Şimdi Ara

Adriano Barça'da (resmi site)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Barça son olarak da sevilla'dan adriano'yu renklerine bağladı.

http://www.fcbarcelona.com/web/english/noticies/futbol/temporada10-11/07/16/n100716112046.html

• Mükemmel bir haber

Bir barçalı olarak çok sevindim. Zira sol bek sorunumuzu özellikle inter maçlarında fazlasıyla hissettik. Çok önemli bir transfer kesinlikle. Bide fabreyi takıma kattıkmı gene 6 kupa alırız bu sene
  • Adriano kendini bi daha gösterme şansı bulur
  • Ne gerek vardı ki sol bek transferine Maxvell-Abidal yetiyodu oraya. Esas sağ bek transferi lazım Barça'ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HitEmUp

Ne gerek vardı ki sol bek transferine Maxvell-Abidal yetiyodu oraya. Esas sağ bek transferi lazım Barça'ya.

Daniel Alves i çöpe mi atacaksın? Sol beklerin 2 side kesinlikle yaramaz. Adriano bu 2 topcudan da iyi sol bektir. Zaten şurda elle tututlur bir kaç sol bek var. Bence yerinde bir karar abidaldan yada maxwell den birisi gidebilir artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xcalibure -- 16 Temmuz 2010; 18:39:59 >
  • :D:D: habere bakmadan diğer forvet Adriano zannettim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xcalibure

quote:

Orijinalden alıntı: HitEmUp

Ne gerek vardı ki sol bek transferine Maxvell-Abidal yetiyodu oraya. Esas sağ bek transferi lazım Barça'ya.

Daniel Alves i çöpe mi atacaksın? Sol beklerin 2 side kesinlikle yaramaz. Adriano bu 2 topcudan da iyi sol bektir. Zaten şurda elle tututlur bir kaç sol bek var. Bence yerinde bir karar abidaldan yada maxwell den birisi gidebilir artık

Sağ bek transferi lazım derken Alves'i kesicek bi adam demedim. Alves'e alternatif lazım yedeği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BilgisayARDA

:D:D: habere bakmadan diğer forvet Adriano zannettim :D

Ben de.

Adriano'yu zaptedebileceklerini zannetmem. Kondisyonu-ciğeri sağlam ama hücum etmeyi çok seviyor. Abidal yumurtalayarak pozisyon verirdi rakibe, Adriano da geri dönmeyerek veren bir oyuncu. Bence Barça için elzem olmayan bir transferdi bu.

Ön liberoyu ısrarla Busquets denilen hırta, Katalan milliyetçiliğinin kaymağı olarak bırakıyorlar ya. Ona fitilim. Dünyanın en iyi 5 ön liberosundan 1i olan Yaya Toure sırf bu gereksiz oyuncu ve gerekiz milliyetçi tavırlar yüzünden gitti takımdan. Sağ bekte ise D. Alves'e yedek olabilecek birini bulmaları gerek. Hem yedek olsun diye hem alternatif olsun diye. Bazen Alves öyle bir formsuzlaşıyor ki Sabri'ye dönüyor.

• Bence orta sahaya Fabregası alsınlar, uçuşa geçsinler.
  • Dani zaten sezonda 50 maç kaldırabiliyor.
    Cezalıyken Puyol geçiyor sağa.
    İyi de oynuyor.
    Zaten Puyol sağa geçmezse arkasındaki stoperler forma şansı bulamıyor.
    Gerek yok alternatif sağ beke.

Yalnız dünyada en iyi 10 sol bek saysan 3ü adamlarda
  • quote:

+1988 :-S
  • Transfer yapmış olmak için yapıyor barça ihtiyacı yok aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhMeT.

Transfer yapmış olmak için yapıyor barça ihtiyacı yok aslında

bencede gereksiz bi transfer ne gerek var 3.sol bek için 13m euro vermeye
  • Yaya Toure'nin gittiğine halen inanamıyorum

busquets iyidir iyidir de , yaya toure bir başka ya, valla ilk öğrenince küfür etmiştim

Dediğiniz gibi bence de gerek yoktu sol beke.. iki tane sağlam adam var zaten sol'da..Dani'nin bir alternatifi olmalı,Srna olabilir diye düşünüyorum ama srna'da yedek bekleyecek adam değil ,

Bu sene barçadan gençleri iyice ön plana sürmelerini bekliyorum.. geçen sene nasıl pedro çıktı ortaya bu senede jeffren,Gai Assulin'i çıkarmaları gerek..

Gai Assulin'i izlemediyseniz bir bakın youtubeden,messiye benziyor oyun stili

• Beyler Adriano sağ bekte de oynayabiliyor öyle atıp tutmayalım.Ayrıca yeri gelince sol açığa bile çekilebilir hızlı futbolcu.

Bence güzel transfer ama Abidal-Maxwell ne kadar yetersiz görünse de iyi oyuncular

Barcelona mıza hayırlı olsun...
  • İyi bir transfer hızlı oyuncu şarttı.
  • Barcelonayı sevmesemde bu adamlar hakketen futbolüstü olmaya başladılar yeni kupalar kulvarlar açmak gerek yada rakip takıma avans filan.
  • Sevilla da Real ve Barca'ya çalışıyor. 1'e alıp 25 katına satıyor adamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odinn#21

quote:

Ben de.

Adriano'yu zaptedebileceklerini zannetmem. Kondisyonu-ciğeri sağlam ama hücum etmeyi çok seviyor. Abidal yumurtalayarak pozisyon verirdi rakibe, Adriano da geri dönmeyerek veren bir oyuncu. Bence Barça için elzem olmayan bir transferdi bu.

Ön liberoyu ısrarla Busquets denilen hırta, Katalan milliyetçiliğinin kaymağı olarak bırakıyorlar ya. Ona fitilim. Dünyanın en iyi 5 ön liberosundan 1i olan Yaya Toure sırf bu gereksiz oyuncu ve gerekiz milliyetçi tavırlar yüzünden gitti takımdan. Sağ bekte ise D. Alves'e yedek olabilecek birini bulmaları gerek. Hem yedek olsun diye hem alternatif olsun diye. Bazen Alves öyle bir formsuzlaşıyor ki Sabri'ye dönüyor.

Busquets = Mustafa Sarp. Bir adam bu kadar mı düz olur

• Abidal'in suyu mu çıktı?

Yaya Toure yerine Busquets'i tercih edebilen bir zihniyet için mantıklı bir transfer hamlesi daha.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.