Şimdi Ara

Age Of Empires 4

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
213
Cevap
3
Favori
55.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VE GERÇEK OLUYOR!Halen daha bir ihtimal ama bu haber büyük bir umut bizler için.4 yıllık beklentimize nokta.Buyrun anam:AOE-4 ???

Efsane serinin 4. oyunu hakkında tahmin bekliyorum.Birkaç yerde ve resimde 2. dünya savaşında geçeceğine dair bilgiler var.Sizce arkadaşlar aoe 4 nasıl olur?SS ve yazı varsa paylaşalımlütfen.Birde çıkış tarihini bilen war mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NK_Ultra -- 10 Ocak 2015; 23:11:18 >

• 3 gibi olmasında gene orta çağ temalı olsun olacaksa
  • Neden ki 3 fena değildi aslında.AMA BU OYUNDA BENCE BİRAZ FARKLI OLUR DİĞERERİNE NAZARAN.
  • garafikler güzel olsunda pek önemli değil nerde ne zaman geçeceği
  • Bence öneli ...Neden diye sorarsan bikere hepsinin tarihi (4 oyununda)aynı olsa nasıl our?Oyunun 4 ü bile çıkmaz yav!
  • quote:

Orijinalden alıntı: numank55

Neden ki 3 fena değildi aslında.AMA BU OYUNDA BENCE BİRAZ FARKLI OLUR DİĞERERİNE NAZARAN.

Age Of Empires 2 alışmışım 3e geçince fazla sevmedim ama hikaye grafik olarak 3 güzel 2 biraz oynayış bakımından iyi geldi bana 4 çıkarsa biraz daha güzel olur
  • 1 yada 2 den birinde az oyaladndım diğerini sildim.Peki birşey soracağım izceaoe4 2. dünya savaşında geçecek dedik acaba orda gerçekten yaşananarımı anlatır yoksa biraz daha farklı mı olur?
  • Bşrde şu liinke bir baksanıza.Oyunun gidişatı ile igili birde bir video buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NK_Ultra -- 26 Mayıs 2011; 17:56:52 >

• oyunun 4. sü çıkacakmı ki hiç haber yok hakkında
  • İhtimal var.Amaç a bu ya!Oyun hk. tartışmak.Bence çıkar...
  • İmparatorluklar Çağı adlı oyun nasıl olurda II. Dünya Savaşı temalı olur? Olursa ilginç olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Razer -- 29 Mayıs 2011; 20:40:20 >
  • Yeni bir oyun çıkacağını sanmam devam niteliğinde belki farklı bir isimle karşımıza çıkar.
  • Çıksa bile Aoe II tadını yakalaması çok zor olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reznov_Viktor

Yeni bir oyun çıkacağını sanmam devam niteliğinde belki farklı bir isimle karşımıza çıkar.

Katılıyorum.
  • Birinci Dünya Savaşı'nda geçer belki
  • Grafiklerin daha iyi olması lazım bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garfield^

Grafiklerin daha iyi olması lazım bence

Neden grafikler kötü mü?
  • Ensemble Studios kapanmamış mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: numank55

1 yada 2 den birinde az oyaladndım diğerini sildim.Peki birşey soracağım izceaoe4 2. dünya savaşında geçecek dedik acaba orda gerçekten yaşananarımı anlatır yoksa biraz daha farklı mı olur?

2 dünya şavaşı olursa pek güzel olmaz bence daha çok kılıçlı kalkanlı atların koştuğu 16 yüzyılda geçen oyun olursa güzel olur
  • Aoe II TAdını verecekse cıksın yoksa iyice mahfedecekler oyunu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.