Şimdi Ara

Ahmet Hakan: CHP'nin kodamanları İnce'yi istemezler

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ahmet-hakan/chpnin-kodamanlari-muharrem-inceyi-tabii-ki-istemezler-40888053

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...

Muharrem İnce, başarısız olduğunda “Mıy mıy mıy... Biz aslında çok başarılıyız... Asıl başarısız AKP...
    Kurultay yok... İstifa yok... Biz işimize bakıyoruz...” falan diyecek tıynette bir adam değil.

CHPnin kodamanları Muharrem İnceyi tabii ki istemezler.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    Muharrem İnce, hep çok konuşup da hiç yapmayanlarla değil hep az konuşup da
    sürekli iş yapanlarla yürümeyi tercih edecek karakterde bir adam.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    Muharrem İnce, koca partiyi sadece ve sadece Tayyip Erdoğan düşmanlığına yaslayacak ve
    her seçimde yüzde 20/yüzde 25’i garantileyip bununla yetinecek karakterde bir adam değil.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    Muharrem İnce, “Kürt sorununa duyarlıyım” diyeni Diyarbakır’dan, “İslami kesimden geliyorum”
    diyeni Konya’dan aday göstererek “Gidin, oralardan kazanın da gelin” diyecek kalibrede bir adam.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    Muharrem İnce, bunların rahatını bozacak, huzurlarını kaçıracak, alışkanlıklarını yıkacak,
    ezberlerini darmadağın edecek türde bir adam.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    Muharrem İnce, partide çalışmayana koltuğu dar edecek, partide toplumun tüm kesimlerini
    kucaklamayanı kamuoyu önünde haşlayacak, partide yan gelip yatanlara “kalkın ulan kalkın” diyecek bir adam.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    İdare-i maslahata kendilerini kaptırmış bu kodamanlar, Muharrem İnce gibi “esaslı devrim”
    vaadinde bulunanları çok tehlikeli bulurlar.

İSTEMEZLER ÇÜNKÜ...
    CHP’li kodamanların hepsi ama hepsi... “Kemal Bey’le iyiyiz... Gemimizi yürütüyoruz.
    Ancak bu Muharrem’in sağı solu belli olmaz... Koltuklar gidebilir... Aman ağzımızın tadı
    bozulmasın Ali Rıza Bey” havasındadır.

İKTİDAR DURURKEN MUHALEFETE YÜKLENMEK

EĞER muhalefet...

İktidarın girdiği her seçimi kazanmasının en önemli ve en büyük etkenlerinden biri ise...

İktidar dururken muhalefete yüklenmek...

Farzdır, gerekliliktir, zorunluluktur, vaciptir.

• yumruktan sonra ahmet hakan

döne döne bir hal oldu a.hakan

ben utanıyorum
  • eline sağlık adam harbi yazmış.... chp nin atatürkçü normlara dönmesini cidden isterim bu haliyle içler acısı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 6 Temmuz 2018; 17:35:4 >
  • Chp yerel seçimlerde hayatının tokadını yiyecek haberi yok.
  • Sen Ahmet Hakan, hayırdır? Trollük dersi mi alıyorsun? Boş yapıyorsun. Tüm söylediğin -ecek -acak.

Chp hala ana muhalefet. Ancak İncenin aldığı oylar çöp oldu, pazarlık masasında bir koz olarak kaldı.

Kılıçdaroğlu iyi partinin seçime girememe şaibesini ortadan kaldırdı ve ittifak yaparak daha fazla milletvekili çıkarılmasını sağladı.

Abdullah Gül gibi birisini bile düşünerek niyetinin samimi olduğunu ispatladı. Ancak onunla kazanabileceksek öyle olsun napalım dedi.

Akp oyları düştü ve öcü olarak gösterilen ancak demokrasinin gereği olan koalisyona mecbur kaldı.

İnce gelene kadar olay yenmek yenilmek olayı değildi.Elindeki imkanları en iyi şekilde kullanmak ve sonuna kadar direnmek olan bir süreçti. Bu ergen adam geldi, yenildin de yenildin,

yenildim de yenildim, adam yendi, ben bidaha yenilirsem çekilcem sen yenildin çekil gibi, işi çocuk oyununa çevirdi.

Bir Yönetim nasıl devralınır? eski başarılar aynen korunmaya çalışılır başarısız olunan noktalar değiştirilmek istenir. Bu adam ne diyor? ben gelecek seçime de gircem, bu sefer kazancam,

valla bak! Çocuk seni.
  • Rüzgar gülü Ahmet Hakan'ın ağzına sakız olacağınıza partiyi kapataydınız keşke.
  • bu saatten sonra seçim mi kaldı kemalde kalsa muharremde kalsa farketmez millet boş konuşuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-005109EE3

yumruktan sonra ahmet hakan

döne döne bir hal oldu a.hakan

ben utanıyorum
    Tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jefferson Starship

Chp yerel seçimlerde hayatının tokadını yiyecek haberi yok.
    Bir şey olmaz. CHP ve AKP koltuğa ceket bıraksın oyunu yine alır. Bu birazda olsa MHP'de de var.
  • Orada Şifreli bir kelime kullanmış...
    KODAMAN...kodamanları..
    Chp ele geçirileli yıllar oluyor..
    KEMALİZM ATATÜRKçülük kuva-i milliye
    Hep askıda kalan
    EKMEĞİ KAYMAĞI yenilen terimler olmuş
    ---
    Ulen kuva-i milliyenin 0.3 Gücü mü var ki
    Kuva-i milliye sana mı kalmış ki sen temsil ediyorsun..
    (Bu da benden sifreli olsun amcaya gelsin)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHCEK93

Orada Şifreli bir kelime kullanmış...
    KODAMAN...kodamanları..
    Chp ele geçirileli yıllar oluyor..
    KEMALİZM ATATÜRKçülük kuva-i milliye
    Hep askıda kalan
    EKMEĞİ KAYMAĞI yenilen terimler olmuş
    ---
    Ulen kuva-i milliyenin 0.3 Gücü mü var ki
    Kuva-i milliye sana mı kalmış ki sen temsil ediyorsun..
    (Bu da benden sifreli olsun amcaya gelsin)
    dini araç olarak kullanan akp
    yıllarca ekmeğini yiyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-005109EE3 -- 7 Temmuz 2018; 10:30:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-005109EE3

dini araç olarak kullanan akp
    yıllarca ekmeğini yiyor ama.

Alıntıları Göster
    Biri 15 16 Sene...
    Öteki Ben diyeyim 40 sen de 50 Sene..
    Mevcut sisteme baktığın zaman
    Tüm siyasi partilerin temsil, TEMSİL NE len.
    Zaten her biri insan her biri ülke vatandaşı.
    -----
    Her biri bir yaşam biçimi fikir den besleniyor..
    --
    LAİKLİK elden gidiyor
    VATAN elden gidiyor
    Kürtçülük elden gidiyor
    Din elden gidiyor..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.