Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.713
Cevap
1.078
Favori
5.532.319
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thekoch

Ben de bugun emiratesten puanlarla aldıgım biletin tarihini degiştirmek zorunda kaldım, 70 euro ceza+30 euro setur toplam 105 euro ceza kestiler, otel rezervasyon tarihini ise değiştiremediler yandı 390 euroluk otel

thekoch otelle birebir gorusmeyi denedinmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorele2000

Arkadaşlar,
    dün netden başvurduğum multinet kart bugün elime ulaştı, şaşırdım, bu ne hız:)

15 tl hesabıma yüklenmiş.

Kendileri aktiflemişler.

adios internet sitesinden kontrol ettim, 15 tl ye 150 wp yüklenmiş.

adiosdan para aktardıkça anında wp kazanıyoruz.

Yalnız adiosdan multinete puan aktarmak için illa multinet internet sayfasını mı kullanmak zorundayız?

evet hocam yalnızca web sitesinden.. ne kadar çabuk gelmiş, siz istanbulda mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

quote:

Ben de bugun emiratesten puanlarla aldıgım biletin tarihini degiştirmek zorunda kaldım, 70 euro ceza+30 euro setur toplam 105 euro ceza kestiler, otel rezervasyon tarihini ise değiştiremediler yandı 390 euroluk otel

thekoch otelle birebir gorusmeyi denedinmi

Hocam otelin mail adresini bulamadım malesef, ibis oteli sectim, merkezi yerde diye ibis mall of emirates sectim, fakat ne hikmetse sitelerinde bir mail adresi bile yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

quote:

Arkadaşlar,

Kendileri aktiflemişler.

Yalnız adiosdan multinete puan aktarmak için illa multinet internet sayfasını mı kullanmak zorundayız?

evet hocam yalnızca web sitesinden.. ne kadar çabuk gelmiş, siz istanbulda mısınız?

İstanbul bakırköy.
    Yalnız, adiosdan 100 tl daha aktardım ama şu aktifleme nasıl olacak tam anlamadım, yarın 100 tl lik benzin alacağım. Benzincideki
    multinet postu ile aktifleme oluyor mu acaba? şifre?
  • quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar,

Kendileri aktiflemişler.

İstanbul bakırköy.
    Yalnız, adiosdan 100 tl daha aktardım ama şu aktifleme nasıl olacak tam anlamadım, yarın 100 tl lik benzin alacağım. Benzincideki

şifre yok.. aktifleme diye bişi de yok hocam sadece yükleme var, kredi kartıyla webden yüklediğin miktarı fiziksel olarak karta yüklemeleri lazım her yüklemede.. kasiyer yapar söylersen
  • quote:

duduco hocam, vizeyi alamadım, pasaport memurunun hatası yüzünden şu anda dubai de gözüküyormuşum, bir haftadır sorun çözülmedi, mecbur iptal etmek zorunda kaldık, 2 hafta sonraya aldım, insallah yetişir bu sefer vize

hocam vizeyi girişte alabiliyorsunu dubaide.şansınızı deneyebilrisiniz.
  • @coupe96
    Biliyorum hocam daha onceden aldım ordan, ama oraya gidemiyoruz ki işte, uçağa almıyorlar vize yoksa
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar,

Kendileri aktiflemişler.

İstanbul bakırköy.

şifre yok.. aktifleme diye bişi de yok hocam sadece yükleme var, kredi kartıyla webden yüklediğin miktarı fiziksel olarak karta yüklemeleri lazım her yüklemede.. kasiyer yapar söylersen

Hocam tam bilmedigimden soruyorum, simdi kartımıza 100 lira yükledik yarın markete birseyler almaya gittik, kartımızı uzatıp odemeyi burdan alın diyoruz.
    Bu sekilde degil mi, netten yatırdıgımız tutarı tekrar aktifletme mi yapmak gerekiyor. Bir de bu multinet ile max kac paralık alısveriş yapabiliyoruz bir seferde.
    Bir de kartın içinde sanırım temazsız işlem özelliği var
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar,

Kendileri aktiflemişler.

