Şimdi Ara

Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Yapanlar (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
138
Cevap
8
Favori
78.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Askerlik tecil için kullanılabilir mi? sınavlarda geçerli not almak yeterli sanırım. canlı derslere katılmadan
  • headshotçı kullanıcısına yanıt
    Tecil yapılıyor. Canlı derslere katılım da belli bir not yüzdesiyle hesaplanıyor. Haliyle notunuz biraz düşük olur bu şekilde.
  • Ben de geçen ay Bilgisayar Mühendisliği Yüksek Lisans Programına kayıt yaptırdım.

İlk dönem dört ders atamışlar:

Nesnesel Bilgi Sistemleri Tasarımı
    Mobil ve Kablosuz Ağlar
    Veri Madenciliği
    Yazılım Proje Yönetimi

Bu bölüme kayıt yaptıran arkadaşlar, kurduğunuz bir whatsapp, facebook grubu var mı?
    Yoksa da bu yazıyı okuyan yeni kayıt yaptırmış arkadaşlar bana özel mesaj atabilir, bir haberleşme/dayanışma grubu kuralım.
  • falllcon F kullanıcısına yanıt
    Ekledim sizi de.
  • SelimShady S kullanıcısına yanıt
    ALES 55 puan şartı var dimi hala?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KillForYou!

Evet var.

(Edit: Artık Yokmuş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimShady -- 12 Nisan 2016; 10:46:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimShady

quote:

Evet var.

nerede yazıyor göremedim hocam alesi ?

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler:
    www.turtep.edu.tr adresinden doldurduğunuz online Başvuru Formunun imzalı çıktısı.
    4 Yıllık lisans diplomasının veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı sureti (Mezun olduğu okuldan veya Noterden onaylı olması zorunludur).
    Transkriptinizin Fotokopisi.
    Nüfus Cüzdanı fotokopisi.
    Son 6 ay içinde, önden, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş 1 adet 4,5 x 6 cm. boyunda vesikalık fotoğraf. (Sisteme yüklenen fotoğraf ile aynı olacak).
    Askerliğini yapmamış T.C. Erkek Vatandaşları için son 2 ay içerisinde alınmış Askerlik Son Durum Belgesi. (Başka bir üniversitede kayıtlı olan öğrenciler, bu üniversiteden kaydını sildirip, belgesini bize gönderdikten sonra Askerlik Tecil yazısı ilgili ASAL Bölge Başkanlığına gönderilecektir.)
    657, 926, 2547, 2802, 2914, 3332, 4857, 5302, 5393 ve 5648 sayılı yasalar ile 233 ve 399 sayılı kanun hükmünde kararnamelere tabii çalışan devlet memur veya devlet işçilerinin durumlarını gösteren yeni tarihli görev belgesi ve emekli sandığı/SGK sicil numarasını gösteren belge. (Görev belgesinde adayın yukarıda yazılan yasalardan hangisine tabi olduğunun belirtilmesi gerekmektedir).
    8. Madde dışında indirimden yararlanacak olan öğrencilerimizin indirime esas teşkil eden konu ile ilgili belge (www.yesevi.net adresinde ödeme bilgileri altında “Öğrenim Ücretlerinde İndirimler” başlığı altındaki 1.,2.,3.,4.,6.,7. Maddelere bakınız.).
  • quote:

Orijinalden alıntı: HoLiqaN

quote:

Orijinalden alıntı: SelimShady

quote:

Evet var.

nerede yazıyor göremedim hocam alesi ?

Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler:
    www.turtep.edu.tr adresinden doldurduğunuz online Başvuru Formunun imzalı çıktısı.
    4 Yıllık lisans diplomasının veya geçici mezuniyet belgesinin onaylı sureti (Mezun olduğu okuldan veya Noterden onaylı olması zorunludur).
    Transkriptinizin Fotokopisi.
    Nüfus Cüzdanı fotokopisi.
    Son 6 ay içinde, önden, adayı kolaylıkla tanıtabilecek şekilde çekilmiş 1 adet 4,5 x 6 cm. boyunda vesikalık fotoğraf. (Sisteme yüklenen fotoğraf ile aynı olacak).
    Askerliğini yapmamış T.C. Erkek Vatandaşları için son 2 ay içerisinde alınmış Askerlik Son Durum Belgesi. (Başka bir üniversitede kayıtlı olan öğrenciler, bu üniversiteden kaydını sildirip, belgesini bize gönderdikten sonra Askerlik Tecil yazısı ilgili ASAL Bölge Başkanlığına gönderilecektir.)
    657, 926, 2547, 2802, 2914, 3332, 4857, 5302, 5393 ve 5648 sayılı yasalar ile 233 ve 399 sayılı kanun hükmünde kararnamelere tabii çalışan devlet memur veya devlet işçilerinin durumlarını gösteren yeni tarihli görev belgesi ve emekli sandığı/SGK sicil numarasını gösteren belge. (Görev belgesinde adayın yukarıda yazılan yasalardan hangisine tabi olduğunun belirtilmesi gerekmektedir).
    8. Madde dışında indirimden yararlanacak olan öğrencilerimizin indirime esas teşkil eden konu ile ilgili belge (www.yesevi.net adresinde ödeme bilgileri altında “Öğrenim Ücretlerinde İndirimler” başlığı altındaki 1.,2.,3.,4.,6.,7. Maddelere bakınız.).

