Şimdi Ara

ADVENTURE OYUN HASTALARI KARDESLİĞİ!!! (42. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
35
Favori
102.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dark eye muheteşem bir deneyım kesınlıkle deneyiniz< :=))
  • quote:

Orijinalden alıntı: pasha_kubilay

dark eye muheteşem bir deneyım kesınlıkle deneyiniz< :=))

oyuna başladım eski günlerime döndüm:) keşke hep adventure oyunlara ağırlık verseler..sürekli oynayabilirim. Bu arada İngilizceyi bu oyunlardan öğrendim diyebilirim:))
  • zaten ADVENTURE konusu çok vefalı bişekilde devam ediyor ben SAYIMIZIN BU KADAR OLACAĞINI hiç düşünmemiştim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepblue

quote:

oyuna başladım eski günlerime döndüm:) keşke hep adventure oyunlara ağırlık verseler..sürekli oynayabilirim. Bu arada İngilizceyi bu oyunlardan öğrendim diyebilirim:))

Eğer bu hoşunuza gittiyse Book of Unwritten Tales var gene aynı şekil. Grafikler hafif 3D aslında ama çok güzel yedirmişler eski tarzı, onu da deneyin mutlaka.

ADVENTURE OYUN HASTALARI KARDESLİĞİ!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

Orijinalden alıntı: deepblue

quote:

Eğer bu hoşunuza gittiyse Book of Unwritten Tales var gene aynı şekil. Grafikler hafif 3D aslında ama çok güzel yedirmişler eski tarzı, onu da deneyin mutlaka.

Bunuda deniyeceğim. Teşekkürler

• Bu arada aradığınız, bulamadığınız veya wind 7/8/vista da (silin o vistayı...) sorun çıkaran eski adventure oyunları için adresiniz;
    http://www.gog.com/catalogue/adventure

olsun Özellikle eskilerden çok güzel bir oyun bedava Beneath a Steel Sky, güzel bir bilimkurgudur. En azından zor durumdaki firmalara biraz destek çıkmış olursunuz. Gerçi paranın bir kısmı gog. da kalıyor gene.
    Ben Darkseed leri bekliyorum o siteye gelsin diye, ufakken uykularımı az kaçırmadı o oyunlar. H.R. Giger çizimleri yetiyor grafikler çok eski olsa da teknik olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 22 Mart 2013; 12:07:25 >

• broken SWORD danda bi atak bekliyoruz artık SYBERİA da tadı damağımızda kaldı :=)
  • Konuyu geç gördüm fakat güzel konu olmuş.
  • desteğini bekliyoruz :=)
  • Arkadaşlar Magicka Adventure değil mi?
  • adventure relax take and easy :=)
  • Double Fine'in geçen sene kickstarter furyasını başlatan oyunu hakkında az da olsa bilgi geldi. Oyunun ismi Broken Age.
    Eski usul point&click olacak oyun. 2 paralel evrendeki karakter etrafında gelişecek olaylar. Birisi bir canavara kurban edilmek istenen ama savaşmayı kafasına koyan bir kız öteki de yapay zekanın baskıcı koruması altında sıkılan ve maceraya atılmak isteyen bir delikanlı.
    Her ikisi arasında geçiş yapabilecekmişiz istediğimiz zaman. (Day of the Tentacle ya da Gemini Rue gibin)

Şu an erken ödemede 15 dolara alabilirsiniz isterseniz, PC, MAC ve Linux versiyonlarını

http://www.brokenagegame.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siberarmi -- 25 Mart 2013; 13:14:44 >

• hemen bakıyorum abi her oynanmamış ADVENTURE YENİDİR!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgra25

Arkadaşlar Magicka Adventure değil mi?

Hayır dostum rpg
  • quote:

Orijinalden alıntı: feckless

quote:

Orijinalden alıntı: bgra25

Arkadaşlar Magicka Adventure değil mi?

Hayır dostum rpg

Teşekkürler bilgi için
  • :) yeni ICON ADVENTURE oyunları eklemenızı beklerım...
  • Broken Age 'in teaserı yayınlandı. Yaz sonu, güz başı gelebilir diyorlar oyun için.

• GELSİNNNNN gelsin adventure oyunsuz olmazzzzzz :) bu aralar çıkacak sağlam oyun yokmu :D
  • hadi arkadaslar yeni ADVENTURE oyunları bekliyoruz
  • Tam olarak adventure olmasa da, Obscure oynamadıysanız şiddetle öneriyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.