Şimdi Ara

ADORE VLT-270 MANAGER ELİTE YÖNETİCİ KOLTUĞU (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
25.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilalarabaci

quote:

Orijinalden alıntı: Strm13

Merhaba arkadaşlar,

Bende geçen sene adore vlt-180 almıştım ancak, hiç memnun kalamadım. Nedeni ise boyum 186 ve kilom 87. Boyunu desteklemesi geren kısım dik oturduğumda ancak omzuma geliyordu ve resmen kamburluk yapacaktı koltuk. Koltuğun belimi desteklemesi gereken kısım tamamen boşta kalıyordu

Şimdi bir koltuk daha almayı planlıyorum ancak yine çok para vermek istemiyorum

Adore VLT-270http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-270-manager-elite-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt270&categoryId=273672

Adore VLT-340http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-340-manager-mega-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt340&categoryId=273672

Adore VLT-400http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672

Isparta'da ikamet ediyorum ve bu koltukları deneyebileceğim bir yer bulamadım ne yazık ki. Yukarıda koltukları kullanan arkadaşlar varsa boylarını ve koltukların rahat olmadıklarını hakkında bilgi verebilirlerse çok sevinirim

Merhaba @Strm13,

Bende 1.82 80 olculerindeyim, yeni bir koltuk aldin mi?

270 en cok satilan modellerden biri gibi gozukuyor ama arkaya tam olarak yaslanip sabitlenme yapilamamasi beni caydirdi. Burosit'e bakayim dedim dunya para 400-500Lira koltuklar. Sonucta evde kullanacagiz hali uzerinde o kadar para vermeninde bir anlami yok dedim kendi kendime.

Yok hocam hala alamadım koltuk Ucuz alalım derken yine zarar etmeyeyim diye şu an bekliyorum. Gelecek hafta iş için izmire gideceğim, inşallah o zaman deneme fırsatım olursa deneyip en ucuz bulduğum yerden siparişi vereceğim. Eğer İzmir'de iken koltukları deneme fırsatım olur ise buraya yazarım yine

• Selam Arkadaşlar

http://www.adore.com.tr/yeni/index.php
    sitesinde iletişim kısmından fabrikadan sipariş verdim fiyatı 170tl kargo bedava...

Almak isteyenlere duyurulur

Not: Metrogross markette 210 hepsiburada da 199 TL
  • Bugun Metrogros markette Adore nin 270'ini denedim, enseme geliyor kafa koyma yeri.
    Sigma HLC236 modeli 230TL'di, o iyiydi, boyu kafa koyma yeri filan. Internetten bakayim dedim almadan ciktim, nerede daha uygun diye, hicbiryerde yok. Sasirdim :S Sadece Metromarketlerde var galiba.
  • Benim merak ettiğim ölçüleri nelerdir minmum oturma yüksekliği sırt yüksekliği derinlik ve genişlik yazan olursa çok sevinirim.
  • Fabrika
    Konya Yolu 19. Km Ahiboz Mevkii PK: 90 Göbaşı 06380 Ankara / TÜRKİYE
    Tel: +90 312 616 60 66 (PBX1) Faks: +90 312 616 60 61

Telefon acacaksin soracaksin.
  • Vlt 300dr 148tl+kargo bedava hepsiburada da. Kullanan var mı bu paraya değer mi koltuk?
  • hb den baktım satış yapılmıyor istanbul'da anadolu yakasında veya avrupa yakasında orjinal nerden bulabilirim ?
  • 1.90 boyum 90 kilo civarıyım ne önerirsiniz?bide arkaya yatıpta sabitlenen varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TwiNChiL

1.90 boyum 90 kilo civarıyım ne önerirsiniz?bide arkaya yatıpta sabitlenen varmıdır?

VLT-270 sabitlenmiyor diye biliyorum. Kullaniyorum ama hic denemedim.

Belki o modeller burositlerde vardir, bakmani oneririm, daha pahalidirlar yalniz.
  • Ben de kullanıyorum memnunum tavsiye ederim. Hepsiburada'dan almıştım ben de
  • bu koltuğu istanbulda nerde bulabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilalarabaci

Bugun Metrogros markette Adore nin 270'ini denedim, enseme geliyor kafa koyma yeri.
    Sigma HLC236 modeli 230TL'di, o iyiydi, boyu kafa koyma yeri filan. Internetten bakayim dedim almadan ciktim, nerede daha uygun diye, hicbiryerde yok. Sasirdim :S Sadece Metromarketlerde var galiba.

