Şimdi Ara

Agony için Resmî Türkçe Altyazı Desteği Geliyor! ( AiBell Game Localization ) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
3.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsRuleS

quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

Merhabalar. Öncelikle tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. Güzel bir oyuna benziyor. Bir şey sormak istiyorum. Aşağı yukarı kaç saat oynanış süresi olacak?

Hâlâ geliştirilmekte olan bir oyun olduğu için bilgi vermek zor olacaktır. Bu yüzden yanlış bilgi vermek istemiyorum.

Desenize HELLBLADE: Senua's Sacrifice oyunu için yaşadığımız official Tükçe yama sevincimizin aynısını şimdi de AGONY için yaşayacağız :) Türkçe yama (duyurusu, haberleri vb derken) konusunda bu iki oyunun durumunu birbirine benzetiyorum nedense. Acayip mutlu oldum, özellikle de yamanızın official olarak oyunla beraber yani yapımcısından destekli gelecek olması sevincimi ikiye katladı. Haydi bakalım Mart 2018'i beklemeye başlayalım e oyunu bir şekilde orijinal almak artık şart oldu sayılır.

• Güzel haber teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe lokalizasyonu test etmek için oyunu erken oynamanıza izin veriyorlar mı?

• Lcroft kullanıcısına yanıt
    Öyle bir riske girmezler herhalde
  • Alınacaklar listesine ekledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lcroft

Türkçe lokalizasyonu test etmek için oyunu erken oynamanıza izin veriyorlar mı?

Bu dediğiniz durum belki daha önceki çalışmalarımızda olmuştur. Ancak eğer oyun dünyasını yakından takip ediyorsanız, yapımcı firmaların son zamanlarda kendini bu konuda tedirgin hissetmeye başladığını da biliyorsunuzdur. Bırakın yerelleştirme çalışmalarını, oyunun tanıtımı ve reklamı için bile kolay kolay oyun dergilerine veya youtuber'lara beta key vermiyorlar. Şu an mevcut durumda oyunun Kickstarter backer(destekçi)larına, oyunu desteklemeleri karşılığında sadece "beta key" verildi. Açıkçası tam anlamıyla bitmemiş bir oyun üzerinden, hele hele beta hâli üzerinden test yapmak hiç mantıklı değil :) İstesek elbette firma kolaylık sağlar, ancak faydalı olmayacağı kesin... Bu yüzden yerelleştirme konusundaki tecrübemize ve kabiliyetimize dayanarak projeyi tamamladık. Ama bu, hiçbir testten geçirmeyeceğimiz anlamına gelmez. Daha detaylı bilgi veremeyeceğim, üzgünüm. :)

• Zaten dört gözle bekliyordum... Şimdi nasıl bekliyeceğiz
  • Mevzu ne bilemedim ama altyazı desteğini gördüğümde ekledim istek listeme.
    Uçuk fiyat çekmezlerse alır oynarım God of War öncesi güzel gider arafı cehennemi ini cini neyin
  • Türkçe desteklenmemektedir
    Bu ürün sizin dilinizi desteklememektedir. Lütfen satın almadan önce aşağıdaki desteklenen diller listesini gözden geçiriniz.

steamde böyle bir yazi var hocam ?
  • selowan kullanıcısına yanıt
    Ben duyuru yapıyorum, Steam'in sistemini biliyorsanız o yazının ne anlama geldiğini de biliyor olmanız gerekir. İnsanları kandırmak için herhalde böyle bir duyuru yapmam değil mi? :D

Ama yine de bize inanmayıp, o sayfada Türkçe dilinin yanında onay işareti görmediğiniz sürece " Agony'ye Türkçe dil desteği gelmeyecek " gibi davranabilirsiniz. Düşüncenize saygı duyarım :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 17 Aralık 2017; 10:13:23 >
  • Gelse de gelmese de alacağım bir oyun olacaktı benim için.Ama bu haber beni çok sevindirdi :)
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    yok hocam yanlis anladiniz. ben size yalan yanlis bisey demedim ki burda neden boyle yaziyor diye sordum sadece. ve yine cevap alamadim .d

• quote:

Orijinalden alıntı: selowan

yok hocam yanlis anladiniz. ben size yalan yanlis bisey demedim ki burda neden boyle yaziyor diye sordum sadece. ve yine cevap alamadim .d

Bunu yazdığınıza göre siz de benim ne demek istediğimi anlamamışsınız. :D

Aslında benim yazdığımın içinde bir cevap var, ama o cevabı görmek yerine dikkatinizi başka yöne çekmişsiniz. Hakkınızda hayırlısını dilerim. :)

İpucu: Her resmi Türkçe dil desteği olan oyunda " Türkçe dili desteklenmektedir " ibaresi var mı yok mu diye araştırınız. Cevabı bulacaksınızdır.

• Konudan biraz bahsedermisiniz ? açıkçası videoları pek beğenmedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARTALIZMA

Konudan biraz bahsedermisiniz ? açıkçası videoları pek beğenmedim.

Agony, hem hayatta kalma türünde hem de simülasyon türünde bir Cehennem oyunudur. Amacımız, bulunduğumuz ortamda ölmeden kurtulabilmektir. +18 olan bir oyun olduğunu da eklemek gerekir. Aslında mevcut videolar, oyunun beta versiyonundan alınma bir oyun olduğu için oyun hakkında az çok fikir veriyor. Örneğin videolarda beğenmediğiniz nedir?

• AsRuleS kullanıcısına yanıt
    '' İpucu: Her resmi Türkçe dil desteği olan oyunda " Türkçe dili desteklenmektedir " ibaresi var mı yok mu diye araştırınız. Cevabı bulacaksınızdır.''

Destelediği halde ,İbarenin neden olmadiğini soruyorum ben de.
  • selowan kullanıcısına yanıt
    Ula yeter da Hocam yapımcı daha güncellememiş. İşte bu yüzden. İlerleyen zamanlarda eklenecektir.

• ne güzel münazara ediyorduk neden biktiniz
  • quote:

quote:

Agony, hem hayatta kalma türünde hem de simülasyon türünde bir Cehennem oyunudur. Amacımız, bulunduğumuz ortamda ölmeden kurtulabilmektir. +18 olan bir oyun olduğunu da eklemek gerekir. Aslında mevcut videolar, oyunun beta versiyonundan alınma bir oyun olduğu için oyun hakkında az çok fikir veriyor. Örneğin videolarda beğenmediğiniz nedir?

Bana göre değil hocam. Açık hava oyunlarını daha beğeniyorum. Far cry 5 için şu lanet firma ubisoft'la iletişime geçme şansınız varmıdır? :)
  • quote:

quote:

quote:

Bana göre değil hocam. Açık hava oyunlarını daha beğeniyorum. Far cry 5 için şu lanet firma ubisoft'la iletişime geçme şansınız varmıdır? :)

Zevk meselesi elbette, anlıyorum :)

Ubisoft, ne zaman herhangi bir oyunlarına talepte bulunsak " şu an Türkçe'ye ihtiyacımız yok. " cevabını veriyor. Kısmet diyelim...

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.