Şimdi Ara

ADSL'de Müjdeli Haber Sonunda Geldi! - Hız Arttırımlarını Bekliyoruz! (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.999
Cevap
1
Favori
88.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimizde TKya verilen tarifeler olmasa tamam atış serbest diyecem ama orda 512 duruyor ve de bahallı

Bence TK onayalr onaylamaz (bu hafta içinde kesin onaylayacaklar) İndirimi Ağustostan itibaen yürürlüğe koyacaklar.
  • beklentilerimi düşük tutuyorum daha sonra hayal kırıklıgına ugramıyorum.sanki 256 devam edecekmiş gib hayatıma devam ediyorum olursa hem daha çok sevinirim ama olmasada fazla üzülmem böylece
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanunver

nemecek gelsede bize açıklama yapsa ne güzel olur

Keşke...
  • sayfa sonu....

tahminler 4. sayfada
  • quote:

Orjinalden alıntı: pes4 hamachi

PES4 HAMACHİ DİYORKİ!!! 256 SINIRSILAR BENCE ENNNN FAZLA 512 OLUR BENCE 1 MB OLMAZ ÜMİTLENMEYIN YOKSA KORSANIN ÖNUNE KİMSE GECEMEZ MANTIKLI DÜŞÜNÜN

Asıl korsan nedir öğrenip öyle yazın lütfen. Korsan sokak aralarında satılıp parası terörist örgütlere giden materyallerdir. Herkesin hızı arttıkça kendi arasında ücretsiz paylaşacak böylece bu örgütlere para kaptırmayacağız.
  • Acaba diyorum 1 aydır bu debelenişimiz, TT devletin elinde olsaydı olacak mıydı ki ?

Çok merak ediyorum...

Her zamanki gibi inşallah hızlar da kotalar da artar diyorum
  • Hadi hadi saymaya başlayalım sadece 5 saat kaldı. Gelenek olmaya başladı.
  • Arkadaşlar Doany gün geçtikçe arsızlaşıyor... Dayak yemesinin vakti geldi... Şu söylediğine bakın;

Paul Doany; OECD raporu çıkıyor, en pahalı Türkiye diye, biz fiyatı düşürüyoruz. Bu sefer de Rekabet Kurumu durduruyor.

Bu söylediğine göre TTNET'e sahiplenmiş oluyor!!!!!!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: PeaCe SeLLs

quote:

Orjinalden alıntı: Efsane48

Arkadaşlar bu haberi yayınlayan bir haber sitesi var m?

Link versenizde tam ne olduğunu bizde okusak

hocam haberin içeriği zaten yazdığım gibi. pek bir şey yoktu açıkçası. ama bir hafta içinde konuyla ilgili açıklama yapılacağını söyle o kadar. tek elle tutulur bilgi bu.

quote:

Orjinalden alıntı: tracy

haber "25 Temmuz 2007" tarihli.. yani olacaksa 1 ağustos da olur yada lara devam

evet tarhini görmüştüm fakat haberin kaynağı talep edildiği için benzer bi bunu bulabilidim.

ok..teşekkürler kardeş...!

Ağustoda inşallah açıklanır şu tarifeler de en geç eylül de kullanmaya başlarız sınırsız 1024 ü

• quote:

Orjinalden alıntı: KontG

256 sınırsız = 29 ytl
    512 sınırsız = 39 ytl
    1024 sınırsız = 49ytl
    2048 sınırsız = 79 ytl
    4096 sınırsız = 99 ytl

Kotalılarda değişiklik yok... Ama inşallah 5-6'ya yükseltirler

olması gereken bu zaten de inşallah Türktelekom utandırır bizi de olur bu tarifeler

Fiyat indirimi yaparlarsa kotlalılarda ve sınırsızda hız artışı yapmazlarsa (4 yıldır onca kampanyaya rağmen sınırsızlar en düşük hız ve fiyat aynı) artık yuh derim başkada bişey demem sabah akşam aklıma geldikçe söverim

• arkadaşlar 256 sınırsıza geçmeyi düşünüyorum sizce bekliyim mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: garfield24

arkadaşlar 256 sınırsıza geçmeyi düşünüyorum sizce bekliyim mi?

beklemene gerek yok..! hız artışı olacağından şimdide geçsen yararlanırsın yeni tarifelerden...!
  • Beyler 256 kalkar bencede
    512 39 yada 49 ytl olur
    1 gb 59 ytl yada 69 ytl olur
    Koatalılarıda fiyat değişikliği olmadan 1 yada 2 gb arttırılar
  • EVET MEMLEKETİMLE DEVAM EDEYİM

Speed Price (VAT incl)
    256 Kbps 8.50€
    1024 Kbps 25.00€
    4096 Kbps 40.00€

ADSL FİYATLARI ŞİMDİLİK BUNLARMIŞ

ibari kosovadan ucuz olsak
  • 256 bu seferde kalkmazsa eğer bi 5 yıl daha kullandırır bu adamlar bize kesin
  • tarifeler birkaç gün içinde açıklansada acaba geçiş yaparlarmı ay içerisinde
  • Geçiş yapılmaması için herhangi bir sebep yok ama TT nin işi belli olmaz.
  • eğer böyle bişey olursa ayın ortalarında açıklarlar 1 eylülde de yeni tarifeye geçeriz büyük ihtimal
  • quote:

Orjinalden alıntı: ertanunver

eğer böyle bişey olursa ayın ortalarında açıklarlar 1 eylülde de yeni tarifeye geçeriz büyük ihtimal

Başlıkta 1 hafta içinde açıklanacak denmiş ayın ortasına kadar kesin açıklanırda tarifeye geçilirmi orası şüpheli
  • Daha bu topik "Temmuzda yeni tarifeler açıklanabilir!" 50 sayfaya varmadı bile Bence TK acele etmesin.Yakında bu forum rekor kıracak
    Doany açıklama yapmış DH de açılan konu 50 sayfa olsun o zaman bütün DH üyelerine 2048 limitsiz benden
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.