Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (521. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.058
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: realstory

Vada dondurma işine girmiş. :)

http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/kipa/s-4/c-910.aspx

Havalarda ısınamadı gitti , dondurma yerine tatlı olarak puaneterol alalım biz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GG card finansla kampanya yapmış ilginç.Bugün 20 ve 5 Gram altın aldım GG den 20 Gr 2.046 TL şimdi baktım fiyata 160 TL zam yapmış 25 Gr bana gramı 95,5 Tl ye geldi.İlanlar değişmiş yeni ilanlar eklenmiş 10 lu çeyrek altın ilanı vardı 166 TL ye geliyordu şimdi 180 TL ye zor bulunacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cloves

GG card finansla kampanya yapmış ilginç.Bugün 20 ve 5 Gram altın aldım GG den 20 Gr 2.046 TL şimdi baktım fiyata 160 TL zam yapmış 25 Gr bana gramı 95,5 Tl ye geldi.İlanlar değişmiş yeni ilanlar eklenmiş 10 lu çeyrek altın ilanı vardı 166 TL ye geliyordu şimdi 180 TL ye zor bulunacak.

cardfinans kampanyası, 50 TL. ile sınırlı ve 2-4 haziran tarihli. Siz nasıl 25 GR altın aldınızda gramı 95,5 TL olarak geldi ayrıca kampanya daha yeni başladı sabah aldığınız altında nasıl puan kazandınız ?
  • Cardfinans ile alakalı değil ben öğlen halletim işimi %5 GG indirimi vardı 01.06.2012 tarihinde sondu birde kredi kartı harcama ya 50 tl geliyordu o şekilde gramı 95,5 TL
    Ben aradaki farkı belirtmek için bilgi vermiştim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cloves -- 2 Haziran 2012; 0:57:31 >
  • Bana şöyle bir kampanya geldi:

25 Mayıs-30 Haziran arasında Esnek Hesap kredi limitinizi kullanın, hem 100 TL için ayda sadece 4,99 TL faiz ödeyin, hem de faizin yarısını geri kazanın! (worldpuan)

Kullanmayı düşünmüyorum ama bilginiz olsun istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara

Bana şöyle bir kampanya geldi:

25 Mayıs-30 Haziran arasında Esnek Hesap kredi limitinizi kullanın, hem 100 TL için ayda sadece 4,99 TL faiz ödeyin, hem de faizin yarısını geri kazanın! (worldpuan)

Bana da geldi aynı mesaj sanırım oran yüzde 5 . Burdan kredi çeksek sonra gidip bunu ing turuncu hesapta değerlendirsek , kazandığımız puanlarda cabası olacak . 1000 tl çeksek 50 tl faiz 25 tl puan verecek . 1050 ödeyeceğiz . 1000 tl yi ing turuncuda değerlendirsek 1 ay sonunda 1008 tl oluyormuş . 42 tl faiz ödüyoruz . 25 tl puan kazanıyoruz . Fakat ben kullanamıyormuşum . İnternet bankacılığına girdiğimde esnek hesap limitim 0 gözüküyor :(:(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irresistible86 -- 2 Haziran 2012; 11:59:15 >
  • Bursa Şaypa Mağazalarında 3 x 50 TL alışverişe 15 TL world puan Haziran Ayı Boyunca...

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
  • quote:

Orijinalden alıntı: irresistible86

quote:

Orijinalden alıntı: ahmkara

Bana şöyle bir kampanya geldi:

Bana da geldi aynı mesaj sanırım oran yüzde 5 . Burdan kredi çeksek sonra gidip bunu ing turuncu hesapta değerlendirsek , kazandığımız puanlarda cabası olacak . 1000 tl çeksek 50 tl faiz 25 tl puan verecek . 1050 ödeyeceğiz . 1000 tl yi ing turuncuda değerlendirsek 1 ay sonunda 1008 tl oluyormuş . 42 tl faiz ödüyoruz . 25 tl puan kazanıyoruz . Fakat ben kullanamıyormuşum . İnternet bankacılığına girdiğimde esnek hesap limitim 0 gözüküyor :(:(

Benim limitim de 150 tl, onu da ben istemedim, zorla açtılar.

• Ustalara kısa bir soru sormak istiyorum, cevabını umarım kısa sürede alabilirim.

Singapur ve Tayland için hep vizesiz diyoruz ama bir başvuru ücreti mevcut mu (Dubai gibi) ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Ustalara kısa bir soru sormak istiyorum, cevabını umarım kısa sürede alabilirim.

Singapur ve Tayland için hep vizesiz diyoruz ama bir başvuru ücreti mevcut mu (Dubai gibi) ?

Başvuru yok, bir form dolduruyorsun
    .Pasaporta Vize zaten basılmıyor. Girişte bu formu veriyorsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceset114

quote:

Orijinalden alıntı: Krombacher

Ustalara kısa bir soru sormak istiyorum, cevabını umarım kısa sürede alabilirim.

Başvuru yok, bir form dolduruyorsun
    .Pasaporta Vize zaten basılmıyor. Girişte bu formu veriyorsun..

çıkışta'da formun sizde kalanını geri veriyorsunuz kaybetmeyin istiyorlar
  • Hızlı ve Faydalı bilgiler için teşekkür ederim.
  • İyi hafta sonları herkese,
    Mayıs ayı başında telefonuma 5-31 mayıs arasında 900 tl harcama yapın 20 tl puan kazanın mesajı geldi, kabul ettim gerekli harcamayı da yaptım. Acaba bu tarz kampanyalarda puanlar extre kesilince mi yükleniyor, bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim, iyi günler dilerim...
  • Harcama dönemi bittikten sonraki ay içinde ayın 20 sine kadar yükleniyor.

• takip
  • Bende kendim kampanya talep etmiştim, haziran ayı için vermişler teklif, MH yanlış hatırlamıyosam bir yere başvuru yapmaya gerek yok harcarsanız otomatik olarak puan yatar demişti.

Birde size sormak istedim, herhangi bir yere kabul ettiğime dair SMS vs. bişey yapmama gerek yok dimi. Harcasam yeter.
  • Kampanyayı siz talep ettiyseniz herhangi birşey yapmanıza gerek yok.

Kampanya SMS ile geldiyse orada belirtilen işlemleri yapmanız gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arunsal

Harcama dönemi bittikten sonraki ay içinde ayın 20 sine kadar yükleniyor.

Bekleyeceğiz bakalım 20'sine kadar, teşekkürler arunsal hocam...
  • Arkadaşlar selamlar,

Amerika kampanyasından epeyi bir arkadaş yararlanıyor forumdan bildiğim kadarıyla. Gezi sayfamıza baktığımda Sabri üstadın derlemesi haricinde bir bilgi bulamadım malesef.

Bu haftasonu çalıştım biraz dersimi ve New York planlarını oluşturdum. İsterseniz detaylı olarak planlarımızı gezi sayfasında veya özelden paylaşalım. Böylece hem adios kampanya sayfasını kirletmemiş oluruz, hem de Amerika planları tek bir sayfada toparlanmış olur. Bu şekilde hem Amerika tecrübemizi maksimum seviyeye çıkarmış oluruz hem de bizden sonraki arkadaşlara güzel bir klavuz olur diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 519520521522523
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.