ya dostum geçen hafta bu koltugu metrogrossta gördüm denedim harika bi rahatlıgı var aramayla bulamazsın diyim fakat fiyatı pahalı geldi 179.90 dı biraz araştırim dedim 15 günlügüne indirime girmiş şuanda 230 lira ve tek orda var baskada bşryerde bulamadım keşke alsaydım diyorum kaçtı koltuk
  • Arkadaşlar benim koltuğun Pistonu arızalandı. Kendi kendine aşağı iniyordu. Adore ye mail attım ve bana yeni bir piston gönderdiler. Sorun şu ki eski pistonu Yıldız şeklindeki tekerlik tablasından ve üsten bağlı olduğu parçadan çıkartamıyorum çok kötü sıkışmış, tavsiyeniz var mı?
  • Ben bunlardan direkt fabrikadan ürün fiyatını sordum, 170 lira çektiler iyi alalım dedik ancak bunlar banka bilgilerini yollamadılar. 3/4 tane mail attım. Bunlardan 3/4 ay önce bu teklifi aldım

onlinesatis@adore.com.tr
    mailleri bu gelen mail

Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.Belirlemiş olduğunuz ürüne aşağıda ki ücret karşılığında nakit olarak sahip olabilirsiniz.Taksitli satışımız bulunmamaktadır.

VLT-270-DR-1 MANAGER ELİTE YÖNETİCİ KOLTUĞU HAKİKİ DERİ SİYAH 170

Sipariş verdiğiniz taktirde ; Ürünler demonte halde paketli olarak sipariş tarihinize göre stoklar dahilinde 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.Ödemesini dilerseniz banka hesap numaramıza yatırabileceğiniz gibi, dilerseniz + 6.00 YTL tahsilat bedeli eklenerek ödemeyi ürünü getiren kuryeye nakit ya da kredi kartına tek çekim ödeme yapabilirsiniz.

Fiyatların KDV ve KARGO dahil fiyatlar olduğunu hatırlatmak isteriz. Yardımcı olabileceğimiz herhangi bir husus olduğunda tarafımıza bilgi vermenizi rica ederiz

bunun üstüne bende banka bilgileri istedim ama nerde, bilgi milgi gelmedi. yine aynı mailden yazıyorum bunlara yok 3/4 defa mail attım olmadı. 1 hafta önce sitelerinde ne kadar mail var topladım durumu özet geçtim sonunda maile döndüler.

Bir site adresi verdiler ürün orada 210 lira.Diyorum ki arkadaş sana 3/4 tane mail yolladım teklif istedim ücreti öğrendim banka bilgileri istedim yollamadın şimdi bana 40 lira fark ile satarımmı diyorsun al dedim teklif maili, sonra eleman teklifi yollayana yönlendirmiş oda böyle demiş;

Öncelikle yaşanan sıkıntıdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Benden fiyat aldığınız tarih 17 Ocak 2011,Bu tarihte de üründe kampanya yapılmıştı Ve Ürün fiyatının altında size fiyat verilmişti.
    Daha sonra ürün normal fiyatına çekildi Ve Mayıs ayı itibariylede yeni fiyatıyla satışa sunulmuştur.
    Sizde takdir edersiniz ki aradan 4 ay gibi bir zaman geçmiş

E ben dururmuyum ne kadar yolladığım mail, mail adreleri varsa ilave edip yolladım, ulen dedim 4 ay diyorsunuzda 1 maili gönderemiyormusunuz? 4 ayda ben size 6/7 mail yollamışım ve demişim yahu banka bilgileri istiyorum ne oldu? ama nerde.

Özetle hb ürün 190 lira sitelerinde 210 lira böyle bir anlayışları var, ben mail gelmedi diyorum yollamadınız diyorum işte mailler diyorum ki gmailde gönderilenlerde duruyor ondan sonra adore madore işim olmaz.

onlinesatis@adore.com.tr bu mail adreslerine sanırım bakmıyorlar yada işlerine gelmiyor, oysa teklifi buradan aldım. Meselede şu fiyat farkı filan değil, maillerimde hep vurguladım mailleriniz gelmedi, mailime dönüş olmadı dememe rağmen daha ürünü almadan beni kendilerinden soğuttular. Bedava versede almam artık ne adore kapısından geçerim nede ürünlerine tenezül ederim.

• Bende Real ve Bauhausa gidicem şimdi ne kadar ağırmı bunlar bi bakıyım eve kadar getirebilirmiyim 1 km var rahat
  • bende bu koltuk'tan alacağım. Terletme yapmaz diye düşünüyordum buradaki yorumlarda yaptığı belirtilmiş. Şu anda kullandığım suni deri koltuğa değil penye 3-4 kat havlu koyuyoruz yine 2-3 saat sonra sırılsıklam oluyor ki ben 8-10 saat oturan bir insanım. Kullanan birisi terletme oranını biraz daha açabilir mi? Suni deri kadar terletiyorsa almam doğru olmaz.
  • @user66 arkandayız.
  • http://www.evimister.com/Adore-Manager-Elite-Yonetici-Koltugu-Hakiki-Deri-VLT-270-DR-1-Metal-Dilsiz-Usak-Hediyeli-4590.html

Bende bı tane yonetıcı koltugu alacam vlt 270 ıyı gıbı duruyor en ucuz burada. benım ıcın gerıye yaslanma onemlı ama fıyatı 300 400 arası degısıyor oyle koltukların . Neyse almak ıstıyorum tavsıyelerınızı beklıyorum
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.