Şimdi Ara

ADORE VLT-270 MANAGER ELİTE YÖNETİCİ KOLTUĞU (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
25.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koltuk guzel, urunu 1 senedir kullaniyorum, oldukca rahatti ancak 1 senenin sonunda koldugun orta en altina gelen demir parcasi asagi indi ve yere surtmeye, haliyi kaldirmaya basladi, neden bilmiyorum. Hepsiburada dan almistim, ariza talebim onaylandi gonderiyorum bugun.

Bu arada agir degilim, hatta boyuma gore zayif sayilabilirim. Kaplama veya parcalarinda bu sorun disinda bir sorun gormedim, guzel koltuk.

Bu arada koltugun montaj kagidini online olarak bulabilen varsa soyledin, her parcasini soktum de ayak kismini sokemiyorum nasil taktigimi hatirlamadigim icin.
  • Arkadaşlar, geriye yaslanma özelliği yok demişsiniz fakat koltuğu alçaltıp yükseltmek için kullandığınız kolu dışarıya doğru çekince geriye yaslanma mekanizması aktif hale geliyor. Daha sonra kolu içeri ittirerek eski haline getirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaslowicBrain -- 29 Ekim 2010; 12:38:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaslowicBrain

Arkadaşlar, geriye yaslanma özelliği yok demişsiniz fakat koltuğu alçaltıp yükseltmek için kullandığınız kolu dışarıya doğru çekince geriye yaslanma mekanizması aktif hale geliyor. Daha sonra kolu içeri ittirerek eski haline getirebilirsiniz.

Var zaten yok diyen olmadı da bu koltukta olmayan şey geriye yatık pozisyonda koltuğu sabitleyemiyorsun sürtekli sırtını iterek yaslaman gerekiyor
  • Sabitlenme kısmını kaçırmışım, doğru.
    Bu konuda sorun yaşayan biri varsa yardımcı olmaktı niyetim
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaslowicBrain

Sabitlenme kısmını kaçırmışım, doğru.
    Bu konuda sorun yaşayan biri varsa yardımcı olmaktı niyetim

bu koltuğun tek eksiğide bence bu geriye yatık sabitlenmiyor
    1 sene olacak neredeyse konfor olarak birsorun yaşamadım gerçi
  • Bende ev kullanımı için alıcam birtane. İnternetteki yorumlara fotolara falan bakınca en uygun seçenek ADORE VLT-270 gibi gözüküyor, başkada alternatif göremedim açıkçası. Varsa önereceğiniz ürünler bekliyorum arkadaşlar.
  • Aldım ve kullanmaya başladım koltuğu. Fotolarda gördüğüm kadarıyla daha büyük birşey bekliyordum ama neyse Kurulumda 2 kişi olması işleri baya bir kolaylaştırıyor yoksa biraz kasıyor. Koltuğun konforu görüntüsü çok güzel fakat sabit arka kısım ve arkaya yaslanınca sabitlenememesi çok büyük eksi olmuş.
  • bugun koltuk elime geçti, kurulumu özellikle yan kolcakları kurana kadar girmedigim sekil kalmadı. hatta üretim hatası var diye bıraktım bir ara geri göndermeyi düşündüm. size tavsiyem kurulum sırasında vidaları tam sıkmayın, çünkü tam sıkınca diğer vidalar yerine oturmuyor. kurulum dişında uzun süre bir sorun olmadan zevkle kullanacağım bir sandalye çok şık ve rahat : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: crozwise

bugun koltuk elime geçti, kurulumu özellikle yan kolcakları kurana kadar girmedigim sekil kalmadı. hatta üretim hatası var diye bıraktım bir ara geri göndermeyi düşündüm. size tavsiyem kurulum sırasında vidaları tam sıkmayın, çünkü tam sıkınca diğer vidalar yerine oturmuyor. kurulum dişında uzun süre bir sorun olmadan zevkle kullanacağım bir sandalye çok şık ve rahat : )

vlt 270 mi??
  • evet
  • Arkadaşlar bende de ADORE VLT-270 var.3 hafta önce arkadaşlarla kurmuştuk.Dün gece yerde yatmak zorunda kalmıştım ve koltuğun altındaki amortisörlerdeki yaylardan 2 tanesi ezilmiş..Bir şey olur mu?Değiştirmek filan gerekir mi servis ile irtibata geçeyim mi?
  • Bu arada benim koltuk kendi kendine aşağı düşüyor, Bunu her zaman yapmıyor ama yaptığı zaman gerçekten sinir oluyorum. Onun haricinden çok menmunum. Kim gördüyse beğendi ve ultra rahat olmasada fiyatına göre baya bir rahat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1.8T

- 250 TL'ye kadar,

- Geriye yaslanabilen,

- Bel desteği sağlam,

- Kalça kısmı rahat,

Koltuk önerisi var mıdır?

