Şimdi Ara

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri... (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
2
Favori
29.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: torque89

@lokoo

tamamdır saol ilgin için

geçenlerde Fîrzen sormuştu çöp kutusu yokmu diye,artık var nasıl durmuş ?

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...

Süper olmuş cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

@celikeins

Wallpaper :http://www.yukleresim.com/images/57245197128442785772.jpg

Iconlar için deviantart.com sitesinden soldaki menüden customize > Icons > bölümüne gel ve yukardaki arama bölümüne hybrid yaz iconları orda bulursun

Yukardaki yeri rocketdockla yaptım text iconlarla , deviantarttada bir çok text icon bulabilirsin ( stilin şeffaflığını ( %0 yap )

Sağdaki tarih için rainmeter kullandım bölümde anlatımı mevcut skini ise :http://scott-evo.deviantart.com/gallery/#/d2mtmg3 burdan indirebilirsin

sağol kardeş. iconlar hepsi nasıl yükleniyor, benim bildiklerim sadece belgelerim,bilgisyarım,çöp kutusu,ağ bağlantılarım. yardım eder misin?
    alttaki yeri söylemediniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi celikeins -- 6 Ağustos 2010; 11:44:02 >
  • Onları avedesk programıyla yaptım konusu var bölümde bi bak istersen
  • alttaki yeri söylemediniz games filan yazan yer. birde rocketdock w7 x64 uyumlu değilmiş.
  • Objectdock deneyebilirsin o games olan yerin linkinide akşam bulabilirsem veririm
  • ordeniz Siyah deskin çok şık herşey yerli yerinde diyecek söz yok bence.

southsayer İlginç olmuş :) Bence dock u üste koy resmi kapatmış yanda. sol üstteki saati kaldır derim ben kötü durmuş. Disk bilgilerini sağ alt ve sol altayerleştirirsin. Çöp ü de onların ortasına alırsın. Yanlız çöpde 0 çöp ve bayt ı çöp kutusu yazının altına ortalaman gerekiyor. ( nasıl olur bilmiyorum :) ). CPU ve ram e yer bulamadım onları da üstündeki siyah bölmeyi kaldırarak çöp ün üstüne alabilirsin. Bir de teman daha siyahi bişey olsa iyi olur. Taskbarın renki daha siyah olması gerekiyor bence ve taskbarın üstündeki mavi çizgi olmamış. Wallpaper da daha kaliteli bir wall seçersen yani aynı tarz bir wall ama renkleri daha kaliteli olan (bulabilirsen tabi) çok daha iyi olacak deskin. Şahsi fikirlerimdir zevk senin :)

holysoull Son hali baya iyi olmuş iconlar baya uymuş cad skini de güzel duruyor ama acaba dolaba monte edilmiş gibi duran bi skin nasıl olur acaba.

Rainmeter kullanmayacam diyorum ama güzel hava durumu gadgeti bulamadım bir türlü mecburen rainmeter a döndüm iyi oldu böyle sanki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 6 Ağustos 2010; 13:38:17 >
  • e yani cok daha ıyı olmus boyle desk re-storm bır ılk deskı bırde bunu yanyana koy fark var yani weather,,,ıkon yerleri..
  • re-storm daha iyi olmuş weather falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

re-storm daha iyi olmuş weather falan

+1
  • re-storm çok iyi olmuş tebrikler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holysoull -- 6 Ağustos 2010; 19:24:41 >
  • holysoull

Sağdaki shortcut ları da sola atmalısın bence bir arada olsunlar çok güzel duruyorlar. Göze hoş gelen bir desk, güzel olmuş
  • Fîrzen dediğin gibi yaptım sola aldım hepsini nasıl olmuş?

• @holysoull
    Güzel olmuş Desk.. Rainmeter ve CAD Skininin rengini editleyip renk olarak Wallpaper'daki Siyah tonunu kullansan daha iyi olur gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: holysoull

Fîrzen dediğin gibi yaptım sola aldım hepsini nasıl olmuş?

Çok daha iyi
  • lokooo, Furkan*, aLcat[R]aZ, holysoull yorumlarınız için teşekkür ederim

holysoull çok başarılı bi çalışma eline sağlık. o klasörlerin iconlarını sen mi yaptın ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 7 Ağustos 2010; 0:52:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: holysoull

Fîrzen dediğin gibi yaptım sola aldım hepsini nasıl olmuş?

çok güzel olmuş yaaa iconlardan bende istiyorum beyaz olanından
  • re-storm iconları ben yapmadım font kullanılarak yapılmışlar klasörün içerisinde örnek template mevcut istediğin yazıyı kendinde yazabiliyorsun.
    Memoland buyur link burda bir göz gezdir beyaz seçeneğide mevcuthttp://maxamus007.deviantart.com/art/One-s-and-Two-s-35741967

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holysoull -- 7 Ağustos 2010; 3:31:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aLcat[R]aZ

@holysoull
    Güzel olmuş Desk.. Rainmeter ve CAD Skininin rengini editleyip renk olarak Wallpaper'daki Siyah tonunu kullansan daha iyi olur gibi..

sağol yorumun için walldaki siyah yaptım cad ile rain skinlerini daha iyi oldu sağol
  •  Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...

bıraz ugrasarak bıseler yaptım.eksıklerı var ama fena olmadı gıbı..yalnız bunu yaparken torrentten ındırdıgım seylerın depolandıgı 'karsıdan yuklemeler'klasorunu sıldım ıcınde 103 gb dızı belgesel ve fılm gıttı..gerı getırme sansım var mı?bu masa ustune baska neler ekleyebılırım?
  • xavi06 taskbar, wall, dock skini seçimlerin çok iyi. Rainmeter ve gadget seçimlerin bence olmamış. Rainmeter da daha iyi skinler denemelisin yada gadgedlerde daha iyilerini bulabilirsin belki. Bide de dockta ki simgeleri değiştirirsen daha iyi olur. Ayrıca hem taskbarda hem dockta olan programlar var mesela firefox gibi ya taskbarı temizle yada dock u derim ben. 103 gb silindiyse zaten geri dönüşüme gitmemiştir direk silmiştir bilgisayardan o yüzden geri dönüşü olmaz diye biliyorum. Bazı programlar var aslında onlarla belki bir kısmını geri getirebilirsin. Sildikten sonra başka birşey yüklemediysen bilgisayara şansın var. İsmini hatırlamıyorum ama google amcadan sorabilirsin programın ismini falan.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.