Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.747
Cevap
1.077
Favori
5.537.516
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    toplam net tutar 1642 lira
    puan karşılığı 98000
    kat sayı 3.35 oldu
    bilgilerinize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

satın alma işlemi tamamlandı
    toplam net tutar 1642 lira
    puan karşılığı 98000
    kat sayı 3.35 oldu
    bilgilerinize.

Hayırlısı olsun, katsayı hala yükseklerde iyi valla
  • saol duduco euro kuru sertçe düşmediği müddetçe katsayılar hep bu seviyede olur.
    haftaya cumadan itibaren tamamı adiosla alınmış 3 farklı yerde toplam 11 gece konaklayacağım.
    sağ ol var ol adios
  • 4 kasım 11 kasım pegasusla ankara düsseldorf 2 kişi biletleri 90.000 puan karşılığı aldım arkadaşlar. normal fiyatı 1495Tl idi oran 3.20 gibi oluyor
  • Mısır havayolu anlaşmalı mı acaba?
  • Arkadaşlar multinet müşteri hizmetlerini geç de olsa arayabildim. Akaryakıt için tahmin ettiğimiz üzere Petronet kartı olması gerekiyor ve bunu bireysel müşterilere vermiyorlar. Benim bir şahıs şirketim olduğundan, sonuçta vergi levham olduğundan ve bu şirkete kayıtlı 1 arabam olduğundan bilgilerimi bırakıp şansımı denemek istedim. Bana en kısa zamanda döneceklerini söylediler. Cevap alır almaz sizlerle paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Arkadaşlar multinet müşteri hizmetlerini geç de olsa arayabildim. Akaryakıt için tahmin ettiğimiz üzere Petronet kartı olması gerekiyor ve bunu bireysel müşterilere vermiyorlar. Benim bir şahıs şirketim olduğundan, sonuçta vergi levham olduğundan ve bu şirkete kayıtlı 1 arabam olduğundan bilgilerimi bırakıp şansımı denemek istedim. Bana en kısa zamanda döneceklerini söylediler. Cevap alır almaz sizlerle paylaşacağım.

Bana da biraz önce geldi, içinde kullanma kılavuzu çıktı ve dediğiniz gibi arkada petronet, otelnet, restonet diye ayrım yapılmış. Gerçi bana gelen de multinet demiş sanki hepsini kapsıyor gibi anlamadım ama akşam markette denerim sonraki yüklemelerde bir de benzin almayı denerim bende yazarım buraya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Arkadaşlar multinet müşteri hizmetlerini geç de olsa arayabildim. Akaryakıt için tahmin ettiğimiz üzere Petronet kartı olması gerekiyor ve bunu bireysel müşterilere vermiyorlar. Benim bir şahıs şirketim olduğundan, sonuçta vergi levham olduğundan ve bu şirkete kayıtlı 1 arabam olduğundan bilgilerimi bırakıp şansımı denemek istedim. Bana en kısa zamanda döneceklerini söylediler. Cevap alır almaz sizlerle paylaşacağım.

Bana da biraz önce geldi, içinde kullanma kılavuzu çıktı ve dediğiniz gibi arkada petronet, otelnet, restonet diye ayrım yapılmış. Gerçi bana gelen de multinet demiş sanki hepsini kapsıyor gibi anlamadım ama akşam markette denerim sonraki yüklemelerde bir de benzin almayı denerim bende yazarım buraya..

Hocam denemenize gerek yok. Ben halihazırda kullanıyorum. Multinet kartla market+restoran harcaması yapabiliyorsunuz. Petronet ticari bir kartmış. Multinet'i üye marketlerde kullanabilirsiniz ama içeri girerken multinet POS'unun varlığını teyit ettirin, sonra alışveriş yapın

• @oft01819 ; her akşam önünden geçtiğim markette multinet pos var alışveriş yapanlardan biliyorum, ticari kart olması sorun değil bende esnafım vergi levham oda kaydım var, ben sizden haber bekliyeyim o zaman
  • Arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Kurban Bayramı'nda 2 arkadaş yurt dışına gitmek istiyoruz. Her hangi belirlediğimiz bir yer yok, toplamda orada yapacağımız harcamalar dahil en fazla 4.500TL-5.000TL verebiliriz. Tayland'ı önerir misiniz? Başka önerebileceğiniz yerler var mı? Belirli bir amacımız yok, gezip, görüp kültür sahibi de olabiliriz, tatili plajda geçirip gece hayatı iyi olan yerlerde eğlenebiliriz de. Şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tendürek

Arkadaşlar tavsiyelerinize ihtiyacım var.
    Kurban Bayramı'nda 2 arkadaş yurt dışına gitmek istiyoruz. Her hangi belirlediğimiz bir yer yok, toplamda orada yapacağımız harcamalar dahil en fazla 4.500TL-5.000TL verebiliriz. Tayland'ı önerir misiniz? Başka önerebileceğiniz yerler var mı? Belirli bir amacımız yok, gezip, görüp kültür sahibi de olabiliriz, tatili plajda geçirip gece hayatı iyi olan yerlerde eğlenebiliriz de. Şimdiden teşekkür ederim.

