Şimdi Ara

Aile ile izlenebilecek yabancı dizi tavsiyesi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
34.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

laptopla izlemek sarmıyo salondaki büyük televizyonda izlemek istiyorum,içinde +18 olmayan yabancı dizi tavsiyeniz nedir? lost ve atlantis hariç

• Yapay Zekanın Yanıtı

Ailecek İzlenebilecek Yabancı Diziler

Ailecek keyifli vakit geçirmek için televizyon başında toplanmak isterseniz, size uygun yabancı dizileri bulmanıza yardımcı olacağız. İşte ailecek izleyebileceğiniz en iyi yabancı dizilerden bazıları:

• Stranger Things: Bilim kurgu ve gerilim türlerini harmanlayan bu dizi, kayıp bir çocuk ve onu arayan arkadaşlarının maceralarını konu alıyor.

• The Crown: Kraliyet ailesinin hayatına odaklanan bu tarihi drama, tahttan çekilmek zorunda kalan Kral VIII'in hikayesinden günümüze kadar uzanıyor.

• Modern Family: Farklı aile yapılarını ve ilişkilerini mizahi bir şekilde ele alan bu sitcom, herkesin keyifle izleyebileceği bir seçim.

• Ted Lasso: Amerikan futbolu koçunun İngiltere'de bir futbol takımını yönetmeye çalışmasını konu alan bu komedi-drama, hem güldürücü hem de ilham verici.

• The Mandalorian: "Yıldız Savaşları" evreninde geçen bu aksiyon-macera dizisi, Mandalorian adlı bir ödül avcısı ve onu evlat edindiği sevimli bir varlığın maceralarını anlatıyor.

• Heartland: At çiftliğinde geçen bu aile draması, aile bağları, dostluk ve aşkı konu alıyor.

• Anne with an E: Klasik "Anne of Green Gables" romanından uyarlanan bu dizi, yetim bir kızın hayata tutunma mücadelesini ve onu evlat edinen ailenin hikayesini anlatıyor.

Bu diziler, ailecek eğlenceli, ilgi çekici ve ilham verici vakit geçirmenizi sağlayacak seçenekler sunuyor. İster gerilim, ister komedi, ister drama arayışında olun, bu yabancı dizilerden birini mutlaka beğeneceksiniz.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • 24
  • Person of Interest.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prison Break
    24
    Nikita
    Merlin
    Arrow
  • Fargo. Prison Break

• bi kaç mini dizi söyliyim

band of borthers

sherlock

luther

bunlarda +18 sahne yok diye hatılıyorum.
  • ben annemle fringe, doctor who ve person of interesti izlemiştim
  • prison break
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silentmachine

merhaba arkadaşlar

laptopla izlemek sarmıyo salondaki büyük televizyonda izlemek istiyorum,içinde +18 olmayan yabancı dizi tavsiyeniz nedir? lost ve atlantis hariç

Person of Interest öneririm, hem sıkıcıda değil.
  • öneriler için teşekkürler arkadaşlar
  • komikli istiyorsan '' friends '' repliklerde çok az '' sex vb. '' kelime geçiyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silentmachine

merhaba arkadaşlar

chuck - falling skies - mentalist
    şimdilik aklıma bunlar geldi falling skies hariç diğer ikisini kesin ileyin bence ( falling skies'ta izlenebilir ama ben bilim kurgu sevmediğimden pek beğenmedim ).
  • Sherlock, Person of Interest, The Big Bang Theory, Modern Family
  • yukarı
  • Doctor who

• Person of Interest
    Fargo
    The Mentalist
  • Doctor Who
    Once Upon a Time
    Merlin

• Person of Interest
  • constantine
  • prison break
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.