Şimdi Ara

Ağrı'da hangi internet?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ağrı ilinde tt net ten başka internet sağlayıcısı var mı acaba?Ben hiç görmedim

• Ağrı Leylakpınar Mahallesi'ndeki arkadaşımın hat değerleri - TTNET:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/v/37039_10151567253121118_912803098_n.jpg?oh=34482a3c055049156699148e96c0f7dd&oe=5171F584&__gda__=1366445733_dc3421167debdc22db41ce5eb1af2d83

Tabi buna aldanmamak lazım. En azından 4-5 mbit'e kadar alırsın şehir merkezine yakınsan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Nisan 2013; 20:39:44 >

• Adsl bağlantısı için ttnet ve süperonline türk telekom altyapısını kullanıyor diye biliyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir merkezine yakınsa hızda sıkıntı olmaz , bir çok sağlayıcıya başvurabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Şehir merkezine yakınsa hızda sıkıntı olmaz , bir çok sağlayıcıya başvurabilirsiniz.

Doğudaki altyapı batıdakinden daha kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Şehir merkezine yakınsa hızda sıkıntı olmaz , bir çok sağlayıcıya başvurabilirsiniz.

Doğudaki altyapı batıdakinden daha kötü.

Nufus olarak az olan yerleşim birimleri fiber dönüşümlerini tamamladı diye biliyorum. Birde ufak olan yerlerde hızda sıkıntı olmuyor.
  • Bursa'da yani Türkiye'nin batısında bile NİLÜFER TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ adındaki birim, çalınan 50 metrelik dandik bakır kabloyu bile yerine koyamayacak kadar aciz ve ilgisizdir. Doğuda iyiymiş bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 18 Nisan 2013; 22:17:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bursa'da yani Türkiye'nin batısında bile NİLÜFER TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ adındaki birim, çalınan 50 metrelik dandik bakır kabloyu bile yerine koyamayacak kadar aciz ve ilgisizdir. Doğuda iyiymiş bile.

İlçeleri ikinci sıraya koyuyorlar belkide bizim burda da ilçelerde altyapı çok kötü..
  • quote:

quote:

Bursa'da yani Türkiye'nin batısında bile NİLÜFER TELEKOM MÜDÜRLÜĞÜ adındaki birim, çalınan 50 metrelik dandik bakır kabloyu bile yerine koyamayacak kadar aciz ve ilgisizdir. Doğuda iyiymiş bile.

İlçeleri ikinci sıraya koyuyorlar belkide bizim burda da ilçelerde altyapı çok kötü..

Anlamadım. Bahsettiğim ilçe merkeze bağlı olan ve Bursa'nın açık ara en popüler, gelişmiş ve planlaşmış ilçesi. Ama altyapı sıfır.

• quote:

quote:

quote:

Anlamadım. Bahsettiğim ilçe merkeze bağlı olan ve Bursa'nın açık ara en popüler, gelişmiş ve planlaşmış ilçesi. Ama altyapı sıfır.

Biliyorum abi ama bildiğimi söyledim. mesela bizim burda il merkezi ve çevre mahallelerde altyapıyı sıfırdan yenileyip her mahalleye fiber dolaplar koydular. ilçelerde ise durum içler açısı uğrayan yok.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Biliyorum abi ama bildiğimi söyledim. mesela bizim burda il merkezi ve çevre mahallelerde altyapıyı sıfırdan yenileyip her mahalleye fiber dolaplar koydular. ilçelerde ise durum içler açısı uğrayan yok.

Bizim burada daha büyük bir ahlâkdışılık var. Sizin orada yine dolap koyup fiber ayağına altyapıyı tazelemişler. Bizim burda 15 senelik dolaplara hiçbir iyileştirme yapmadan 'burada fiber var' afişini yapıştırarak vatandaşı kandırma yolunu seçtiler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.