Daha önce burada Ales de vardı, son bir ay içinde değişmiş olabilir, en iyisi okul ile iletişime geçip kesinleştiriniz.
  • Bugün görüştüm Ankara ofis ile ales şartı kaldırılmış.
  • arkadaşlar işletme yüksek lisans (mba) yapanlarla grup kuralım iletişim için katılmak isteyenler bana numarasını yollasın. vizeler yaklaşıyor.
  • Merhaba konu canlansın bende 2016-2017 döneminde eğitimde ölçme değerlendirme y.lisans a başlayacağım kısmetse. Başvuran arkadaşlarla bilgi alışverişinde bulunalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemlerine kayıt yaptırdım pzt günü parasını yatıracağım.
  • https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1214422331925363&substory_index=0&id=1001079709926294&__tn__=%2As

Mütevelli heyet Başkanı Sn. Prof. Dr. Musa Yıldız 25 Haziran Cumartesi saat 15.20'de TRT avaz a konuk olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rh2511 -- 25 Haziran 2016; 14:01:47 >
  • Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans'a başlayanlar numaralarını mesaj olarak atarlarsa whatsapp grubuna ekleyebiliriz. 54 kişi var şuan. Sınav zamanları aktif oluyor.
  • Gazi'ye giremeyince geriyi en önemli seçenek burası kaldı.

Acaba kıytırık bir ünide y.lisans mı yoksa burada y.lisans mı daha işe yarar olur.
    Devlet ünisinde paran sende kalıyor burada zamanın. İşten izin için de kıvranmaya gerek kalmıyor.
    Kararsızlığım devam ediyor hala
  • Başka bir üniversite olsa, her hafta ve haftada derse katılmak için 2 gün rapor almam lazım.Bu da 10 ayda nerdeyse 5bin tl kaybım oluyor.Daha ulaşım konaklama yemek masraflarından bahsetmedim.Ben Ahmet Yeseviyi tercih ettim.Evde odamda çayımı kahvemi yanıma alıp netten derse katılmak daha güzel.
  • başvurular başladı mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angeleo

aktif ybs öğrencisiyim. bitirmedim henüz, daha 1 dönemim var. bitirmek kolay değil. bastır parayı geç sınavı mantığı burada işlemiyor. zaten gelen hocalar türkiyenin en iyi üniversitelerinden. bunu zamanla farkedeceksin. ilk gireceğin derslerde sınıf arkadaşlarınla organize olup bir facebook veya whatsapp grubu kurmaya çalışın. bunun sınav döneminde bilgi paylaşımı açısından çok yararı olacak.
    1 ara sınav, bir ödev, online dersleri izleme ve final sınavından oluşan bir değerlendirme yapısı var. final sınavından kaldığın dersleri bütünleme sınavında da geçme şansı tanınıyor.

Ücreti ne kadar hocam, Hangi lisans bölümü mezunusuz ? Ben iktisat lisans 3.sınıftayım YBS'yi lisans olarak yazmadım tam olarak mezunlarla iletişim kuramadığım için.Siz öyle yazınca aklıma yattı biraz.
    Ancak tam olarak iş imkanları hakkında bilgim yok.Yani YBS'den lisans yapınca nasıl bir değer katıyor bize tam olarak bilmiyorum.
  • Selam arkadaşlar
    Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemlerine kayıt yaptırdım ve faceboook ta "Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemleri 2016 girişliller" adında bir grup açtım, kayıt yaptıran arkadaşlar bu gruba üye olursa birbirimize yardımcı olabiliriz. Görüşmek üzere
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalserkan

Selam arkadaşlar
    Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemlerine kayıt yaptırdım ve faceboook ta "Ahmet Yesevi Yönetim Bilişim Sistemleri 2016 girişliller" adında bir grup açtım, kayıt yaptıran arkadaşlar bu gruba üye olursa birbirimize yardımcı olabiliriz. Görüşmek üzere

Zaten mevcut gruplar var ekstra grup kurmaya gerek var mı?

https://www.facebook.com/groups/ahmetyeseviyukseklisans

https://www.facebook.com/groups/YeseviYuksekLisans

İstiyorsanız whatsapp grubuna da ekleyebiliriz.

Edit: Pardon ben Bilgisayar Mühendisliği sanmıştım, Whatsapp grubu Bilgisayar Mühendisliği için. Yanlış anlamışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimShady -- 23 Ağustos 2016; 10:38:01 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.