Şimdi Ara

Ahmet Yesevi Üniversitesi'nde Yüksek Lisans Yapanlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
7
Favori
72.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 ay
  • Cevaplayan Üyeler 78
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 12
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 gün 5 saat 51 dakika
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 18
  • Favoriye Eklediklerim 7
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Angeleo (12 mesaj) SelimShady (9 mesaj) Buzkırıcı (7 mesaj) Jan_Sigurd_Baalsrud (6 mesaj) dedehakan (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (73 mesaj) Mobil (24 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (2 mesaj) Uygulama (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Yönetim ve Organizasyon bölümüne kayıt oldum. Dersler 28 Şubat tarihinde başlıyor. Aynı bölümde okuyacak ya da okuyan arkadaşlar varsa yardımlaşabiliriz:)

• Bende yönetim ve organizasyon bölümü kayıdı yaptırdım dostum beraber bilgi alışverişinde bulunabiliriz istersen.05073325566

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanhicret h kullanıcısına yanıt

Merhaba ustadim, oncelikle hayirli olsun. Yönetim ve Organizasyon ogrencileri WhatsApp grubu olusturmus halihazirda. Size yarin link gondereyim, gruba katilirsiniz. Telefonunuzu da kaydediyorum. Kendi telefonumu da vereyim, bireysel olarak da yardimlasmamiz iyi olur mutlaka.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jan_Sigurd_Baalsrud -- 1 Mart 2022; 23:25:56 >
  • Merhabalar Yönetim ve Organizasyon bölümü ile ilgili vize ve final çıkmış sorular var mı elinizde ? varsa ;

eminyunuscakmak@gmail.com

mailime yollayabilir misiniz rica etsem.

• Üstadım bana da link iletebilir misin?

• Bo dönem mezun olanların mezuniyet belgeleri ne zaman çıkar?

• Ahmet Yesevi ünv kesinlikle tavsiye etmiyorum önce ücret ucuz geliyor ankara dışında okuyanlar için finalden geçemezlerse yol konaklama final için 2 bin büt için tek derse kalırsan kayıt artı yine 2 bin bunlar en az rakamlar ,1 soruyla büte kaldık gaziantep'ten git gel konaklama final 2 bin 500 büt içinde aynı şimdide kalırsak kayıt benim tavsiyem kendi şehrinizde yüksek lisans yapmanız olacaktır ve eğitimi berbat hocalar slaytları okuyup geciyor kimi slaytları okuyamıyor bile ...ben arkadaş kurbanı oldum biz yandık siz yanmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi özgür egehan -- 4 Temmuz 2022; 13:35:18 >
  • özgür egehan ö kullanıcısına yanıt

Sınavlar da çok kötüydü. Soru, yazım yanlışları doluydu.

• _GNC_ kullanıcısına yanıt

Yüksek Lisans Bilgisayar Müh, bitirdiniz mi? bu üniversitenin girmiş olduğunuz sınav sorularına ilişkin elinizde envanter var mı?

• AHMET YESEVİ BİLGİSAYAR MÜH. YÜKSEK LİSANS YARDIMLAŞMA GRUBU

whatsapp.com
    Bilg Müh. Yüksek Lisans
    https://www.facebook.com/unsupportedbrowser

kayılmak isteyenler 2022-2023 eğitim öğretim yılı için gruba davetlidir. İyi Günler

• Yesevi Yüksek bilgisayar mühendisliği aftan yararlananlar Whatsapp grubu var mı? varsa ulaşabilirler mi?

• İkinci dönem dün başladı. Umarım kazasız belasız atlatıp mezun oluruz:)

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.