Şimdi Ara

Age Of Empires 4 (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
55.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LOTR the battle for middle earth 2 gibi olursa çok iyi olur.Yine orta çağda olabilir...
    oyunu ben yapıyor olsaydım şöyşle bi'şey isterdim;mitolojik yaratıklar ve benzeri hayvanlar olsaydı çok iyi olurdu...
  • Onu arıyorsan AoE Mythology oyna. Biz II gibi istiyoruz
  • aoe II'yi biraz daha geliştirseler dadından yenmez
  • yahuuu.... game is over arkadaşlar... Bu oyunu yapan şirket battı ve age of serisi mazide güzel bir hatıra olarak kaldı :-/
  • Ksura bakma ama sanırım 10 yaşındasın ve AoE oyanamadın. O seri bitmez abicim.
  • AOE 4 çıkarsa dadından yenmez valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NK_Ultra

Efsane serinin 4. oyunu hakkında tahmin bekliyorum.Birkaç yerde ve resimde 2. dünya savaşında geçeceğine dair bilgiler var.Sizce arkadaşlar aoe 4 nasıl olur?SS ve yazı varsa paylaşalımlütfen.Birde çıkış tarihini bilen war mı?

2. Düna savaş olsa süper olur ama öyle olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cold Death

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

quote:

Orijinalden alıntı: engnnn

Şöyle bir görsel vardı, kaçıncı oyundu emin değilim ama bir tanesinin içinden çıkıyordu ya da fan yapımıda olabilir tam hatırlamıyorum fakat kutu içeriğinde olması daha muhtemeldi.

Age Of Empires 4

bunu ben de hatırlıyorum..Doğru olması muhtemel

doğru değil bu görsel fan yapımı olabilir ve 3. görsel Empire Total War oyununa ait.

bende oynarım ama bu resim birilerinin yaptığı sahte bi resim

• aoe 2
  • Bende çok isterim AoE4'ü ama çıkmaz gibi geliyor. :(

quote:

Orijinalden alıntı: !!Alvin!!

quote:

Orijinalden alıntı: Cold Death

quote:

Orijinalden alıntı: Eddie Vedder

quote:

Orijinalden alıntı: engnnn

Şöyle bir görsel vardı, kaçıncı oyundu emin değilim ama bir tanesinin içinden çıkıyordu ya da fan yapımıda olabilir tam hatırlamıyorum fakat kutu içeriğinde olması daha muhtemeldi.

Age Of Empires 4

bunu ben de hatırlıyorum..Doğru olması muhtemel

doğru değil bu görsel fan yapımı olabilir ve 3. görsel Empire Total War oyununa ait.

bende oynarım ama bu resim birilerinin yaptığı sahte bi resim

Bu resim Age of Empires 3 Collector's edition'dan çıkan orjinal resim sahte değil.

• Age of Mythology[ ve titan paketi ] oyununu ben oynadım ve cok beğendim.Age of Empires II ve III üde oynadım onlarda güzeldi ama bence III daha iyiydi.Age of Empires IV olmasını bende cok isterim hatta III ü indirebilmek icin tam 1 hafta site gezdim .Şimdide Medival Total War oynuyorum cok iyi oyun ama fazla ayrıntı var o başka.

Soracağım başka böyle güzel strateji oyunları varmı cevap yazarsanız sevinirim.
  • efsane oyun ama yine ortaçağda olması lazım 2 nin tıpatıp aynısı
  • aoe 3 bile aoe 2'nin yerini tutamaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEK ADAM

Age of Empires 4 değil de şuanda Age of Empires Online beta aşamasında. http://ageofempiresonline.com/
    edit:imla

umarım bu bilgi doğrudur. aoe2 oynamaya başladığımdan beridir güzel bir grafikle baya kapsamlı (orn knight onlinedaki gibi tek bi karakter üzerine değilde bir ülke üzerine) sağlam bi strateji oyununu online oynamayı isterim
  • beyler age of empires online sarmıyo 4 yapılmalı
  • aoe 4 mü çıkacak? nerde haber oldu bu konu. meraklandım şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Razer

İmparatorluklar Çağı adlı oyun nasıl olurda II. Dünya Savaşı temalı olur? Olursa ilginç olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakupkan

yenilikçi biriyim ama age 2 expansiyon oyunundan öte bir oyun ne bulunur nede oynanır. mesela şuan starcraft bile oynayamiyorumki ben 1 yil starcraft 2 cikacak diye bekledim. ciddi diyorum bir yil mal mal bekledim neden diyorum cunku ders calismadim okula gitmedim kpss atamam bir yil gecikti. ama aklimda özlemimde hala daha aoe2 expansion vardir. kuruludur oynarim adam bulursam. aoe oyunundaki tatliligi muhabbeti hic bi oyunda bulamazsiniz. bosuna 4 u beklemeyin zaten microsoft kaaaaaac yildir oyun falan yapmiyor bildigim kadariyla. ha bide mitdown madness vardi onuda oynardik hep.

size diyecegim gidin starcraft 2 alin. aoe gibi strateji oyunu. bilen bilir oyunu. hem sıkmaz hemde gercekten oyun oynadiginizi ve bir strateji yaptiginizin farkina varirsiniz.

aoe 4 cikmaz ciksada kimse istemiyo artik ya. ;)

aynen ... aoe 2 conquerors bugune kadar ki 1 numaralı strateji oyunudur ...

• Devri gecti artık bunların. Gerçi yeni strateji oyunu çıkmıyor ki artık doğru düzgün. Age öd Empires 2 gelmis gecmis en iyi oyunlar arasında yer alarak hatırlanacak sadece.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4'e bile gerek yok aslında, AoE II'deki tüm askerleri, binaları alıp 3D olarak tekrar piyasaya sürsünler. Tabi bunu yaparken kılıçlarla binaya vurup binayı yakmayı, kuşatma aletlerinin kendi kendini yürütmesi gibi saçmalıkları düzeltmeleri lazım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.