Şimdi Ara

Agony için Resmî Türkçe Altyazı Desteği Geliyor! ( AiBell Game Localization )

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
3
Favori
3.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Agony için Resmî Türkçe Altyazı Desteği Geliyor! ( AiBell Game Localization )

Merhaba arkadaşlar,

20 Mart 2018 tarihinde yayınlanacak olan Agony oyunu için çalışmalarımız tamamlanmış ve firmaya gönderimi sağlanmıştır.

Büyük bir mutlulukla ifade etmek isteriz ki;

Playway S.A firmasının dağıtıcılığını üstlendiği, Madmind Studio'nun ise yapımcılığını yaptığı Agony oyunu 20 Mart 2018 tarihinde çıkış yapacak ve resmî olarak Türkçe altyazı desteğine sahip olacaktır.

Bu güzel haberi sizlerle de paylaşmak istedik. Çıkışını yaptığında aşağıdaki bağlantıdan satın alma işlemini yapabilirsiniz.

Şimdiden herkese iyi oyunlar dileriz 🤗
    https://store.steampowered.com/app/487720/Agony/https://store.steampowered.com/app/487720/Agony/

• Biz dosyaları yapımcıya teslim edeli çok oluyor. Yaklaşık 5 ay önce teslim ettik. Önceki ertelemenin tek nedeni sansür adaptasyonuydu. Şu an ise erteleme için hiçbir neden bulunmuyor.

Söyleyeceğim şeyi sakın yanlış anlamayın, ancak Playway S.A. firması 2011 yılında kurulan ve pek de adı duyulmamış bir firma değil :) Şu an dünyada genel anlamda aklınıza gelebilecek her şeyin simülasyon oyununu üreten ve/veya dağıtımını yapan tek firmadır. Neden oyunlara Türkçe ekliyorlar sorusuna gelirsek? Playway S.A. firması Car Mechanic Simulator 2014 oyunundan beri, yani yaklaşık 5 yıldır bir şekilde iletişimimizin ve iş birliğimizin olduğu bir firmadır. CMS 2014'ten beri de oyunlarına Türkçe dil desteği eklemeye başladılar. Ancak bu konuda en önemli atılım ve kararlılıkları, AiBell Game Localization ismiyle profesyonel bir firma kurmamızla gerçekleşti. Tam profesyonel olma kararımızı öğrenince, geçen haftalarda bahsettiğimiz tam partnerlik anlaşmasına vardık.

Ayrıca Playway, Türkçe dil desteği eklemesinin karşılığını gerçekten alıyor. Türkiye'deki satışları gerçekten iyi durumda, özellikle araba tamir simülasyonlarında çok başarılı bir satış grafiği çizdik Türk oyuncular olarak. Agony de eminim ki çok büyük sükse yapacaktır. :)
    " Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows "

Sanıyorum çıkacak.

" Peki Türkçe dil desteği PS4'te de olacak mı? " derseniz, konu PS4 platformu olunca çok kesin konuşamayacağımı bilmenizi istiyorum. Ama çıkışıyla beraber Türkçe olacağına göre, PS4'te de Türkçe olarak çıkışını yapar diye umuyorum. Önümüzde 3 aylık bir süre var hâlâ :)) Sadece haberdar olun istedim arkadaşlar...

Bir ayrıntı daha :

Playway S.A, gerçekten Türk oyuncuları önemsiyor. Son zamanlarda çıkan oyunlarına çoğunlukla Türkçe eklemeye başladılar. O yüzden gerçekten destek olmaya devam etmeniz çok önemli, oyunu alabilecek paranız varsa lütfen korsan almayın, orijinal alın. Karşılığını bulacağınıza emin olabilirsiniz.
    Ben duyuru yapıyorum, Steam'in sistemini biliyorsanız o yazının ne anlama geldiğini de biliyor olmanız gerekir. İnsanları kandırmak için herhalde böyle bir duyuru yapmam değil mi? :D

