Şimdi Ara

ADSL'de Müjdeli Haber Sonunda Geldi! - Hız Arttırımlarını Bekliyoruz! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.999
Cevap
1
Favori
88.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: sse

Daha bu topik "Temmuzda yeni tarifeler açıklanabilir!" 50 sayfaya varmadı bile Bence TK acele etmesin.Yakında bu forum rekor kıracak
    Doany açıklama yapmış DH de açılan konu 50 sayfa olsun o zaman bütün DH üyelerine 2048 limitsiz benden

değişik bir bakış açısı :) ehehehehe...
  • quote:

Orjinalden alıntı: sse

Daha bu topik "Temmuzda yeni tarifeler açıklanabilir!" 50 sayfaya varmadı bile Bence TK acele etmesin.Yakında bu forum rekor kıracak
    Doany açıklama yapmış DH de açılan konu 50 sayfa olsun o zaman bütün DH üyelerine 2048 limitsiz benden

+1

• Keşke sürpriz olsa da 2 saat sonra yeni hızlara kavuşsak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Aslan_Bekir

arakdaşlar burası kalabalık
    ama acil cevap almak isteğim buraya yazıyorum teknik yardım/konu dışında açtım ama cevap gelmedi bari burda glese.. ( cevap gelse hemen silecem bu mesajı arakdaşalar)

sorum şu

şimdi benim arkadaşımda mikrofon yok ama msn den aradı beni ben söylüyorum beni duyuyo ve bi müzik koyverdi kendi bilgisaayrından ben o dinlediği müziği duyuyorum . bilgisayarında uyarı sesi vs.. her sesini duyuyorum ama arkadaşımın mikrofonu yok (bilgisayarında olan biten her sesini duyuyorum)

ben nasıl ayarlayabilirim onun gibi illada mikrofonu hoporlore mi dayayacam benim pcde dinlediğim müziği duyması için ?????

şimdiden teşekürler

arkadaşın seni kandırmış mikrofon olmadan ses gitmez laptop ile olabilir veya webcamında mikrofon vardır msn den dinlediğin şarkıyı parça parça dinletebiliyorsun ama ben bilmiyorum nasıl olduğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aguila1903 -- 31 Temmuz 2007; 22:03:06 >

• Mikrofon aygıtı olarak Stereo Mix aygıtını göstermiştir,mikrofon olmadan da bilgisayardaki sesler gider...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Laz

Mikrofon aygıtı olarak Stereo Mix aygıtını göstermiştir,mikrofon olmadan da bilgisayardaki sesler gider...

onu nasıl gösterecem ben ???
  • EYİ HALLETTİM

LERİNİZ DERT GÖRMESİN ÇOK TEŞEKÜRLER

BENDE YAPTIM , ÇOK SAĞOL...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

Günü geldiğinde çil yavrularını burada görmek isterim. :)

konu dışı : dağılmazlarsa çil yavrusu olmazlar
  • Ne çok bekleyen var:)

Generalll, rockyy, Aslan_Bekir, korner12, Sah!n, panzer2000, evrens, Red_Robin, zikoo, tyll, davidofftr, KontG, GILMOUR, Serdar

Bu gece birşey çıkmaz.Tk'dan onay haberi çıkmadığı sürecede arttırmazlar:)
  • BENİM 1024 OLDUUUUU

demek isterdim ama boşuna umutlanmayın..bu ay pas geçiyoruz :)
  • Bu kampanya mı olacak tarife mi?

Farzedin ki bu gerçek olacak. 1024Kb sınırsız 49 YTL olacak diyelim. Ben 39 YTL'lik 1024Kb 6 GB kotalı kullanıyorum. 1024kb sınırsız 49 YTL'ye geçebilir miyim istesem?
  • Tarife olacaktır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Bu kampanya mı olacak tarife mi?

Farzedin ki bu gerçek olacak. 1024Kb sınırsız 49 YTL olacak diyelim. Ben 39 YTL'lik 1024Kb 6 GB kotalı kullanıyorum. 1024kb sınırsız 49 YTL'ye geçebilir miyim istesem?

Toplantı metnini okumadınız diyelim. Bizim yazdıklarımızı da mı okumadınız? Toptan satış tarifeleri diye resmedilen TK'dan alınan çizelgeyi de mi incelemediniz? Ne diyeyim daha...

• Az kaldı iyki 256 sınırsıza geçmişim.Uğur getirdim galiba.Ben geçtim hızlar artacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Serdar

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Bu kampanya mı olacak tarife mi?

Toplantı metnini okumadınız diyelim. Bizim yazdıklarımızı da mı okumadınız? Toptan satış tarifeleri diye resmedilen TK'dan alınan çizelgeyi de mi incelemediniz? Ne diyeyim daha...

Biraz acele ettim soruyu sormakta fazla okuyamadım bütün konuyu özür dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 31 Temmuz 2007; 22:32:37 >

• quote:

Orjinalden alıntı: cimbomluevrim

Az kaldı iyki 256 sınırsıza geçmişim.Uğur getirdim galiba.Ben geçtim hızlar artacak

İnşallah bende 10-15 gün içinde 1024 sınırsıza geçmek istiyorum tk müsade ederseArtık bu başlıktan yüzbaşı olarak çıkarım herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aguila1903 -- 31 Temmuz 2007; 22:37:18 >

• en sonunda 256 tarih olacak
  • saat 12den sonra 1024 olmuyomu varya sabaha kadar down yaparım
  • Sizce ne zaman değişir ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: panzer2000

saat 12den sonra 1024 olmuyomu varya sabaha kadar down yaparım

Sizinkiler yükselip sınırsız olur sabaha kadar indirirsiniz de ben zaten 1024 6GB kotalıyım. Ancak ertesi gün dilekçe verebilirim 49 liralık sınırsız tarife için. O da olursa....

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.