Şimdi Ara

ADORE VLT-270 MANAGER ELİTE YÖNETİCİ KOLTUĞU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
98
Cevap
0
Favori
25.348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu koltuğu hepsiburada'dan sipariş ettim. Güzel ve rahat bir koltuğa benziyor. Gerçekten deri mi? Kullanan varsa yorumlarını bekliyorum.

• Kullanan yok herhalde...
  • hocam senin izlenimlerin nedir koltuk hakkında

nasıl kaliteli mi?
  • Konu açılalı 7 ay olmuş. Ben bu koltuğun spraişini bugün verdim. İzlenimlerimi yazarım.
  • Koltuk Bugün Geldi arkadaşlar. Montaj işlemi aslında kolay olsada kolçakları monte etmek ömrümden ömür götürdü vida yerleri tam oturmuyor sonra vidalar yalama oldu. Güç bela yaptım. Onun dışında işçiliği falan gayet iyi. Rahat ve lüks görünüyor ancak arkaya yatırma gibi bir özelliği yok ki bu bence büyük bir sorun. Sorusu olan arkadaşlar varsa yanıtlarım.
  • Hayırlı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NER0

Hayırlı olsun.

Teşekkür ederim
  • Vidalar yalama olunca Teknik servisini aradım. Bana Mail ile fotoğraflarını göndermemi arızalı parçayı tesbit ettikten sonra parçanın yenisini göndereceklerini söylemişlerdi. Bu fotoğrafı onun için çekmiştim o yüzden yarısı yok yinede ekliyorum

• Bende şuan bu koltuğa sahibim. Tavsiye ediyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan15

Bende şuan bu koltuğa sahibim. Tavsiye ediyorum. Sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Kardeş şu yüksekliği ayarlayan kolu aynı zamanda diklemesine ileri geri hareket ediyor ve kolun üzerindeki simgede look free falan yazıyor. Tam olarak ne işe yarıyor o?

Ayrıca bu koltuk tam düz bile durmuyor oturduğumuz yer hafif öne eyik gibi sende de bu sorunlar var mı ?
  • arladaşlar bu koltuk nasıl ?
  • peki ya bu nasıl almayı düşünüyorum.siyah olanı

http://www.hepsiburada.com/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/productdetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672

Adore VLT-400 Executive Ultra Yönetici Koltuğu
    fiyat :208 tl

• Şuana kadar gördüğüm en güzel en şık yönetici koltuğu diyebilirim. Benden tam not
  • quote:

Orijinalden alıntı: labidu

peki ya bu nasıl almayı düşünüyorum.siyah olanı

http://www.hepsiburada.com/adore-vlt-400-executive-ultra-yonetici-koltugu/productdetails.aspx?productId=ofisvlt400&categoryId=273672

Adore VLT-400 Executive Ultra Yönetici Koltuğu
    fiyat :208 tl

Dün Ankara Adore mağazasına giderek hem vlt 270 hemde vlt 400'ü denedim.

İnternetten vlt 400 çok daha şık görünüyor ancak her ikisinide deneyince vlt 270in çok daha rahat olduğunu ilk oturuşlarda aladım.

Vlt 400 daha dar 270 ise daha geniş ve rahat ve baş desteği çok daha iyi boynunuzu destekliyor.

vlt 400de baş kısmı daha uzun ancak bu bana rahatlık hissi vermedi.

bugün vlt 270 aldım bende eve gidip kurucam

170 lira /8 taksit

• ben sans eserı bızım evın yakınlarında bı koltuk uretım yerıne denk geldım
    aslında adamlar sadece buyuk sıparısler ıcın calısıyorlar ama ben baya bı ısrarcı olunca bı tane kendım ıcın yaptırmaya ıkna ettırdım
    sonrasında kendıme kendı rahatıma gore bı tane urettıler
    sert orta ve yumusak olarak ellerınde 3 cesıt sunger vardı
    adam dedıkı sert kullanırsan uzun omurlu olun yumusamaz dedı
    sert sunger kazık gıbı oluyordu
    sonra adam soyle yapalım dedı en alta sert ustune orta ustunede yumusak kolaylım dedı yanı 3 kat sunger
    en ustte yumusak sunge senı cok rahat ettırır altınada sert sunger koydugumuz ıcın ezılme duzlesme yasanmaz dedı
    elemanlar bele destek olsun dıye benım belımın denk gelen yerıne bırazda destek koydular
    mekanızması besık sıstemlı ıstedıgın yerdede kıtleyebılıyorsun
    acayıp rahat guzel bı koltuk oldu :)
    arkadasımda yaptırmak ıstedı gıttık ama adam yapmadı :)
    ben konustugumda adamın ıyı gunune denk gelmısım demek :)

• kaç paraya yaptılar?
  • Bu arada kendi Koltuğuma 3 kişi bindik halen sapa sağlam
  • az önce kurdum kurulum genel olarak kolay ama koltuk dayama kısmını sırtlık kısma montesi baya bir zorladı

epey rahat bir koltuk uyuyasım geliyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

az önce kurdum kurulum genel olarak kolay ama koltuk dayama kısmını sırtlık kısma montesi baya bir zorladı

Hayırlı olsun güle güle kullan. O kol dayamalar ben çıldırtmıştı zaten daha güzel bir vidalama sistemi geliştirmeleri gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: net_katil

quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

az önce kurdum kurulum genel olarak kolay ama koltuk dayama kısmını sırtlık kısma montesi baya bir zorladı

Hayırlı olsun güle güle kullan. O kol dayamalar ben çıldırtmıştı zaten daha güzel bir vidalama sistemi geliştirmeleri gerekiyor.

sağolasın hocam
    dediğin gibi vidalama yerleri biraz daha pratik olmalı birde şu vidaları kapamak için olan plastik zımbırtılar bende yuvaya oturmuyor sende de öyle oldu mu
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.