Şimdi Ara

ADVENTURE OYUN HASTALARI KARDESLİĞİ!!! (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.375
Cevap
35
Favori
102.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • monkey island broken sword filan bir kaç yaş var aramızda ama bitirdim king s quest güzeldi ilk ikisini bitirdim ama 3 ü batırmışlar benim yaşımdakiler pek bilmez çünkü ilkokulda evinde bilgisayar olan bir iki kişiden biriydim bir bilgisayar vardı 64 ram 2 mb ekran kartı.Şimdi yaptıkları oyunlar beyin törpüsü hiç bir zeka yok al tüfeği pat pat pat akşama kadar(bunları da oynadım bitirdim ama 1 gb ekran kartı isteyen oyunlar varken hala 1 mb isteyenleri oynuyorsam boşa değil) şu broken sword,kings quest adam gibi revize edilse süper olur ama satın alacak adam yok ondan yapmıyorlar.Android için scummVM mevcut yazılmış mıdır bilmiyorum üstünden geçmiş olayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler böyle konusu fantastik ya da bilimkurgu olmayan ciddi muhabbetler olan adventure önerebilir misiniz ?
  • black dahlıa kesın oynayınız...
  • not: vereceğim örnekler daha önce verilmiş olabilir...

tepede dendiği gibi point and click olan Walking dead mutlaka oynanmalı minör buglar bulunsada muhteşem yapılmış.

machinarium gerek müzik gerek grafik gerek zorluğuyla yine kesinlikle oynanılması gereken bi oyun.

deponia fazla komplike olmayan kimi yerlerde zorlayacak güzel esprilerin bulunduğu kaliteli bi oyun sequelide çıkmış durumda...

botanicula diye bir yapım var zor değil vakit geçirmek için oynanılabilir.

sizlerin öneriniz var ise duymak isterim.
    --------
    syberia serisini yaklaşık 4-5 yıl önce oynadım. ancak ilk oyundaki zorluk beni çok yıprattı. özellikle cep telefonuyla arayıp geçmemiz gereken yerler şu kadının içeceğini falan hazırlama kısmı maalesef video falan izlemek zorunda kaldım. (o kadar etkilemişki hala hatırlıyorum)
  • kavil super ornekler super oyunlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha_kubilay

black dahlıa kesın oynayınız...

konusunu gördükten sonra o oyunu oynayamam filmi de varmış sanırım ama bu olay filmleri çekilecek ya da oyunları oynanacak bir durum değil çok berbat bir olay üstü örtülmeli konuşulmamalı o oyunu ve filmi yapanlar insan değil böyle bir olaydan malzeme çıkarmışlar bari benzer bir konu kullansalar direk aynı olayı almışlar.

• o zaman brokensword 1-2 ye gideceksın baska dunyalara götüreceke senı...BROKEN SWORD 2 özellikle muhteşem ötesidir...
  • ikisinide bitirdim ve bence en iyisi onlar o kadar çok mekan aklıma geliyorki sürekli geziyorsun.i have no mouth u indirdim torrenten onu oynayacağım.

• arkadaşlar Runaway:Twist of Fate isimli oyunu bitirdim, oyun kolay çok yormuyor ama esprileri güzel yapılmış, tavsiye ederim sıkılmadan oynayabileceğinz bir oyun...

http://en.wikipedia.org/wiki/Runaway_3:_A_Twist_of_Fate

serinin 3. oyunuymuş daha sonra öğrendim.

http://en.wikipedia.org/wiki/P%C3%A9ndulo_Studios,_S.L.

bana önerebileceğiniz 2d yeni (2008 sonrası) bir oyun varsa çok makbule geçer. teşekkürler...

• Bu türe hangi oyunla başlamalıyım sizce?
  • sherlock holmes(testament) tekrar başlıyayım bari..önerilir..
    yanlız oyun win7 de appcrash hatası verebilir...çözümü basit
  • runaway SERİSİ ni Kesın oynayınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zierox

Bu türe hangi oyunla başlamalıyım sizce?

Sanitarium, Grim Fandango gibi fenomen klasiklerle başlayabilirsiniz
  • gunpoint OYNA bence iyi bir oyun. yorumlarda varsa kusura bakma hepsini okumadım.
  • SANATARIUM la başlayıp aklını çizmen mumkundur muhtesem otesı
  • Blade runner söylendimi ?
  • adventure başlığı altında Time Commando'yu görmedim ya o bana yeter.efsaneydi.zaten en büyük efsaneler en az tanınanlardır.madem eskileri de oynayabiliyorsun bu PS1 efsanesini rahat rahat oynarsın sana söyliyim.ben de adventure türünü çok severim.şimdiye kadar yüzden fazla adventure oynamışımdır.ama hiç biri beni bunun kadar etkilemedi açıkçası.(PS3 exc.leri hariç ).onun dışında:
    Tomb Raider
    Assasin's Creed
    Resident Evil
    Silent Hill
    Harry Potter'ın oyunları da filmleri kadar güzel olsaydı 2.sırada olacaktı maalesef.
    return to mysterious island 2
    LEGO'nun çoğu oyunu adventure türündendir özellikle Indiana Jones ve Pirates of the Carribean
    Mafia 2
    Jurassic Park The Game
    daha bir sürü var ama aklıma gelmiyor şu an.

• quote:

Orijinalden alıntı: qadrack

adventure başlığı altında Time Commando'yu görmedim ya o bana yeter.efsaneydi.zaten en büyük efsaneler en az tanınanlardır.madem eskileri de oynayabiliyorsun bu PS1 efsanesini rahat rahat oynarsın sana söyliyim.ben de adventure türünü çok severim.şimdiye kadar yüzden fazla adventure oynamışımdır.ama hiç biri beni bunun kadar etkilemedi açıkçası.(PS3 exc.leri hariç ).onun dışında:
    Tomb Raider
    Assasin's Creed
    Resident Evil
    Silent Hill
    Harry Potter'ın oyunları da filmleri kadar güzel olsaydı 2.sırada olacaktı maalesef.
    return to mysterious island 2
    LEGO'nun çoğu oyunu adventure türündendir özellikle Indiana Jones ve Pirates of the Carribean
    Mafia 2
    Jurassic Park The Game
    daha bir sürü var ama aklıma gelmiyor şu an.

Bu saydıklarınız action adventure olarak geçiyor. Yeni neslin ne yazık ki macera anlayışı bu.

Bizim bahsettiğimiz icon adventure'ların saydığınız oyunlarla alakası yok ne yazık ki! :)

Yaşı en az 30 olmayanlar vaktiyle oynayamamışlardır bu oyunları Büyük kayıp...

Ne yazık ki arkası da gelmedi, tutulmuyorlar artık

• quote:

Orijinalden alıntı: pasha_kubilay

SANATARIUM la başlayıp aklını çizmen mumkundur muhtesem otesı

Bitirdiğim ama pek sevemediğim oyunlardandır nedense...

Bu kadar hastası olduguna da anlam veremiyorum hala
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.