Şimdi Ara

ADVENTURE OYUN HASTALARI KARDESLİĞİ!!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.376
Cevap
35
Favori
102.897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ne olursunuz SANATARIUM gibi Syberıa gibi Broken Sword Gibi Deli gibi oynayabileceğim bir oyun soyleyın bu konuda ÇOK CİDDİYİM hayatınızda oynadıgınız en iyi adventure oyununu yazın hatta 1-2-3 die sırlayın ya o kadar geriye dondum ki BLACK DAHLİA oynadım ya bu hafta,en sonda

DARKNESS WİTHİN oynadım...

Kaçırdıgım olabilir atladıgım oyun olabilir yani BRoken Sword Gibi çizimler olabilir(Runawayide oynadım)

SAĞLAM adventure hastaları arıyorum lutfen buradan yazın saygılarımla

• Herkese merhaba,

Adventure seven bu kardeşlere çok güzel haberlerim var.

Monkey Island 2 SE: LeChuck’s Revenge ve
    Monkey Island 3: The Curse of Monkey Island

oyunlarının türkçe yama çalışmalarına başladım. Aşağıdaki konularda yorumlarınızı beklerim :)

MI2:https://forum.donanimhaber.com/monkey-island-2-se-lechuck-s-revenge-turkce-yama-calismasi--142922275
    MI3:https://forum.donanimhaber.com/monkey-island-3-the-curse-of-monkey-island-turkce-yama-calismasi--142922525
  • Adventure hastaları yine sayı olarak az malesef :(
  • 1. LBA2 Twinsen's Odyssey
    2. Grim Fandango
    3. ?
    Valla hayatım boyunca oynadığım adventurelardan sadece bu ikisi ilk 3e girebilir. 3.ye girebilecek bir oyun bilmiyorum.
  • ohh be adventure oyunu oynayan biri
  • Sen yazdığım bu iki oyunu bi araştır.Eğer adventure koliksen bayılacaksın eminim
  • grim fandango nasıl kaçırdım ya bu benım yaptıgım terbıyesızlık ya :) ilk oyunu bulamadım ama :( Abi anladımki bu ülkede FPS-RPG-FRP cilerle dolu :( BİZİ KİMSE SEVMIO
  • Ben atlantisi sorunsuz olarak şimdiki teknolojide oynayabilmek istiyorum bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Bende adventure hastasıyım zamanında hepsini oynadım şimdi oynamak istiyorum ama günümüz bilgisayarlarında hep sorun çıkıyor hatalar filan veriyorlar uyuz oluyorum.sırf eski adventure leri oynayabilmek için dandik bi makie yapmayı düşünüyorum :)

curse of monkey island
    grim fandango
    phantasmagoria
    atlantis the lost tales

en çok oynamak istediklerim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasskabal

Ben atlantisi sorunsuz olarak şimdiki teknolojide oynayabilmek istiyorum bilen varsa yardım ederse sevinirim.

Bende adventure hastasıyım zamanında hepsini oynadım şimdi oynamak istiyorum ama günümüz bilgisayarlarında hep sorun çıkıyor hatalar filan veriyorlar uyuz oluyorum.sırf eski adventure leri oynayabilmek için dandik bi makie yapmayı düşünüyorum :)

curse of monkey island
    grim fandango
    phantasmagoria
    atlantis the lost tales

en çok oynamak istediklerim.

ben black dahlıayı xp de oynamak için haftalarımı vermiştim :(
  • Ben de Twinseni oynamak için gece gündüz çalıştım.Sonunda başardım.Artık gözüm açık gitmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtix7 -- 3 Temmuz 2008; 11:08:56 >
  • hehehe :)) ama sayımız çok az beyler harbi bozuldum ya :(:: bu forumda syberıalar Black miror lar MYST oynayan gençlik yokmu ya :(
  • Still Life, The Da Vinci Code...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Pir

Still Life, The Da Vinci Code...

still life muhtesem ötesiydi vay be sayımız ÇOK AZ da olsa artıyor helal valla
  • adventure die bölüm açılmalı forumda
  • evert abi sesimizi duyarlar yakında sayımız 5 ama artacak eminim
  • quote:

Orjinalden alıntı: pasha_kubilay

evert abi sesimizi duyarlar yakında sayımız 5 ama artacak eminim

Valla sayımız beşten fazlada, aylardır bi gelişme göremedik daha. Yönetime bir

http://forum.donanimhaber.com/m_21560344/mpage_2/key_adventure//tm.htm#22544458

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi V1CT0RY -- 3 Temmuz 2008; 23:14:23 >
  • abi emınım bu ilanı goren herkez yani adventure gonul verenler bıseyler yazarda sayımız MANTAR gibi çoğalır hadi bakalım zaman gosterecek herseyi...
  • Gabriel Knight 3 oyna. Biraz eskidir ama adventure/korku tarzında bir oyun.
  • ölümüne gabriel knight oynamak için elimden geleni yapıcagım butun arkadaslarım bir de adventurecuyum dıe gezıosun bu oyunu nasıl oynamazsın diyorlar

ama abi ben SANATARIUM monkeylerle basladım bu işe benım anlamadıgım SANATARIUM u da kimse bilmiyor bu nasıl bir iştir
  • grim fandango hala bazı dialogları hatırlıyorum
  • evet adventure kardeslığı buyuyor yalnız çoğu kesim hep eski oyunları ornek veriyor yenı oyunlardan etkısınde kalan yokmu ya hiç :(
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.