İstanbul bakırköy.

Hocam tam bilmedigimden soruyorum, simdi kartımıza 100 lira yükledik yarın markete birseyler almaya gittik, kartımızı uzatıp odemeyi burdan alın diyoruz.
    Bu sekilde degil mi, netten yatırdıgımız tutarı tekrar aktifletme mi yapmak gerekiyor. Bir de bu multinet ile max kac paralık alısveriş yapabiliyoruz bir seferde.
    Bir de kartın içinde sanırım temazsız işlem özelliği var

önce kartı uzatıp yükleme yapıcam diyosun,

eleman kartı makinaya takıp önceden yatırdığın 100 lirayı karta yüklüyo,

sonra aldıklarını kasadan geçiriyo her zamanki gibi,

ne kadar tuttuysa bu sefer karttan onu çekme işlemini yapıyo..

bu kadar..

temassız işlem falan yok bildiğim kadarıyla..
  • Tesekkürler muzzy255
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: cagatayucuzal

quote:

Orijinalden alıntı: duduco

quote:

Orijinalden alıntı: enemy1980

arkadaşlar bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim kasımda uçak bileti 1 kişi avryupa 49800 , 2.kişi refakatçi sayılıp %25 inrimlimi yani 30bin gibi bir puana mı götürüyorlar yoksa 99600e mi denk geliyor. birde şuan -4000deyim avans limitim 100bin eğer limit yetmiyorsa bileti alamıyormuyuz yoksa kalan kısımı normal ödeme yaparak alabiliyormuyuz.

Cevap verilmeyen kımı da ben cevaplayyaım; puanınız yetmezse kullanamıyorsunuz. Her bileti ya puanla alacaksınız ya da kartla ödeme yapacaksınız. Mesela aktarmalı gidiş dönüş 4 bilet alacaksınız ama puanınız 3 bilete yeterse 3 biletin tamamını ödersiniz 4. bileti kartla ödeme yaparak alırsınız. Umarım anlatabildim

YANİ 149 tl bayram kampanyasını sadece puanla alabiliyoryz doğrumu anladm tek kişiyim ben

Yukardaki soruların ve cevapların ilgisi yok sizin sorunuzla ama sonuçta evet doğru anlamışsınız, o kampanyalar sadece puanla alınabilir eğer puanızı yetmezse avans puanla alıp 1 yıl içinde kapatmanız gerekir kapatamadığınız kısmı da nakit olarak ödersiniz

avans puan limti yetmezse alınamıyor yani teşekkrler
  • Hocam sitede ben de okudum yok kasiyer aktifliyor falan ama yok öyle bi şey. Multinetin internet sitesinden parayı yatırıyorsun ve kartını uzatıyorsun kasiyere. Ne kadarsa çekip kartını geri veriyor sana. Hepsi bu kadar. Bu arada yukarıda yazdıklarımı okursanız Multinetle akaryakıt almaya gitmezsiniz
  • Bu arada adios uzmanı arkadaşlara bir soru da ben sorayım. Benim ve eşimin adiosu var. Birimizin kartıyla yurtdışı otel rezervasyonu yapacağız. Bunun yanında soyadımız tutmayan birini (mesela baldızı) de aynı odada kalmak şartıyla ve ücretini adiosla indirimli olarak ödeyebilir miyiz? Yani 2+1 iki oda yerine 3 kişilik tek oda yapıp ödeme şeklini Adios+Puanla yapabilir miyiz? Bilmem anlatabildim mi?
  • multinet pos makınasında kredı yukleme menusunden kartınıza yatırdığınız mıktar yükleniyor.Kasiyerler bunu yapıyor. (her para yuklemede böylemı olacak bilmiyorum) kartla odeme yaptıktan sonra verilen fişte yaptıgınız alışverışın fıyatı ve kartınızda kalan bakiye görülüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oft01819

