Şimdi Ara

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri... (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
2
Favori
29.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baktım bilgisayar yavaş açılıyor, rainmeter donmalar yapıyor falan sinirim bozuldu tüm programları kaldırdım orjinal dosyalara döndüm ve sadece rocketdock kullandım :)
     Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 5 Ağustos 2010; 1:37:13 >
  • re-storm wall hos yanlız ıkonlar buyuk ve karmasık geldı bana dock ve skını begendım ortadakı hava durumu olmamıs gıbı nacızane...

Arkadaslar yarısmaya bu deskle katılayım dıyorum neler olmus olmamıs yorum yaparsanız sevınırım tesekkurler...

• lokooo Teşekkür ederim yorumlar için iconları değiştireyim ozaman :) Hava durumuna yapabileceğim bir şey yok öyle kalacak çünkü araçlarda sadece o var Deskine gelirsek hiç bir yerde bir şey gözüme batmadı vallaha feci sade ve şık olmuş. Sadece ev grubu iconu olmamış ama oda değişmiyor sanırım zaten.
  • re-storm ve lokooo ellerinize sağlık deskler çok güzel olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holysoull -- 5 Ağustos 2010; 19:58:30 >
  • sagol re-storm dogru dıyorsun ufak bır paıntle yokmu etsek yarısmaya ss atarken acaba...

edit: holysoull 4x4 luk olmus elıne saglık tek gozume batan trash ıkonu sankı bıraz sırıtmıs..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokooo -- 5 Ağustos 2010; 2:24:05 >
  • lokooo o doluyken o renk oluyor unutmuşum boşaltmayı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Son 2 deskimde yapay wallpaperlar kullandım ama doğadan vazgeçemedim yine , bu wallpaperda uzun süredir duruyodu yeni kullanmak nasip oldu

harbiden 10 numara olmuş ellerine sağlık
  •  Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...
  • re-storm Avedesk kullansaydın keşke, onun dışında çok güzel olmuş.

lokooo Sade ve çok güzel olmuş, aşağıdaki iconları renkli yaparsan daha güzel olabilir.

holysoull Font ve görev çubuğu sırıtmış, onun dışında güzel.

ordeniz Çok fazla rainmeter skini var.
  • @lokooo Masaüstünüz çok hoş olmuş. Ayrıca bir şey sormak istiyorum, görev çubuğu ve başlat menüsünü o şekilde nasıl yaptınız? Bana da lazım o tarz bir şey ama beceremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: re-storm

kkaan87 Wallpaper iyiymiş ancak rainmeter ı çok fazla kullanmışın bence olmamış. Gereksiz rainmeterları kaldır bence. Çok dolu ve karışık duruyor bu haliyle.

tşk ederim yorum için zaten ilk açılırken yavaş açılmaya başladı daha sade bi hale getiricem en kısa zamanda
  • quote:

Son 2 deskimde yapay wallpaperlar kullandım ama doğadan vazgeçemedim yine , bu wallpaperda uzun süredir duruyodu yeni kullanmak nasip oldu

bana bu masaüstünü pmler misin? çok güzelde 1280*1024 masaüstü çözünürlüğüm. birde kendim programları nasıl yazcağımı da söylersen sevinirim sağol şimdiden.
  • re - storm bence simgelerini ave deskle yap bnmki gibi

lokooo deskin çok şık mükemmel
  • lokooo avedesk iconları çok güzel durmuş :)
  • holysoull Yorum için teşekkürler. Senin deskine gelirsek kullandığın temada taskbarı çok seviyorum ama pencerelerini sevmiyorum o yüzden ben de kullanmamıştım hiç o temayı ama şu haliyle çok şık yapmışın masaüstünü helal :)

ordeniz Şu rss leri kaldırırsan yada 2 tane kullansan sağ ve sol üstte 10 numara olacak desk 4 tanesi fazla geldi bana kalabalık durmuş. 2 yaparsan yada hiç kullanmazsan yada daha küçük skinlerini bulup kullanırsan çok şık olacak deskin şu haliyle bile baya güzel.

Owl City. , Memoland Teşekkürler yorum için arkadaşlar, evet avedesk kullanabilirim ama extradan hiç bir program kullanmak istemiyorum şimdilik. avedeskte bende "program sonlandırılacak" diye hata vermişti bir ara sürekli soğumuştum o gün bu gündür kullanmadım daha.
  • Tum yorumlar ıcın tesekkur ederım arkadaslar..cok sevındım yarısmaya atayım deskı o zaman gercı yenı bır theme buldum hakkatten guzel degısık yenı dusmus da'ya yenı bır desk mı hazırlasam onunla acaba.. bosver bır dahakı sefere..
    herkez deskını gonderdımı yarısmaya bu arada dh ruzgarı esıyormu orda kımse usenmesın atsın..

bu arada Enchanted Metal kardesım gorev cubugunu sormusun cok ıslem var orda ama forumda var bızım hepsı yavas yavas basla ıstersen anlatacaklarımla..

orda startorb gorunmez kullanıyorsun baslat menusu theme'le alakalı ıconları sorarsan tek tek ozell>sımge degıstır ıle yapıp tutturmalısın gorev cubugunda seffaf ıcon kullandım ayrac kullandım sıstem tepsısını kaldırmak ıcın program masaustunu kaldırmak ıcın program kullandım saatı gorev cub. ozell.den kaldırdım fılm muzık resımlere gorev cub. ulasmak ıcın tek tek kısayol ıle klasor uretıp sımge degıstırıp tutturdum sonuc bu..takıldıgın olursa soyle yardımcı olurum...
  • güncel deskim saat değişikliği oldu

quote:

Orijinalden alıntı: re-storm
    Memoland Teşekkürler yorum için arkadaşlar, evet avedesk kullanabilirim ama extradan hiç bir program kullanmak istemiyorum şimdilik. avedeskte bende "program sonlandırılacak" diye hata vermişti bir ara sürekli soğumuştum o gün bu gündür kullanmadım daha.

sende benim gibisn bi kere kıllandınmı bitiyo iş
  • memoland kafasını koparttın valla bu ısın helal sexy hatunları sevıyoruz demek wall..

• quote:

Orijinalden alıntı: celikeins

quote:

bana bu masaüstünü pmler misin? çok güzelde 1280*1024 masaüstü çözünürlüğüm. birde kendim programları nasıl yazcağımı da söylersen sevinirim sağol şimdiden.

furkan* mesajımı mı görmedin acaba? ben yarışmaya filan katılmıcam sadece windows7nin o temasından sıkıldım cok büyükler en kücükte bile. senin bu tema ve duvarkağıdı ve simgeler çok hoş. bana atar mısın lütfen.
  • Hayır mobilden girdiğim için link veremiyorum akşam halledicem
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.