Şimdi Ara

Agony için Resmî Türkçe Altyazı Desteği Geliyor! ( AiBell Game Localization ) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
3.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevabınız için Teşekkürler eğer PS4 e TÜrkçe desteğiyle gelirse PS4 de Türkçe oyunlatın satışları gayet iyi Korsan sorunuda olmadığı için PS4 sürümü konusunda inş TÜrkçe olur

İnş bide PS4 için kutulu sürümüde olur. şahsen PS4 e Türkçe çıkan oyunları alıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nesetcan -- 22 Aralık 2017; 10:26:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunlar çerezlik oyunlar ben alibal tr stuiodstan rpg oyunlarının türkçe yamalarını bekliyorum böyle resmi çeviriler beni heyecanlandırmıyor şahsen :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunefetr

Bu oyunlar çerezlik oyunlar ben alibal tr stuiodstan rpg oyunlarının türkçe yamalarını bekliyorum böyle resmi çeviriler beni heyecanlandırmıyor şahsen :)

Bunlar gönüllü çeviriler olmadığı için bizim açımızdan her proje önemli :)

• Oyun daha önceden belli olmayan bir tarihe ertelenmişti.Yeni çıkış tarihi duyuruldu.

29 Mayıs'ta PS4, Xbox One ve PC için çıkacak.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Agony_Cikis_Tarihi_Duyuruldu-90722.htm

• Harika bir haber.
  • Konsollara sansürlü gelecekmiş ama pc versiyonunda sansürü kaldıran yaması olacakmış Pc de oynamak için başka bir nedenim daha oldu Acaba sansürü ne için koydular aşırı şiddet öğelerimi var yoksa cinsellik için mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alponsoo

Konsollara sansürlü gelecekmiş ama pc versiyonunda sansürü kaldıran yaması olacakmış Pc de oynamak için başka bir nedenim daha oldu Acaba sansürü ne için koydular aşırı şiddet öğelerimi var yoksa cinsellik için mi?
    PC'de sansürü kaldıran yama olmayacak arkadaşlar, o konuda yanlış anlaşılma olmasın. PC'de sansürlü-sansürsüz diye seçenekler olacak, ancak bunu konsolda yapabilmek imkânsız... Bunun yerine konsollarda da sansürlü-sansürsüz şekilde ayrım yapılabilmesi için PC yaması kullanılacak.
  • Artık fiyatı belli olsun yahu.
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Bu daha iyiymiş. Bilgilendirme için teşekkürler.
  • Fiyatı +50 TL çıkacak gibi. Çıkışına da 20 gün kala hala fiyatının belli olmaması düşündürücü. Süpriz olmaz umarım.
    https://www.cdkeys.com/pc/games/agony-pc-steam-cd-key
  • Sabit kuru hesaba katacak olursak, 50+ TL olsa bile çok yukarılarda olacağını düşünmüyoruz.

• AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Dijital satışa çıkan oyunlarda oluyor mu bilmiyorum ama oyun gold sürüme ulaştı mı acaba. Veya şöyle sorayım siz dosyalarınızı teslim ettiniz mi yapımcıya. Ya piyasa araştırması yapıyorlar yada erteleme gelecek bence.
  • Doğru düzgün adını duymadığımız oyunların Türkçe diline gösterdiği ilgiyi yıllardır bildiğimiz firmalarda gösterse sizde çok mutlu olursunuz bizde herhalde. Bir oyuna daha resmi Türkçe dil desteği sağladığınız için çok teşekkürler.İnşallah yeni projelerinizdende haberdar oluruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Dijital satışa çıkan oyunlarda oluyor mu bilmiyorum ama oyun gold sürüme ulaştı mı acaba. Veya şöyle sorayım siz dosyalarınızı teslim ettiniz mi yapımcıya. Ya piyasa araştırması yapıyorlar yada erteleme gelecek bence.
    quote:

Biz dosyaları yapımcıya teslim edeli çok oluyor. Yaklaşık 5 ay önce teslim ettik. Önceki ertelemenin tek nedeni sansür adaptasyonuydu. Şu an ise erteleme için hiçbir neden bulunmuyor.

quote:

Doğru düzgün adını duymadığımız oyunların Türkçe diline gösterdiği ilgiyi yıllardır bildiğimiz firmalarda gösterse sizde çok mutlu olursunuz bizde herhalde. Bir oyuna daha resmi Türkçe dil desteği sağladığınız için çok teşekkürler.İnşallah yeni projelerinizdende haberdar oluruz.

