Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (522. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: melihuyan Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.055
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanim

Bursa Şaypa Mağazalarında 3 x 50 TL alışverişe 15 TL world puan Haziran Ayı Boyunca...

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Arkadaşım bu bilgiyi nerden edindin acaba? Sitede yok şaypa da asılmış ilan falan da yoktu...

Zira Şaypa da kampanya olduğunda Akuğur'a da aynısını veriyorlardı önceden...

2 kart var, 15+15=30 x2 = 60 tl olabilir de o yüzden soruyorum...

• Keske ihtiyacim olsaydi da macbook air alsaydim. İki hafta once buyuk bir hevesle karti teslim aldim, karti tam on gunde actilar sozlesme ulasmadigi icin. Simdi kart elimde fakat hic bir alisveris sitesinde worldpuan kampanyasi yok. Bu gidisle evde oturup kaliriz :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tengin78

Arkadaşlar selamlar,

Amerika kampanyasından epeyi bir arkadaş yararlanıyor forumdan bildiğim kadarıyla. Gezi sayfamıza baktığımda Sabri üstadın derlemesi haricinde bir bilgi bulamadım malesef.

Bu haftasonu çalıştım biraz dersimi ve New York planlarını oluşturdum. İsterseniz detaylı olarak planlarımızı gezi sayfasında veya özelden paylaşalım. Böylece hem adios kampanya sayfasını kirletmemiş oluruz, hem de Amerika planları tek bir sayfada toparlanmış olur. Bu şekilde hem Amerika tecrübemizi maksimum seviyeye çıkarmış oluruz hem de bizden sonraki arkadaşlara güzel bir klavuz olur diye düşünüyorum.

Teoman, harika olur,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Arkadaşlar selamlar,

Amerika kampanyasından epeyi bir arkadaş yararlanıyor forumdan bildiğim kadarıyla. Gezi sayfamıza baktığımda Sabri üstadın derlemesi haricinde bir bilgi bulamadım malesef.

Bu haftasonu çalıştım biraz dersimi ve New York planlarını oluşturdum. İsterseniz detaylı olarak planlarımızı gezi sayfasında veya özelden paylaşalım. Böylece hem adios kampanya sayfasını kirletmemiş oluruz, hem de Amerika planları tek bir sayfada toparlanmış olur. Bu şekilde hem Amerika tecrübemizi maksimum seviyeye çıkarmış oluruz hem de bizden sonraki arkadaşlara güzel bir klavuz olur diye düşünüyorum.

Siz Gezi sayfasında ilgili başlığı açın ben tezi teslim ettikten sonra new york ve miami ile ilgili detaylı bir paylaşım yapacağım..

• selam arkadaşlar. kişiye özel tanımlanan harcamaya verilen worldpuanlar ekstrede "düzeltme puanı" olarak mı gösteriliyor? Ya da düzeltme puanı nedir bilen var mı acaba?
  • Arkadaşlar tecrübeliler bilir,

Haziran ayı için worldpuan kampanyaları ne zaman açıklanır? Şöyle bi 5x100 olsada kazansak.

Açıkçası şuanda worldpuan veren düzgün kampanya yok gibi, bitek play 3x100 30TL var. Onuda yaptık zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

selam arkadaşlar. kişiye özel tanımlanan harcamaya verilen worldpuanlar ekstrede "düzeltme puanı" olarak mı gösteriliyor? Ya da düzeltme puanı nedir bilen var mı acaba?

Puan hesabında öncekği ayda bir hata olduysa ona düzeltme puanı diyorlar. Kişiye özelde kişiye özel kampanya diye yazıyor.
  • Talepte bulunmadığım halde haziran ve temmuz için teklif gelmiş ama çok komik rakamlarla. 2100 liraya 20 lira worldpuan, 1600 liraya 10 lira worldpuan. Kabul etmeyeceğim. Herkese %2 verirken bana %1'i bile çok görmüşler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan_bs

quote:

Orijinalden alıntı: serkanim

Bursa Şaypa Mağazalarında 3 x 50 TL alışverişe 15 TL world puan Haziran Ayı Boyunca...

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Arkadaşım bu bilgiyi nerden edindin acaba? Sitede yok şaypa da asılmış ilan falan da yoktu...

Zira Şaypa da kampanya olduğunda Akuğur'a da aynısını veriyorlardı önceden...

