Şimdi Ara

ADSL'de Müjdeli Haber Sonunda Geldi! - Hız Arttırımlarını Bekliyoruz! (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.998
Cevap
1
Favori
88.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • saat 12'ye doğru burası yine kalabalıklaşır sayfa sayısı 8'i geçer
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

saat 12'ye doğru burası yine kalabalıklaşır sayfa sayısı 8'i geçer

Ben o değişimi pek hissedemeyeceğim çünkü 1024Kb ama kotalı... Öyle birşey olursa TT'a uğrayıp dilekçe veririm ertesi gün.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 31 Temmuz 2007; 23:02:49 >

• boşuna bir beklentiye girmeyin kulağınızın üstüne yatın. ben ciddi biçimde telekomun bu forumları takip edip bize bakıp eğlendiğini düşünüyorum
  • arkadaşlar onay çıkmamışken ne değişikliği bekliyorsunuz anlamadım ? Okuduğum kadarıyla onay çıkmadı henüz
  • quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Bu kampanya mı olacak tarife mi?

Farzedin ki bu gerçek olacak. 1024Kb sınırsız 49 YTL olacak diyelim. Ben 39 YTL'lik 1024Kb 6 GB kotalı kullanıyorum. 1024kb sınırsız 49 YTL'ye geçebilir miyim istesem?

Toplantı metnini okumadınız diyelim. Bizim yazdıklarımızı da mı okumadınız? Toptan satış tarifeleri diye resmedilen TK'dan alınan çizelgeyi de mi incelemediniz? Ne diyeyim daha...

Biraz acele ettim soruyu sormakta fazla okuyamadım bütün konuyu özür dilerim.

• quote:

Orjinalden alıntı: DefuseR

arkadaşlar onay çıkmamışken ne değişikliği bekliyorsunuz anlamadım ? Okuduğum kadarıyla onay çıkmadı henüz

gönül ne kahve ister ne kahvehane gönül muhabbet ister kahve bahane
  • quote:

Orjinalden alıntı: speedy

boşuna bir beklentiye girmeyin kulağınızın üstüne yatın. ben ciddi biçimde telekomun bu forumları takip edip bize bakıp eğlendiğini düşünüyorum

Buğday ambarı hesabı...

Hayallerle karnımızı doyduralım boşver. Ama kim bilir o hayaller gerçek olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: DefuseR

arkadaşlar onay çıkmamışken ne değişikliği bekliyorsunuz anlamadım ? Okuduğum kadarıyla onay çıkmadı henüz

Dedim ama dinleyen yok:)

speedy bu tarife değişikliğinin onayı bekleniyor diyoruz hala neye ısrar ediyorsunuz.15 gün içinde olacak bu olay.

• quote:

Orjinalden alıntı: panzer2000

quote:

Orjinalden alıntı: cimbomluevrim

Az kaldı iyki 256 sınırsıza geçmişim.Uğur getirdim galiba.Ben geçtim hızlar artacak

İnşallah bende 10-15 gün içinde 1024 sınırsıza geçmek istiyorum tk müsade ederseArtık bu başlıktan yüzbaşı olarak çıkarım herhalde

Aynen kardeş kaç tane mesajım varsa nerdeyse hepsi diğer topice"Temmuz ayında açıklanabilir"attım.Bu topicdede bende herhalde binbaşı olurm

• umut fakirin ekmeğidir...
  • quote:

quote:

quote:

Az kaldı iyki 256 sınırsıza geçmişim.Uğur getirdim galiba.Ben geçtim hızlar artacak

İnşallah bende 10-15 gün içinde 1024 sınırsıza geçmek istiyorum tk müsade ederseArtık bu başlıktan yüzbaşı olarak çıkarım herhalde

Aynen kardeş kaç tane mesajım varsa nerdeyse hepsi diğer topice"Temmuz ayında açıklanabilir"attım.Bu topicdede bende herhalde binbaşı olurm

2005 üyesiyim ama 200 mesajımın çoğu indirim başlıklarına atılmıştır:).Benim hedefim binbaşılık:D

• quote:

boşuna bir beklentiye girmeyin kulağınızın üstüne yatın. ben ciddi biçimde telekomun bu forumları takip edip bize bakıp eğlendiğini düşünüyorum

pardon sizi sayıyla mı gönderiyorlar ?
  • güzel kardeşim bizi değil onları, arapları, sayıyla memlekete alıyorlar yapacak bişey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedy -- 31 Temmuz 2007; 23:15:44 >
  • quote:

güzel kardeşim bizi değil onları, arapları, sayıyla memlekete alıyorlar yapacak bişey yok

aslında özelleşmesi kötümü oldu iyimi oldu tam olarak karar veremiyorum özelleşmeseydi belkide dahada kötü olabilirdi devlet kurumlarının hali malum
  • Bu konudaki kullanıcılar: Aslan_Bekir, forever3, panzer2000, speedy, cimbomluevrim, KontG, silsile, exxxplorer, Serkan KAN, celerm, TommyAngelo1, blackandwhite, Redeemertr, LostDevil, ugly naked guy, DraGonS

bi mafia çetesi kurup dony yi kaçıralım mı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aslan_Bekir

Bu konudaki kullanıcılar: Aslan_Bekir, forever3, panzer2000, speedy, cimbomluevrim, KontG, silsile, exxxplorer, Serkan KAN, celerm, TommyAngelo1, blackandwhite, Redeemertr, LostDevil, ugly naked guy, DraGonS

bi mafia çetesi kurup dony yi kaçıralım mı

Beni listenin başına yaz:):):)

Bu arada son 40 dk

• Dony'yi gördüğünüz yerde pataklayın... Vatana millete hayırlı bi iş yapmış olursunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: AppendiX

Sizce ne zaman değişir ?

abi gereksiz action yaratmayalım
  • quote:

quote:

güzel kardeşim bizi değil onları, arapları, sayıyla memlekete alıyorlar yapacak bişey yok

aslında özelleşmesi kötümü oldu iyimi oldu tam olarak karar veremiyorum özelleşmeseydi belkide dahada kötü olabilirdi devlet kurumlarının hali malum

devlet kurumuyken hız artırımları için millet kıvranmıyordu bu kadar

• bekleyecez görecez burda ne desek boş adamların keyfi olursa tk da onaylarsa herhalde birilerine yarıycak bişey ler olur
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.