Şimdi Ara

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri... (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.067
Cevap
2
Favori
29.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bencede dock iconlarının rengi göze çarpıyor onları yukardaki bilgisayarım gibi içi weya etrafı yeşil iconlar bulsan çok daha güzel olur bence
    http://chadamus.deviantart.com/gallery/#iChad-Icons buraya bi göz atmanda fayda war :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Memoland

güncel deskim saat değişikliği oldu

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...

quote:

Orijinalden alıntı: re-storm
    Memoland Teşekkürler yorum için arkadaşlar, evet avedesk kullanabilirim ama extradan hiç bir program kullanmak istemiyorum şimdilik. avedeskte bende "program sonlandırılacak" diye hata vermişti bir ara sürekli soğumuştum o gün bu gündür kullanmadım daha.

sende benim gibisn bi kere kıllandınmı bitiyo iş

Memoland Starcraft 2 orjinalmi savaş yapalım :)
  • @aLcat[R]aZ ve @Fearles58 ya bilmiyorum da özellikle öyle olsun istedin de öyle yaptım.. biraz renk olsun ful yeşil kara içim kararmasın istedim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenZen_18
    Oooh beee sonunda acıldı hesabım deskleri görüpte yorum yazamamak ne fenaymış cok güzel deskler gelmiş Furkan yine on numara olmus savaşlarım bitsin bende asıcam bi desk

Sağol , hayırdır ne savaşı bu
  • Arkadaşlar bu SDN yarışma için link verirmisiniz ben bulamadım nere koyucaz resmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baxı

http://shiftdelete.net/en-guzel-masaustu-yarismasi-22594.html

Masa ustune guvenen arkadaslar bır baksın

Furkan yarısmayı duyurduk ama uzun zamandır gırmemıstım davetıye felan gerekmıs eskıden oyle bısey yoktu gercı soulcubee halletmıs ama resımlerı bu adreste nere yuklıcenı soyluyor
  • Tamam hallettim
  • Uzun süredir desk atmıyodum yeni deskim;

•  Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

Uzun süredir desk atmıyodum yeni deskim;

Furkan* süper olmuş ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: holysoull

Memoland Starcraft 2 orjinalmi savaş yapalım :)

nerdeeee keşke orj. olsaaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Memoland -- 9 Ağustos 2010; 21:42:37 >
  •  Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...

Canım Sıkkın, desk yapayım dedim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

gene harika olmuş :) bişey soracagım.bu temaların görev cubuk renklerini nasıl değiştiriyorsun? burda kahverengi tarzı yapmıssın normalde siyahtı degilmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamas

quote:

Orijinalden alıntı: Owl City.

gene harika olmuş :) bişey soracagım.bu temaların görev cubuk renklerini nasıl değiştiriyorsun? burda kahverengi tarzı yapmıssın normalde siyahtı degilmi ?

tray iconları soruyorsan: Ps tray factory
    Tema editlemeyi soruyorsan: Windows Style Builder Programları ile yapıyorum.
  • @Owl City.

Tema modlamayı sormuştum.Açık pencereleri görev cubugunda siyah tonlarla belirttigi için wallpaper konusunda kısıtlı kalınıyordu.Teşekkür ederim kurcalayayım biraz :)
  • quote:

@Owl City.

Tema modlamayı sormuştum.Açık pencereleri görev cubugunda siyah tonlarla belirttigi için wallpaper konusunda kısıtlı kalınıyordu.Teşekkür ederim kurcalayayım biraz :)

orayı elleşmedim ben yalnız. Kişiselleştirmelerden oynadım sadece.
  • Bu çubuktaki acık kahverengi tarzı renk değiştirmeleri kişiselleştirmeden mi yapılıyor ?

http://yfrog.com/jt53567932j
  • quote:

Bu çubuktaki acık kahverengi tarzı renk değiştirmeleri kişiselleştirmeden mi yapılıyor ?

http://yfrog.com/jt53567932j

siz orayı mı diyorsunuz :), orayı editledim. ben tüm görev çubuğunu nasıl aydınlaştırabilirim gibi bir şey anladım.
  • zahmet verdim k.bakma programın hangi bölümünden yapıldıgını söylermisin kendim kurcalıyım az uzun zamandır aradıgım bişeydi bu
  • quote:

zahmet verdim k.bakma programın hangi bölümünden yapıldıgını söylermisin kendim kurcalıyım az uzun zamandır aradıgım bişeydi bu

Taskbar & System Tray --> Taskband --> Basic --> TaskItem Button --> Normal, Pressed, Hover vs vs.
    Taskbar & System Tray --> Taskband --> Basic --> GroupImage
    Taskbar & System Tray --> Taskband --> Basic --> GroupImageHot
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.