca her iki aboneye sezon sonuna kadar lig tv bedava. Fiayt 30 TL dediler ailenin yıldızı.
    30 tl cok mus

• kapatma için ,dilekce verdim aradılar ,maclar yok ,dizi belgesel 2 ay taraftar paketi dahil ,6 x 10 + 4 x 20 tl ye devammı dediler ,2 ay tahaaut yok dediler
  • texmo kullanıcısına yanıt
    Teklifi tam anlamadım. İlk 2 ay taahhüt yok çıkış yapabilirsiniz diyorlar sanırım. Ücretlendirme olarak ilk 6 ay 10 lira, sonraki 4 ay 20 lira mı? 10 ay ediyor toplam?

• texmo kullanıcısına yanıt
    hocam bende kapatmak için faks çektim sonra aradılar.
    teklifleri 3 ay boyunca tahhütsüz(mart ayına kadar dilersem kapatabilirim taahhüt olmadan) 3 ay fb maçları açık, 4 ay dizi ve film kanalları açık, normal paketim ailenin yıldızı.
    ücretlendirme ilk 8 ay 10₺ kalan 4 ay 30₺ şeklinde.
    ben kapatmaya kararlıydım bu teklif güzel geldi kabul ettim. şimdilik izliyorum. bakalım belki fb-gs derbisinden sonra kapatırım. zaten mart ayına kadar aylık 10₺ :)

• Trt ler hariç tüm kanalar kapandı benim dün . Recever i nasıl iade edecez yarın müşteri hizmetlerini arayacağım. Arayan soran olmadı bu süreçte

• Geçen yıl bugün kurulum gerçekleşmişti. İptal dilekçesi için bayiye gittim fakat 3 Şubat'ta üyeliğimin otomatik sonlanacağı ve bu tarihten sonra 1 ay içinde cihazı iade etmemin yeterli olduğu söylendi. İptal dilekçesi almadılar. İptal işlemi yaptıran arkadaşlarda süreç böyle mi işledi? Tecübe eden varsa yorum yazabilir mi?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.