Ama yine de bize inanmayıp, o sayfada Türkçe dilinin yanında onay işareti görmediğiniz sürece " Agony'ye Türkçe dil desteği gelmeyecek " gibi davranabilirsiniz. Düşüncenize saygı duyarım :))
    birader amacin bi isi baltalamak mi?Bak geldin yapacağınız çeviriye ... dedin.Simdi de gelmis etimolojik tartışma yapiyosun.Senin gibilerin yerin mahalle arkalari etimolojik tartışmalar senin yerin değil.Ali Püsküllüoğlu, Dil Derneği ve Ömer Asım Aksoy'a göre doğru olan yazım ISTIRAP şeklindedir. Bu şahısları tanımıyorsan zaten senin dil tartışmalarında isin yoktur.hadi diyelim ki Izdırap olsun ki o da kabul edilebilir senin kimsenin emeğine... yapma hakkin yok.Senin gibiler yüzünden insanlar bu çeviri işinden çekiliyor oyun ceviri sektörü bitmis durumda.Begenmediysen girersin oyunun ayarlarina oyunu ingilizce oynarsın bos bos konusmazsin. Uzattikca uzatiyosun sen kimsenin emeğine laf edemezsin ettirmem.Senin sandığının aksine bu ülkede hala emekçinin yaninda olan insanlar var biraz saygi duymayi dene.Oyun çeviren insanlara ekstra saygı duyman lazım.Olay ızdırap ya da Istırap olayi değil yani olay senin saygisiz olman.
  • Helal olsun.Bu oyunu merakla bekliyordum.Şirketin önü açık olsun.
  • Güzel haber gerçekten büyük merakla bekliyordum oyunu zaten birde türkçe desteği gelince daha da bir güzel oldu.
  • Ne kadar para aldınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: asau

Ne kadar para aldınız?

Bunun cevabını vermeyeceğimizi bile bile böyle bir soru sormanızın mantığını anlayamadım. Lütfen oyun hakkında sorular sorunuz.
  • Kardeşim siz küfür etmek istemiyosanız biz ederiz merak etmeyin

• Bu güzel haberden sonra bize de oyunu almak düşer. Teşekkür ederim
  • çok sevindim inanın ki. Beklediğim bir oyundu çok teşekkürler
  • Bu oyun Ps4 e de çıkacak mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nesetcan -- 14 Aralık 2017; 19:5:44 >
  • Elinize kolunuza sağlık...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nesetcan

Bu oyun Ps4 e de çıkacak mı?

" Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows "

Sanıyorum çıkacak.

" Peki Türkçe dil desteği PS4'te de olacak mı? " derseniz, konu PS4 platformu olunca çok kesin konuşamayacağımı bilmenizi istiyorum. Ama çıkışıyla beraber Türkçe olacağına göre, PS4'te de Türkçe olarak çıkışını yapar diye umuyorum. Önümüzde 3 aylık bir süre var hâlâ :)) Sadece haberdar olun istedim arkadaşlar...

Bir ayrıntı daha :

Playway S.A, gerçekten Türk oyuncuları önemsiyor. Son zamanlarda çıkan oyunlarına çoğunlukla Türkçe eklemeye başladılar. O yüzden gerçekten destek olmaya devam etmeniz çok önemli, oyunu alabilecek paranız varsa lütfen korsan almayın, orijinal alın. Karşılığını bulacağınıza emin olabilirsiniz.

• Elinize sağlık.Oyunu alıcam

• Kaç dolar olacak 30 mu 60 mı? Tahminim 30 dolarlık bir oyun olacağı yönünde bu da bize taş çatlasın 59 tl gibi bir fiyatla yansıtılırsa epey satabilir.
  • güzel haber sevindim
    Zaten bu oyunda gözüm vardı resmi türkçe olmasaydı yamasını ben yapacaktım, Tebrikler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Kaç dolar olacak 30 mu 60 mı? Tahminim 30 dolarlık bir oyun olacağı yönünde bu da bize taş çatlasın 59 tl gibi bir fiyatla yansıtılırsa epey satabilir.

Tam olarak bilemiyorum elbette, ama 59 TL'den az bile olabilir. Genel anlamda Playway'in dağıtımını yaptığı oyunların fiyat istatistiğini düşünecek olursak, fiyat aralığı 30 TL - 45 TL arasında olur diye düşünüyorum.

Bakalım, bekleyip göreceğiz :)

• Merhabalar. Öncelikle tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. Güzel bir oyuna benziyor. Bir şey sormak istiyorum. Aşağı yukarı kaç saat oynanış süresi olacak?
  • bu tarz stresli oyunlrı sevmem ama sırt TURKÇE dil destegi var diye alırım oyunu

bilgi için tesekkur ederim
  • Duyrulduğundan beri istek listemdeydi. Artık almam kesinleşti denebilir. Fiyatı 31-49 TL bandında olacaktır büyük ihtimal.
  • Beklediğim bir oyundu. Oyunda fazla konuşma, metin olacağını sanmıyorum ama yine de çok güzel olay olmuş. Özel ve güzel bir fiyatlada çıkarsa alırız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJKBLADE

Merhabalar. Öncelikle tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim. Güzel bir oyuna benziyor. Bir şey sormak istiyorum. Aşağı yukarı kaç saat oynanış süresi olacak?

Hâlâ geliştirilmekte olan bir oyun olduğu için bilgi vermek zor olacaktır. Bu yüzden yanlış bilgi vermek istemiyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.