2 kart var, 15+15=30 x2 = 60 tl olabilir de o yüzden soruyorum...

http://www.saypa.com.tr/katalog/index.php?id=1 katologda var iyi incelerseniz görürsünüz

• Gezilerle ilgili tecrubelerinizi paylastiginiz gezi sayfaniz nerede?

• quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Siz Gezi sayfasında ilgili başlığı açın ben tezi teslim ettikten sonra new york ve miami ile ilgili detaylı bir paylaşım yapacağım..

Ben de Cuma günü önemli bir raporumu teslim ediyorum ve haftasonu tüm plan programı detaylı bir şekilde paylaşıyorum o zaman. New York, Las Vegas, Los Angeles, San Diego ve San Francisco planları Yeme-İçme-Gezme-Görme-Alışveriş dahil daha gitmeden tam teşekküllü olarak paylaşırım arkadaşlar.

Bu arada tezinizde başarılar. Bana Proje yapmak dahi ne kadar zor gelmişti, Tezin psikolojisini düşünmek bile istemiyorum :)

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Teoman, harika olur,

Sizin tecrübelerden sonra bizimki artık nasıl olur bilemem dostum ama ilk denememizi yapalım bakalım haftasonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tengin78 -- 4 Haziran 2012; 8:52:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: yunus902

Gezilerle ilgili tecrubelerinizi paylastiginiz gezi sayfaniz nerede?

http://forum.donanimhaber.com/m_55830653/tm.htm
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yunus902

Gezilerle ilgili tecrubelerinizi paylastiginiz gezi sayfaniz nerede?

http://forum.donanimhaber.com/m_55830653/tm.htm

Tesekkur ettim sagolun :)

• quote:

quote:

Ben de Cuma günü önemli bir raporumu teslim ediyorum ve haftasonu tüm plan programı detaylı bir şekilde paylaşıyorum o zaman. New York, Las Vegas, Los Angeles, San Diego ve San Francisco planları Yeme-İçme-Gezme-Görme-Alışveriş dahil daha gitmeden tam teşekküllü olarak paylaşırım arkadaşlar.

Bu arada tezinizde başarılar. Bana Proje yapmak dahi ne kadar zor gelmişti, Tezin psikolojisini düşünmek bile istemiyorum :)

quote:

Teoman, harika olur,

Sizin tecrübelerden sonra bizimki artık nasıl olur bilemem dostum ama ilk denememizi yapalım bakalım haftasonu.

Merakla bekliyoruz arkadaşlar. Bende seneye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: cartok

quote:

quote:

quote:

Teoman, harika olur,

Merakla bekliyoruz arkadaşlar. Bende seneye düşünüyorum.

Açıkçası, 12 yıldır NY da yaşayan kardeşimi Şubat ayında ziyaretine gitmiştim ilk defa ve burada paylaşılan çoğu bilgiden (aylık metro kart- müze biletleri vs) onun bile haberi yok
    O yüzden bu konuyu çok seviyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: aaydinci

Keske ihtiyacim olsaydi da macbook air alsaydim. İki hafta once buyuk bir hevesle karti teslim aldim, karti tam on gunde actilar sozlesme ulasmadigi icin. Simdi kart elimde fakat hic bir alisveris sitesinde worldpuan kampanyasi yok. Bu gidisle evde oturup kaliriz :)

kampanya yok hadi neyse de
    world lounge bile kurallara baglanmıs.
    3 ayda en az 500 tl harcayana beleş yoksa kişi başı 20 tl:))
    kartım premium hesap eksresi notunda mesaj geldi.
    Zaten harcıyoruz cok daha fazlasını,ama YKB sankı pintileşti):
  • bende bu fırsatlardan yararlanmak için worldcardımın türünü adios olarak değiştireceğim ancak 2 gün önce worldcardın akaryakıt kampanyası için katılım mesajı atmıştım kartımın türünü değiştirirsem tekrar kayıt olmam gerekiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin40

World Lounge ile ilgili bu 3 aylık 500TL harcama bilgisini nereden aldınız acaba?
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

quote:

Orijinalden alıntı: sahin40

World Lounge ile ilgili bu 3 aylık 500TL harcama bilgisini nereden aldınız acaba?

alıntı yaptığınız mesaj içerisinde cevap mevcut.
  • 
Sayfa: önceki 520521522523524
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.