Şimdi Ara

Ailenin Yıldızı Paketini Alana 6 Ay Sporun Yıldızı Hediye (BİTTİ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
859
Cevap
28
Favori
66.065
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Arçelik kampanyası olduğu diğer konuda söylendi. Arayıp teyit etmişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar iki tane sipariş versem ikisinden de ben mi sorumlu olacagım yasal olarak?

• Dizi paketi de var dedi mh

• Olumlu geri-dönüşler sonucu bende sipariş geçtim. Yarın kodu bekliyor olacağım. Bkm ekspress kampanyası ile 11 kupon kullandım kargoyu bedavaya getirmis oldum. Ayrıca işlemi axess sanal kart ile yaptığımdan 36 puan fazla kazanacağım (son iki hane kampanyasi) kurulum sorunsuz olursa 194 TL ye yarım sezon bien sport daha ne olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün sayfasındaki soru cevap kısmı süper. Kod gelmedi demişler. Birazdan yolluyorum demiş :)

Salı günü demiş :)

• Beni de bugün aradılar kod gönderdiler mesaj olarak arayıp kayıt oluşturun 48 saatte kurulacak dediler, paketi teyit ettikleri şekilde kurulacak, haber veren arkadaşa çok çok teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yibo90 kullanıcısına yanıt
    bende cevap bekliyorum.bugün kuruluma gelecekler.cevap çıkmazsa bilgi veririm
  • Haber veren arkadaşa teşekkürler kurulum yapıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

bu ay bitecek digi aboneliğim var. eutelsattan yayın almak zorundayım. yorumlarda yarım yamalak cevap vermiş evden farklı birinin adına alsam mı ne yapsam sizce ? aynı adres olunca sorun olur mu acaba

Bu da çok ilginç ya . Mevcut üyeliğimi sonlandırıyorum . Yeni üyelik yapıyorum . Sanane kardeşim demek lazım . Ben de aynı durumdayım. Sanki kaçak izlicez .

Alıntıları Göster
    digiturk mh ile görüştüm. aboneliğinizi iptal ettirirseniz iki ay boyunca aynı isimle ve aynı adrese üyelik açtıramazsınız diyor . ne enteresan işler ya

• holapsp kullanıcısına yanıt
    Hocam eutelsat mı, Türksat mı. bilgi verebilirmisiniz.
  • Yetkili servis arayıp iç kurulum için randevu istedi.İl merkezinden ilçe merkezine gelecekleri için yol 30 kmyi aştığı için 40 tl yol parası istediler.Kabul etmedim.Aldığım yerle iletişime geçtim.Digitürkle görüşüp ücretsiz kurulum olması için mail attılar.Ücretsiz kurulum olmazsa iptal ettireceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackboy55555 -- 25 Aralık 2018; 11:16:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaman21

Hocam eutelsat mı, Türksat mı. bilgi verebilirmisiniz.
    Ben n11den sayıcıya sordum. Kendimiz seçiyormuşuz ek ücret olmadan. Tabi binanızda yönü eutelsata dönük çanak yoksa ayarlamak için veya yeni çanak takmak için ek ücret alırlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: holapsp

Haber veren arkadaşa teşekkürler kurulum yapıldı
    Hocam online işlem merkezinde nasıl bir paket tanımlaması yapmışlar rica etsem ekran resmi atabilir misiniz? Dizi paketi hediye diyorlardı var mı öyle birşey ?

• Şimdi bu parayı ödeyince 1 sene fatura gelmeyecek mi ?

Yoksa her ay sadece ailenin yıldızıpaket faturası mı çıkacak adımıza ?

Alıcıyı servis mi getiriyor ?
  • nvr88 kullanıcısına yanıt
    Hd alıcıyı servis getiriyor

1 yıl boyunca başka ücret yok fatura yok

• Siparişi veren üzerine mi sözleşme yoksa kurulum esnasında yeni sözleşme oluyor mu?

• Arkadaşlar herkese merhaba, bildiğiniz üzere kampanyayı yapan firma arçelik ve kendi sitesinde de ürünün mağazalarda satıldığı yazıyor.
    Bende bunu görünce bulunduğum yerdeki mağazaları telefonla arayıp sordum. Ankara Taurus AVM Arçelik mağazasında ürünü buldum ve sadece Ailenin Yıldızı ücreti olan 149.00 TL ödeyerek ürünü satın aldım.
    Mağazadaki personel benim aldığımın mağazalarındaki son ürün olduğunu söyledi. Stok az imiş ve her mağazada bulunmuyormuş.
    Size tavsiyem bulunduğunuz illerdeki özellikle avmlerde bulunan arçelik bayilerini arayıp ürünü 149.00 TL 'ye alabilirsiniz.
    Sanırsam N11 deki satıcı üzerine kar koyup satıyor ve arçelik bayisi ise bu yaptığı hem etik değil hemde suçtur.
    İyi günler.
  • Beyler geldiler kurdular, çanak anten vardı ayarladılar HD yayın için şu an her şey mükemmel 👍🏻👍🏻👍🏻
    Arçelik kampanyası olduğunu söyledi bazı bayiler 600-700 tl ye satmış bi ara dedi tarih sormadım ama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: daredevil40

Arkadaşlar herkese merhaba, bildiğiniz üzere kampanyayı yapan firma arçelik ve kendi sitesinde de ürünün mağazalarda satıldığı yazıyor.
    Bende bunu görünce bulunduğum yerdeki mağazaları telefonla arayıp sordum. Ankara Taurus AVM Arçelik mağazasında ürünü buldum ve sadece Ailenin Yıldızı ücreti olan 149.00 TL ödeyerek ürünü satın aldım.
    Mağazadaki personel benim aldığımın mağazalarındaki son ürün olduğunu söyledi. Stok az imiş ve her mağazada bulunmuyormuş.
    Size tavsiyem bulunduğunuz illerdeki özellikle avmlerde bulunan arçelik bayilerini arayıp ürünü 149.00 TL 'ye alabilirsiniz.
    Sanırsam N11 deki satıcı üzerine kar koyup satıyor ve arçelik bayisi ise bu yaptığı hem etik değil hemde suçtur.
    İyi günler.
    Hocam sizin aldığınız pakette mi sporun yıldızı paketi haziran ayına kadar hediye ? Kurulum yapıldıysa eğer size rica etsem online işlem merkezindeki paketler kısmının fotosunu atabilir misiniz ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.