Söyleyeceğim şeyi sakın yanlış anlamayın, ancak Playway S.A. firması 2011 yılında kurulan ve pek de adı duyulmamış bir firma değil :) Şu an dünyada genel anlamda aklınıza gelebilecek her şeyin simülasyon oyununu üreten ve/veya dağıtımını yapan tek firmadır. Neden oyunlara Türkçe ekliyorlar sorusuna gelirsek? Playway S.A. firması Car Mechanic Simulator 2014 oyunundan beri, yani yaklaşık 5 yıldır bir şekilde iletişimimizin ve iş birliğimizin olduğu bir firmadır. CMS 2014'ten beri de oyunlarına Türkçe dil desteği eklemeye başladılar. Ancak bu konuda en önemli atılım ve kararlılıkları, AiBell Game Localization ismiyle profesyonel bir firma kurmamızla gerçekleşti. Tam profesyonel olma kararımızı öğrenince, geçen haftalarda bahsettiğimiz tam partnerlik anlaşmasına vardık.

Ayrıca Playway, Türkçe dil desteği eklemesinin karşılığını gerçekten alıyor. Türkiye'deki satışları gerçekten iyi durumda, özellikle araba tamir simülasyonlarında çok başarılı bir satış grafiği çizdik Türk oyuncular olarak. Agony de eminim ki çok büyük sükse yapacaktır. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 9 Mayıs 2018; 22:3:7 >

• pre order neden hala trpsnde yerini almadı outlast gibi satılmayacak mı bu da ?
  • Valla teşekkürler hocam. Beklediğim bir oyundu sayenizde Türkçe oynayacağız.

• steamde ön satışa sunulmaması çok ilginç.
  • 5 gün kaldı ve hala fiyatı belli değil.
  • Erteleme gelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

quote:

Biz dosyaları yapımcıya teslim edeli çok oluyor. Yaklaşık 5 ay önce teslim ettik. Önceki ertelemenin tek nedeni sansür adaptasyonuydu. Şu an ise erteleme için hiçbir neden bulunmuyor.

quote:

Doğru düzgün adını duymadığımız oyunların Türkçe diline gösterdiği ilgiyi yıllardır bildiğimiz firmalarda gösterse sizde çok mutlu olursunuz bizde herhalde. Bir oyuna daha resmi Türkçe dil desteği sağladığınız için çok teşekkürler.İnşallah yeni projelerinizdende haberdar oluruz.

Söyleyeceğim şeyi sakın yanlış anlamayın, ancak Playway S.A. firması 2011 yılında kurulan ve pek de adı duyulmamış bir firma değil :) Şu an dünyada genel anlamda aklınıza gelebilecek her şeyin simülasyon oyununu üreten ve/veya dağıtımını yapan tek firmadır. Neden oyunlara Türkçe ekliyorlar sorusuna gelirsek? Playway S.A. firması Car Mechanic Simulator 2014 oyunundan beri, yani yaklaşık 5 yıldır bir şekilde iletişimimizin ve iş birliğimizin olduğu bir firmadır. CMS 2014'ten beri de oyunlarına Türkçe dil desteği eklemeye başladılar. Ancak bu konuda en önemli atılım ve kararlılıkları, AiBell Game Localization ismiyle profesyonel bir firma kurmamızla gerçekleşti. Tam profesyonel olma kararımızı öğrenince, geçen haftalarda bahsettiğimiz tam partnerlik anlaşmasına vardık.

Ayrıca Playway, Türkçe dil desteği eklemesinin karşılığını gerçekten alıyor. Türkiye'deki satışları gerçekten iyi durumda, özellikle araba tamir simülasyonlarında çok başarılı bir satış grafiği çizdik Türk oyuncular olarak. Agony de eminim ki çok büyük sükse yapacaktır. :)

Alıntıları Göster
    Daha önce de belirttiğim gibi , Playway'in oyunları gayet güzel bütün cms serisi ve eklentileri hesabım da var, en son house flipper'ı satın aldım. Fiyatıyla ve Türkçe dil desteği ile bence çok başarılı bir firma , Ayrıca sizin oyuna verdiğiniz Çeviri emeği de ayrı güzel , Çevirilerinizi gerçekten beğeniyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.