Şimdi Ara

[AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF) (545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16.559
Cevap
189
Favori
1.252.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar selam. Rx 570 Armor mevcut. Radeon Software üzerinden kendim fan ayarlarını değiştiriyorum fakat 1-2 aç kapattan sonra eski ayarlara geri dönüyor. Kendi ayarlarımı nasıl kalıcı yaparım ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exclbr -- 17 Ocak 2020; 19:39:21 >
  • 5700xt nitro mevcut 144hz olayı halloldu mu kullanıcıları bi alıntılarsa sevinirim.
    Birde bazı spesifik online oyunlarda saniyelik düşme yaşıyorum hemen geri bağlanıyor bunun ekran kartı ile alakası var mıdır manyak olduk iyice
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    msi afterburner indir ordan kendi fan ayarlarını yapacaksın hocam,bende de aynı kart var.
  • Ekran kartı bios güncelleyen var mı hiç aranızda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    sakat iştir o kartı eline alma riski var hiç gerek duymadım
  • bblokee B kullanıcısına yanıt
    Gigabyte kartlarına bios yayımlıyor ben attım bir çok kez. Hatta sapphire pulse ye gigabyte vega 56 biosu attım, gayet de memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bblokee

Ekran kartı bios güncelleyen var mı hiç aranızda
    Rx 580 i güncelledim Gigabytenin kendi uygulamasında oldukça basit olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Gigabyte kartlarına bios yayımlıyor ben attım bir çok kez. Hatta sapphire pulse ye gigabyte vega 56 biosu attım, gayet de memnunum.
    sapphireye nasıl attınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sakat iştir o kartı eline alma riski var hiç gerek duymadım
    pciex1 to x16 donusturucu 20 lira. kart bozulsa dahi rom bios yedek aldiysan kurtarabiliyorsun. bende bircok kez bios attim

• mito1172 kullanıcısına yanıt
    ati bios flash tool ile.
  • ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    Suppordle kullanıcısına yanıt
    @ÇevreMühendisi @Suppordle

biraz araştırdım hiç bir artısı yokmuş ve riskli deniyor gereksiz bence
  • quote:

ekran kartimin bios, rom yedegini aldim. ekran kartimda muhtemelen guc beslemeye dayali siyah ekran, watman hatalari aliyordum. ekran kartima afterburner ile undervolt uyguladim. sonra bu aldigim ayarlari bios a yazdirdim. suan siyah ekran, watman sorunu yasamiyorum. pc de hackintosh sistem var, pc yi dual sorunsuz kullaniyorum. memnunum.

• quote:

Bir şey diyemem daha önce RX 560 vardı MSI. Saat hızları yük altında dalgalanıyor ve voltaj da versem sabitleyemiyordum. Gigabyte ın biosu attığımda solid olarak stabil kalmıştı buna bağlı olarak da ufak da olsa performans artışı olmuştu.

Zaten bioslar performans olarak değil stabilite olarak yayımlanıyor. Ben de stabilite için atıyorum kartlara bios. Bir problem yaşamadım gerekli midir tabi ki değil, tamamen opsiyonel.
    Gigabytenin kendi uygulamasinda biosun orjinalini alirken biosuda güncelliyor ama dikkat edilecek husus doğru bellekli olan güncellemeyi indirmek.

• ÇevreMühendisi kullanıcısına yanıt
    MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Suppordle kullanıcısına yanıt
    @ÇevreMühendisi Memnunsan sorun yok yinede gerekmedikçe güncelleme yapmak sakat iş deniyor genelde

@Suppordle işte o güzel giganın programı var sapphirenin de olsa yapardım belki

@MogoLKhan aynen hocam giganın uygulaması işi hallediyorsa korkulmaz da her kartta bu yok

Öbürtürlü 3. Part yazılımlarla yapmam zati bakıyorum uzun iş birde bir sorun yaşanirsa can sıkıcı olur baya.

• MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Aynen bende aynı fikirdeyim
  • 20.1.1 kurulu güncellemeleri kontrol et dedigimde 20.1.2 var demiyor ama manuel olarak son sürücü olarak gösteriliyor rx570 için güncelleme yazılımı iyi çalışmıyormu ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: şoray uzun yolda

20.1.1 kurulu güncellemeleri kontrol et dedigimde 20.1.2 var demiyor ama manuel olarak son sürücü olarak gösteriliyor rx570 için güncelleme yazılımı iyi çalışmıyormu ne
    Tercih edilen yazılım sürümünü, Önerilen + İsteğe bağlı şeklinde yapıp güncelleştirmeleri kontrol ederseniz gösterilir.
    [AMD DRIVER ANA KONU] AMD Adrenalin Edition 24.4.1 (FSR-RSR-AFMF)

• Ne ara 9 yıl geçti ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 543544545546547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.