Tayland rehberini ilk sayfada okursanız size uygun olduğunu söyleyebilirim ama verdiğiniz fiyat sadece uçak ve otel parası 4.000.-TL civarı olabilir orada ki masraflarınız için biraz daha bütçe gerekli. Adiosunuz varsa en azından uçağı bedavaya getirip geri kalanla otel ve eğlence için fazlasıyla yeterli gelecektir. Başka yerler için diğer arkadaşlar yardımcı olur umarım

• Arkadaşlar,
    dün netden başvurduğum multinet kart bugün elime ulaştı, şaşırdım, bu ne hız:)

15 tl hesabıma yüklenmiş.

Kendileri aktiflemişler.

adios internet sitesinden kontrol ettim, 15 tl ye 150 wp yüklenmiş.

adiosdan para aktardıkça anında wp kazanıyoruz.

Yalnız adiosdan multinete puan aktarmak için illa multinet internet sayfasını mı kullanmak zorundayız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 20 Eylül 2011; 18:55:46 >
  • quote:

quote:

Tayland rehberini ilk sayfada okursanız size uygun olduğunu söyleyebilirim ama verdiğiniz fiyat sadece uçak ve otel parası 4.000.-TL civarı olabilir orada ki masraflarınız için biraz daha bütçe gerekli. Adiosunuz varsa en azından uçağı bedavaya getirip geri kalanla otel ve eğlence için fazlasıyla yeterli gelecektir. Başka yerler için diğer arkadaşlar yardımcı olur umarım

benimde vakıfbank milplus var 3 kat değerli alabiliyorum uçak bileti şu an yurtdışı için ne önerirsiniz?

• quote:

quote:

Adios karta yeni başvuru yaptım kartım henüz gelmedi. Uçak parası ve hotel demişsiniz ama biz tur şirketleriyle gitmeyi düşünüyorduk acaba hoteli, uçağı falan kendimiz ayarlayıp gitsek daha mı iyi olur ve daha da önemlisi üstesinden gelebilir miyiz? (Not: Her Türk gibi orta seviye İngilizcem var. Yeterli midir bilmiyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tendürek -- 20 Eylül 2011; 19:21:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

Arkadaşlar,
    dün netden başvurduğum multinet kart bugün elime ulaştı, şaşırdım, bu ne hız:)

15 tl hesabıma yüklenmiş.

Kendileri aktiflemişler.

adios internet sitesinden kontrol ettim, 15 tl ye 150 wp yüklenmiş.

adiosdan para aktardıkça anında wp kazanıyoruz.

Yalnız adiosdan multinete puan aktarmak için illa multinet internet sayfasını mı kullanmak zorundayız?

aynı şekilde benimkisi de bugün geldi, hayret ettim gerçekten:)
  • Puanlarla aldigim bilet icin, THY'ni arayarak bilet degisikligini kontrol ettim. 150 EUR + koltuk fiyat farki varsa uygulayarak degistirebiliyorlar. En azindan cok ters bir durum olursa degisiklik yapilabiliyor oldugunu bilmek guzel.
  • Ben de bugun emiratesten puanlarla aldıgım biletin tarihini degiştirmek zorunda kaldım, 70 euro ceza+30 euro setur toplam 105 euro ceza kestiler, otel rezervasyon tarihini ise değiştiremediler yandı 390 euroluk otel
  • quote:

quote:

quote:

Adios karta yeni başvuru yaptım kartım henüz gelmedi. Uçak parası ve hotel demişsiniz ama biz tur şirketleriyle gitmeyi düşünüyorduk acaba hoteli, uçağı falan kendimiz ayarlayıp gitsek daha mı iyi olur ve daha da önemlisi üstesinden gelebilir miyiz? (Not: Her Türk gibi orta seviye İngilizcem var. Yeterli midir bilmiyorum.)

Onaylanmış olması yeterli seyahat hattından alabilirsiniz, seturun sitesinden uçak bileti fiyatlarını, agoda.com dan otel fiyatlarına bakıp seyahat firmasının fiyatıyla karşılaştırın kararı öyle verin bence. İngilizce orta derece olması yeterli oradkilerde zaten orta derecede konuşuyorlar genelde çok iyi bilseniz de konuşma dili çok farklı Ama adios onaylandıysa uçak biletinden yırtacağınız için her şartta tur firmasından ucuza gelecektir

@thekoch; üzüldüm ya ama değiştirme nedeni umarım çok önemli değildir...

• duduco hocam, vizeyi alamadım, pasaport memurunun hatası yüzünden şu anda dubai de gözüküyormuşum, bir haftadır sorun çözülmedi, mecbur iptal etmek zorunda kaldık, 2 hafta sonraya aldım, insallah yetişir bu sefer vize
  • thy de dubai vizesi veriyor bilginiz olsun arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.