Şimdi Ara

Ah'de item kalmamış.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.034
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maalesef işe yarar itemler en fazla 10-15 arası. Arama kriterim all resi 70 bir soketi olan 150 üzeri str'si olan bir helm mesela ki. Bence çok yüksek değerler değil ama ah'de en fazla 5 tane çıkıyor bu özelliklerde item. Aynı şekilde. 80 crit 800 loh ve soketi olan bir silaha bakıyorum yine en fazla 10-15 arası listelenmiş. Yani ah'de item yok maalesef. Bu listelenen itemlerde aşırı pahalı. Yani 4 ayda 7 milyon gold toplamışım bu itemlerin herhangi birini dahi alamıyorum.

• crit dmg %53 falandı sanırım 846 dps 800loh soketli swordu 15 euroya veriyim sana :D
  • 4ayda 7m gold yaptıysan sadece biryerlerde bir hata yapıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alivebomb

crit dmg %53 falandı sanırım 846 dps 800loh soketli swordu 15 euroya veriyim sana :D

ben o itemleri direkt vendora satıyorum. Istersen ben sana 14 eur'dan veriyim aynı itemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: msicak

quote:

Orijinalden alıntı: alivebomb

crit dmg %53 falandı sanırım 846 dps 800loh soketli swordu 15 euroya veriyim sana :D

ben o itemleri direkt vendora satıyorum. Istersen ben sana 14 eur'dan veriyim aynı itemi.

80 crit 800 loh ve soketi olan bir silaha bakıyorum demişsin bende sana %53 critlisini önerdim ne bu sinir ne bu hiddet :D ayrıca dediğine göre 4 ayda 7m gold toplamışsın anlaşılan vendora benim önerdiğim silahtan çok satmıyorsun :D
  • quote:

Maalesef işe yarar itemler en fazla 10-15 arası. Arama kriterim all resi 70 bir soketi olan 150 üzeri str'si olan bir helm mesela ki. Bence çok yüksek değerler değil ama ah'de en fazla 5 tane çıkıyor bu özelliklerde item. Aynı şekilde. 80 crit 800 loh ve soketi olan bir silaha bakıyorum yine en fazla 10-15 arası listelenmiş. Yani ah'de item yok maalesef. Bu listelenen itemlerde aşırı pahalı. Yani 4 ayda 7 milyon gold toplamışım bu itemlerin herhangi birini dahi alamıyorum.

Alacaksan bende 89 crit 744 loh 868 dps 71 dex 105 vit one hand var 9.5m e verebilirim. tek eskik soket.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

quote:

Maalesef işe yarar itemler en fazla 10-15 arası. Arama kriterim all resi 70 bir soketi olan 150 üzeri str'si olan bir helm mesela ki. Bence çok yüksek değerler değil ama ah'de en fazla 5 tane çıkıyor bu özelliklerde item. Aynı şekilde. 80 crit 800 loh ve soketi olan bir silaha bakıyorum yine en fazla 10-15 arası listelenmiş. Yani ah'de item yok maalesef. Bu listelenen itemlerde aşırı pahalı. Yani 4 ayda 7 milyon gold toplamışım bu itemlerin herhangi birini dahi alamıyorum.

Alacaksan bende 89 crit 744 loh 868 dps 71 dex 105 vit one hand var 9.5m e verebilirim. tek eskik soket.

hoca adam diyoki 4 ayda 7milyon gold topladım.Sen diyosunki benim silahı 9.5m 'na vereyim.Geri kalan 2m golduda 4 taksite bölersiniz artık

Şaka maka 4 ayda 7 milyon topladıysan ve o arkadaşın önerdiği silahları vendora satıyorsan(kaldıki o itemleri bile vendora satıyorsan üstünde über süber itemlerin bakiyeninde 9haneleri bulması gerekirki ancak beğenmeyesin o silahı) sorun sende demektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Noctis Lucis Caelum

quote:

Orijinalden alıntı: kaansam

quote:

hoca adam diyoki 4 ayda 7milyon gold topladım.Sen diyosunki benim silahı 9.5m 'na vereyim.Geri kalan 2m golduda 4 taksite bölersiniz artık

Şaka maka 4 ayda 7 milyon topladıysan ve o arkadaşın önerdiği silahları vendora satıyorsan(kaldıki o itemleri bile vendora satıyorsan üstünde über süber itemlerin bakiyeninde 9haneleri bulması gerekirki ancak beğenmeyesin o silahı) sorun sende demektir.

Arkadaş sallamış , bende salladım. Vendora satılırmı o itemler hiç? daha 5 gün öncesine kadar 1m-5m arası fiyattan çerez gibi satılıyordu. Şu aralar one hand ların piyasası biraz durgun ama bu son 5 gündür bu şekilde oldu...

• Oyunun vaziyeti zaten AH'den anlaşılır bence.
    Item dropları düzelmediğine göre, yani millet AH'yi kullanmayı bırakıp sadece droplarla oynamaya başlamadığına göre, oyuncu sayısı hayli azalmış demektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.