Şimdi Ara

Age Of Empires 4 (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
3
Favori
55.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: engnnn

Şöyle bir görsel vardı, kaçıncı oyundu emin değilim ama bir tanesinin içinden çıkıyordu ya da fan yapımıda olabilir tam hatırlamıyorum fakat kutu içeriğinde olması daha muhtemeldi.

Age Of Empires 4

4. oyun böyle olursa oynarım
  • 3. oyun çıkalı nerdeyse 7 sene oluyor. 4. oyunu çıkarmaya niyetleri olsaydı şimdiye kadar çoktaaaan çıkmıştı. keşke çıksa bende isterim ama artık hayal.
  • Strategy de 3 boyuta geçilmesiyle birlikte bazı oyunlar bende sürekli hayal kırıklığı yarattı örn: Age Of Empires 3 , Stronghold Crusader 2-3 , Red Alert 3 vb. Yapamamış adamlar ya. Bu 3 boyutlu oyunları en sağlam yapan ve oynanabilirliktende taviz vermeyeler de bence Lord of the rings the battle for middle earth serisi ve Zero hour du ,gerçi Zero da Tiberium Wars la eridi ama.
  • Günümüzde geçen güzel oyun pek yok o yüzden oraya el atarlarsa iyi olur ama çok sağlam bir oyun yapmaları lazım
  • yenilikçi biriyim ama age 2 expansiyon oyunundan öte bir oyun ne bulunur nede oynanır. mesela şuan starcraft bile oynayamiyorumki ben 1 yil starcraft 2 cikacak diye bekledim. ciddi diyorum bir yil mal mal bekledim neden diyorum cunku ders calismadim okula gitmedim kpss atamam bir yil gecikti. ama aklimda özlemimde hala daha aoe2 expansion vardir. kuruludur oynarim adam bulursam. aoe oyunundaki tatliligi muhabbeti hic bi oyunda bulamazsiniz. bosuna 4 u beklemeyin zaten microsoft kaaaaaac yildir oyun falan yapmiyor bildigim kadariyla. ha bide mitdown madness vardi onuda oynardik hep.

size diyecegim gidin starcraft 2 alin. aoe gibi strateji oyunu. bilen bilir oyunu. hem sıkmaz hemde gercekten oyun oynadiginizi ve bir strateji yaptiginizin farkina varirsiniz.

aoe 4 cikmaz ciksada kimse istemiyo artik ya. ;)
  • 2. dünya savaşı bile olsa bi okçu birliği koysunlar yeter bana :D
  • AEO 2 Ye güzel bir güncelleme yapsalar gerçekçiliğide arttırsalar oldu bitti 10 yıldır AEO 2 Oynuyorum hala bıkmadım
  • artik boyle stratejiler cikmiyor... yillarca oynamistik:(
  • Pek çıkacağını sanmam ama çıkarsa grafikleri iyi olsun bence.
  • bence generals gibi modern zamanda geçer (Allah'ım ne olur)

yeni çıkan stratejileri gördükçe ekranı dişleyesim geliyor
  • aoe4 çıkarsa, birliklerin rütbesini arttırma, birliklere yeni özellik ekleme gibi farklılıklar olursa güzel olur.
  • çok merak ediyorum nasıl olcak oyun diye
  • Gene orta çağ olsa daha iyi olurdu geliştirebilirlerdi bu arada age of empires 3 yüklediğim gibi sildim.
  • Şu AoE III'ü sevmiyorsunuz, kişisel tercihtir bir şey diyemem ama her konuda her adama kötülemekteki amaç nedir ? Bence harika bir oyun, şu an bile kurulu bilgisayarımda.Boş vaktim olunca arkadaşlarımla oynarım.Hiç oynamamış adam gelsin şu foruma konu açsın bu oyun nasıldır diye, yapımcıyla kan davası varmış gibi kin besler oyuna.
  • bende seviyorum AOE III ü.ama belli bir süreden sonra bayıyor, 6 ay-1 yıl sonra tekrar oynamak istiyorum.
  • Çıkış tarihi ile ilgili bilgi var mı?
  • Age Of Empires 4 bence şu ana kadar ki bütün serilerinde oynadığımız oyunlardan farklı bir noktaya değineceklerdir. Çünkü son zamanlarda çıkan oyunlarda hep bir hikaye anlatılma derdindeler...
  • bence de çıksaydı şimdiye kadar çoktan 4 ü hatta 5 i çıkardı, ama çıkarsa eğer company of heroes un biraz daha gelişmişi olursa süper olur.
  • Bu seri artık mevta oldu arkadaşlar.. boşa beklemeyin...
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.