Hocam sitede ben de okudum yok kasiyer aktifliyor falan ama yok öyle bi şey. Multinetin internet sitesinden parayı yatırıyorsun ve kartını uzatıyorsun kasiyere. Ne kadarsa çekip kartını geri veriyor sana. Hepsi bu kadar. Bu arada yukarıda yazdıklarımı okursanız Multinetle akaryakıt almaya gitmezsiniz

http://www.multinet.com.tr/content.aspx?CtID=139

Ulaştırma Kolaylığı başlığını okursan...

sadece kartı ilk kez alırken ilk yüklemeni karta yükleyip gönderiyolar..
  • quote:

quote:

Hocam sitede ben de okudum yok kasiyer aktifliyor falan ama yok öyle bi şey. Multinetin internet sitesinden parayı yatırıyorsun ve kartını uzatıyorsun kasiyere. Ne kadarsa çekip kartını geri veriyor sana. Hepsi bu kadar. Bu arada yukarıda yazdıklarımı okursanız Multinetle akaryakıt almaya gitmezsiniz

Topkapı shell istasyonuna bugün bizzat sordum, multinet ile akaryakıt alabildiğimizi söyledi...

bakınız link, multinet ile akaryakıt...

http://www.senlipetrol.com/hizmetlerimiz/ticari-satis/multinet/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gorele2000 -- 20 Eylül 2011; 23:47:45 >
  • quote:

quote:

quote:

Topkapı shell istasyonuna bugün bizzat sordum, multinet ile akaryakıt alabildiğimizi söyledi...

bakınız link, multinet ile akaryakıt...

http://www.senlipetrol.com/hizmetlerimiz/ticari-satis/multinet/

Petrol istasyomnu kendi insiyatifinde böyle bir şey yapıyorsa bilemem. Yani sodexho ile market alışverişi de yapılıyor bazı yerlerde. Böyle birşeyse olabilir ama Multinet müşteri hizmetlerine bizzat sordum. Olmuyor dediler
  • quote:

Bu arada adios uzmanı arkadaşlara bir soru da ben sorayım. Benim ve eşimin adiosu var. Birimizin kartıyla yurtdışı otel rezervasyonu yapacağız. Bunun yanında soyadımız tutmayan birini (mesela baldızı) de aynı odada kalmak şartıyla ve ücretini adiosla indirimli olarak ödeyebilir miyiz? Yani 2+1 iki oda yerine 3 kişilik tek oda yapıp ödeme şeklini Adios+Puanla yapabilir miyiz? Bilmem anlatabildim mi?

kesinlikle alabilirsiniz,,, kart sahibi veya soyadı tutan bir kişi ile birlikte soyadı tutmayan kişilerin seyahati puan avantajları ile alınabiliyor,,,
  • quote:

Bu arada adios uzmanı arkadaşlara bir soru da ben sorayım. Benim ve eşimin adiosu var. Birimizin kartıyla yurtdışı otel rezervasyonu yapacağız. Bunun yanında soyadımız tutmayan birini (mesela baldızı) de aynı odada kalmak şartıyla ve ücretini adiosla indirimli olarak ödeyebilir miyiz? Yani 2+1 iki oda yerine 3 kişilik tek oda yapıp ödeme şeklini Adios+Puanla yapabilir miyiz? Bilmem anlatabildim mi?

Soyadı tutma şartı yok aynı seyhat programında olmanız yeterli, ama yurt dışı otellerin fiyatını bir de agoda.com dan incelemenizi tavsiye ederim
  • Duduco verdiğin cevaplar için çok teşekkür ederim, izninle son bir kaç sorum var. Diyelim ki adios kartla avans puan kullanarak 2.000 TL lik uçak bileti satın aldım. Bu puanları iade edebilmem için %10 world puan veren iş yerlerinden (Vatan gibi) yaklaşık olarak ne kadar sürede ve ne kadarlık alışveriş yapmam gerekir, gereken sürede yeteri kadar puan iade edemezsem ne olur?
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.