Bende bel fıtığı var, o sebeple bu özelliklerde bir koltuk arıyorum. Fiyat olarak daha fazla da olabilir, uzun süre kullanabileceğım bişey olmalı.
    Geriye yaslanıp istenilen açıda kilitlenme özelliği benim için önemli. Vlt-270 ve vlt400'de bu özellik yok sanırım.
    Aşağıdaki ürünlerde bu özellikte olan var mı(sitede ayrıntılı bişey yazmıyor), bunları kullanan varsa yorumlarını yazarlarsa sevinirim.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt380-manager-techno-file-sirtli-cok-fonksiyonlu-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisadvlt380&categoryId=273672
    http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-320-dr1-supervisor-plus-deri-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt320dr1&categoryId=273672
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende geçen sene adore vlt-180 almıştım ancak, hiç memnun kalamadım. Nedeni ise boyum 186 ve kilom 87. Boyunu desteklemesi geren kısım dik oturduğumda ancak omzuma geliyordu ve resmen kamburluk yapacaktı koltuk. Koltuğun belimi desteklemesi gereken kısım tamamen boşta kalıyordu

Şimdi bir koltuk daha almayı planlıyorum ancak yine çok para vermek istemiyorum

Adore VLT-270http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-270-manager-elite-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt270&categoryId=273672

Adore VLT-340http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-340-manager-mega-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt340&categoryId=273672

Adore VLT-400http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672

Isparta'da ikamet ediyorum ve bu koltukları deneyebileceğim bir yer bulamadım ne yazık ki. Yukarıda koltukları kullanan arkadaşlar varsa boylarını ve koltukların rahat olmadıklarını hakkında bilgi verebilirlerse çok sevinirim
  • koltuğu bugün aldım, ankarada ankamallda 240 tl fiyat çektiler, ulustan 135'e aldım cidden güzel koltuk, altını kuramadık gerçi biraz olmadı gibi, bide bu amortisörünü daha fazla kısaltmanın yolu varmı pc masasına göre biraz yüksek oldu gibi.
  • blacklotus koltuğun hayırlı olsun. Daha nice günlerde rahat rahat oturursun inşallah
    Daha deneme ve sonuç çıkarmak için belki çok erken ama boyuna göre rahat mı koltuk? Bel kısmını doldurabiliyor mu birde? Küçük bir önizleme alsak?
  • altını bugün tam takabildim oturdu sonunda, bel kısmı rahat kendinizi müdür gibi hissediyorsunuz gerçekten evde, arkaya yaslanınca özellikle tamamen çok rahat oluyo, yalnız boyu biraz büyük kaldı işte benim bilgisayar masama göre biraz tepeden bakıyorum, birazdaha indirsem tam süper olacak onun haricinde tavisye ederim, önizleme şuan olarak servis dışı :) ama temsili resmi aynen şunu gibi zaten

ADORE VLT-270 MANAGER ELİTE YÖNETİCİ KOLTUĞU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strm13

Merhaba arkadaşlar,

Bende geçen sene adore vlt-180 almıştım ancak, hiç memnun kalamadım. Nedeni ise boyum 186 ve kilom 87. Boyunu desteklemesi geren kısım dik oturduğumda ancak omzuma geliyordu ve resmen kamburluk yapacaktı koltuk. Koltuğun belimi desteklemesi gereken kısım tamamen boşta kalıyordu

Şimdi bir koltuk daha almayı planlıyorum ancak yine çok para vermek istemiyorum

Adore VLT-270http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-270-manager-elite-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt270&categoryId=273672

Adore VLT-340http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-340-manager-mega-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt340&categoryId=273672

Adore VLT-400http://www.hepsiburada.com/Liste/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/ProductDetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672

Isparta'da ikamet ediyorum ve bu koltukları deneyebileceğim bir yer bulamadım ne yazık ki. Yukarıda koltukları kullanan arkadaşlar varsa boylarını ve koltukların rahat olmadıklarını hakkında bilgi verebilirlerse çok sevinirim

Merhaba @Strm13,

Bende 1.82 80 olculerindeyim, yeni bir koltuk aldin mi?

270 en cok satilan modellerden biri gibi gozukuyor ama arkaya tam olarak yaslanip sabitlenme yapilamamasi beni caydirdi. Burosit'e bakayim dedim dunya para 400-500Lira koltuklar. Sonucta evde kullanacagiz hali uzerinde o kadar para vermeninde bir anlami yok dedim kendi kendime.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacklotus

koltuğu bugün aldım, ankarada ankamallda 240 tl fiyat çektiler, ulustan 135'e aldım cidden güzel koltuk, altını kuramadık gerçi biraz olmadı gibi, bide bu amortisörünü daha fazla kısaltmanın yolu varmı pc masasına göre biraz yüksek oldu gibi.

dostum bu vlt-270 mi senin koltuk?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.