Şimdi Ara

Ahaberdeki Komik Enflasyon Hesabı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
3.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu rakamlar ile artışın yüzde olarak en az olduğu ülke olduğumuzu göstermek de ne bileyim... Kaş yapayım derken göz çıkarmaktan başka bir şey değil bu. Şaka gibi

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Jack! kullanıcısına yanıt

Aynısının laciverti sadece daha profesyonel algıcı.

• Zamaninda Ali Kirca larin. Siyaset Meydani.Savas Ay larin A Takimi.Mahallenin Muhtarlari..Dikkat sahan cikabilir vs ...Bi o kanala bak birde simdikine Allah zaten affetmiycek onu bliyorumda Tarih bu yalani dolani hic unutmuycak izleyenin kendine saygisi yoktur cok dogru

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hep diyorum siyasilerde sorun yok sorun bizim insanımızda , bir insan a haberde çalışıp evine çocuklarına gönül rahatlığı ile ekmek götürüyor ise ben o insandan şüphe ederim

• Bunların hesabına göre İspanya da yüzdelik olarak rekor enflasyon oluşmuş. Keşke bizde de öyle rekor enflasyon oluşsaydı hissetmezdik bile. 2020 de enflasyonumuz 0.3 iken 2021 de 6.7 olsaydı yani yüzde 2.134 artmış olsaydı akparti seçimi kesin kazanırdı. Akpartililerin daha iyi anlaması için yazdım.

Ahaberdeki Komik Enflasyon Hesabı

• Ya bu kitlenin gerçekten ne kendi seçmenine saygıları var nede kendilerine saygıları var.Yani şu berbat ettikleri ekonomiyi ''her şey yolunda'' şeklinde göstermek için yapmadıkları,söylemedikleri şey kalmadı.En sonunda kendi saçma argümanlarını bile anlayamaz hale geldiler.Türkiye'de enflasyonun daha nasıl yüksek olduğunu nasıl anlatabilirlerdi?Şu hale bakın...Öldü,bitti dedikleri Avrupa ve Amerika'nın toplam enflasyon oranı ancak toplanırsa Türkiye'de ki enflasyon oranını geçiyor.Onun dışında tüm bu ülkeler içinde en yüksek enflasyon oranı bizde...

Madem Avrupalılar ve Amerikalılar bitmiş o halde bu adamlar nasıl Türkiye'ye tatile geliyor?Nasıl Türkiye'de alışveriş yapıyor?Daha on yıl önce Türkiye'den ekonomil olarak daha geri olan Bulgarlar parası bile bizim ülkemizde değerlenmişken,adamlar her hafta sonu Edirneye ve sınır kentlerine akın edip adeta yağmalarcasına alışveriş yaparken hala daha ''Avrupalılar aç,öldü,bitti'' diyebiliyorlar?Dikkat edin ölmüş,bitmiş,tükenmiş Bulgarlar Türkiye'ye gelip alışveriş yapabilirken sözde cihan devleti olan Türkiye'nin vatandaşları olarak bırakın Bulgaristana geçip alışveriş yapmayı daha burada BİM'e gidip alışveriş yapmakta zorlanıyoruz.

Kim ölmüş,kim bitmiş şimdi?

Daha beş-altı yıl önce dalga geçtikleri Yunanlılar bile 'euro' üzerinden Türkiye'ye gelip hem dilediklerince tatil yapabiliyor hem de alışveriş yapabiliyor.Her fırsatta ''Biz Yunanlıları 400 sene valiyle idare ettik'' diyerek akıllarınca 30 Ağustos zafer bayramını küçümseyenlerin zihniyetinin idare ettiği ekonomi sayesiyle bugün 400 sene valiyle idare ettiğimiz Yunanlılar için ucuza tatil ve alışveriş yapılabilecek bir ülke haline geldik.

Dün valiyle idare ettiğimiz Yunanlılar gözünde 'Her şey 1 lira'' olan dükkanlara döndük.

Tabii bir de 250 bin dolar para yatırana da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığını çerez dağıtır gibi dağıtmaya başladık.

Ama lafta Avrupa ve Amerika öldü,bitti....Türkiye'de zaten Dünya'ya ayar veriyor...Ahaberdeki Komik Enflasyon Hesabı 

• GökTürk53 kullanıcısına yanıt

İnanıp inanmamalarına gerek yok markete gittiklerin'de kendileri göre biliyorlar geçen sokak roportajın'da adam karısı ile alışveriş yaparken ben geçine biliyorum aldığım para yetiyor derken karısı çıktı geçinemiyoruz yalan söyleme dedi adam hemen kıpkırmızı oldu kafasını eyip eve gittiler onlar'da geçinemiyorlar ama fanatiklik olmuş sanıyorlar ki bunlar gidince ülke bitecek herşey dağılacak daha kötü olacak

• A haberi izleyip burada yorum yapanlar o haberlerden daha komik bence ‼️😉

• Türkiye'nin enflasyonu diğer ülkelerden minimum %600 fazla

• Allah söyletti😂😂😂

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • serafon kullanıcısına yanıt

peki hangi kanalı izleyelim üstad tavsiye edebileceğin bir haber kanalı var mı?

• A haberi evde sildim işte bakıyorum mikrofon uzatılıyor karşıdakiler akp den önce cünup geziyorduk donsuz geziyorduk diyorlar.

• cemsinan kullanıcısına yanıt
    Program sonrası kendi aralarında: Şurada 2 dakika ağız tadıyla şahlanalım dedik, içine mıçtınız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şahsen pek takip etmiyorum, gözüm takılırsa da ortaya karışık yapıyorum.

• serafon kullanıcısına yanıt

anladım hocam teşekkür ederim. takip etmiyorsunuz ama yorum yapabiliyorsunuz. umarım ateş de yakabiliyorsunuzdur.

• Bahsettiğin kanalların ne olduğunu anlayacak, bilecek kadar seyretmişizdir herhalde. Ne de olsa en göz önündeki kanallar. Ama onlarca kanalın hangisinin düzgün yayın yaptığını tavsiye edecek kadar ya da gerçekten öyle bir kanal var mı söylecek kadar ince ince takip etmemişimdir. Takip etmenin mantığı da yok çünkü medya ve haberler, özellikle ana akım medya, tarafsız olamaz!

• Zuko kullanıcısına yanıt

M.barlas 'ın oğlu cemil Barlas sanırım

• Brother ToLGa B kullanıcısına yanıt

Halk da devamlı değişiyor ki. Mesela 800 bin Suriyeli vatandaş olmuş... 250 bin dolara gayrimenkul alan vatandaş oluyor 3 sene sonra da satıyor ama vatandaşlık silinmiyor... Bizim insanımız derken hangisi bizim insan belli değil

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.