Şimdi Ara

Ağustos 2010 Masa Üstü Resimleri...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.068
Cevap
2
Favori
29.866
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ağustos ayında hazırladığımız deskleri burda paylaşalım , herkese kolay gelsin

İlk desk benden olsun ,olumlu olumsuz her türlü eleştiriye açığım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 31 Temmuz 2010; 23:06:51 >
  • ikinci deskte benden olsun

• Yine tam uyumlu olmuş ellerine sağlık :)
  • ubuntu

• Furkan*,torque89,positroN deskleriniz çok güzel olmuş ellerinize sağlık.
    Yeni ay yeni desk :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi holysoull -- 1 Ağustos 2010; 2:19:29 >
  • Furkan* Çok iyimiş gene tebrikler. Şuanki haliyle windowsla ilgisi olmayan bir işletim sistemi gibi duruyor renk uyumları kullanılan araçlar falan çok güzel olmuş.

torque89 Room temalı desklere bende takmış durumdayım bu aralar. Kullandığın wall çok iyiymiş renkleri itibaryle oldukça canlı durmuş ve rainmeter skinleri ve editleri ile 10 numara olmuş söyleyecek söz bulamıyorum. Tebrikler.

positroN Ubuntuya ben alışamadım bir türlü açıkçası windows daha çekici geliyor bana wallpaperı daha açık tonlarda tahtalardan kullansaydın daha iyi olurdu sanki.

holysoull wall seçimin 10 numara zaten diğerlerinin yerleşimi de çok iyiymiş Fotoğraf makinasının (resimler klasörü sanırım o ) yeri falan. Sonuç olarak baya iyi bi desk olmuş helal :)

Dikkat ediyorum da artık kötü desk gelmiyor kolay kolay çok iyi çalışmalar var artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi re-storm -- 1 Ağustos 2010; 0:10:09 >
  • re-storm evet forograf makinası resimler klasörü,gitar müzik klasörü,dvd player filmler yazı koymadım yanlarına estetik bozulmasın diye :)
  • Re-storm , hollysoull teşekkür ederim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 1 Ağustos 2010; 0:48:06 >
  • alismak zor ama alisinca da birakmak zor
  • Buyrun Ağustos Deskim Sade Seçim En İyisi

• Furkan 10 numara olmus renk uyumu olayı bıtırmıs zarıf ve şık...

torque89 cok guzel bır derınlık cok guzel bır renk uyumu enfes...

positroN bende ubuntudan hıc anlamıyorum ama desk şık duruyor...

holysoull tema secımı cok ıı olmus hava durumu ve ıkonuna bayıldım...

Memoland sade kullanıslı ve guzel bır desk olmus tebrıkler...

Ellerınıze saglık arkadaslar..
  • lokooo teşekkür ederim , Memoland wallpaper çok güzel simage şeklinde buraya koyabilirmisin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

lokooo teşekkür ederim , Memoland wallpaper çok güzel simage şeklinde buraya koyabilirmisin :)

Buyur kardeşim
  • Memoland deskin çok güzel olmuş ellerine sağlık.
  • saol kardeşim
  • Furkan* Çok güzel olmuş hocam cidden, söz de yakıyor he :)

torque89 Hocam çöp kutusunu oralara biryerlere koydun mu yoksa ben mi göremiyorum :) Esrarengiz bir masaüstü, güzel.

positroN Üstad wallpaper ı değiştir bence, onun dışında token simgeleri sevmeyen yoktur zaten.

holysoull Bu oda wallpeper ı koyup, simgeleri wallpaper a yedirmek moda oldu yahu :) Hoşuma gitti. Koltuğu beğendim :)

Memoland Sanki görev çubuğundaki simgeler bozuyor gibi üstad, wallpaper çok hoş, kullanabilirim ben de bir ara, bir de başlat nerede usta göremedim :)
  • Memoland wall için teşekkürler , Firzen teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fîrzen

Memoland Sanki görev çubuğundaki simgeler bozuyor gibi üstad, wallpaper çok hoş, kullanabilirim ben de bir ara, bir de başlat nerede usta göremedim :)

saol kardeşim yorumun için başlatı bi tane temadan aldım ama paylaş deme kaybettim :D :D
  • güzel deskler gelmiş holysoull wallpaperı paylaşırmısın şu kanepeyi bi inceleyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: TenZen_18

güzel deskler gelmiş holysoull wallpaperı paylaşırmısın şu kanepeyi bi inceleyim

Buyur dostum

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.