Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
84.716
Cevap
1.078
Favori
5.532.483
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Bu arada sunexpress izmir Antalya Antalya izmir gidiş dönüş Ramazan bayramı biletlerini kişibaşı 75+75 =150 tl gidiş dönüş olarak aldım, aerobiletten 100 tl hediye vardı, bana bide son sayfada indirim yaptı 36 tl ye mal oldu

Hem aerobilet bonuslarini hem world puanlar nasil bi arada nasil kullaniliyo?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncle sam sung

world bu konuda cok iyi, world card icin degilde baska kartlarla ilgili kart ucreti hakkinda bir sorum olacak.
    yillik alinan aidatlari garanti card iade etmiyor, ne yapabilriim, haklarimiz nedir bilen varmı, gazetede yazıyordu, kart ücretleri için dava açan kazanıyor filan..

bir sigortaci ile tanismistim, 10 yildir benden alinan tum kart ücretlerini talep ettim demisti, kazandımı kazanmadımı bilemiyorum...

sizlerin yorumu nedir acaba

Tüketici Sorunları Hakem Heyetine muracat etmeniz lazım. (TSHH) Yıllık ücret yansıtılmış ekstralarla gidin onlar size form doldurtturuyorlar, sonrasında %99 ücret iadesi kararı çıkar. Karaı hem siz hem bankaya yolluyorlar. Gelen kararı banka direk işleme almadığından birde sizden faxlamanızı isteyecek.

Eskiden TSHH kafasına göre 1 yıllık 2 yıllık 5 yıllık iadeye hükmediyordu ama şu angenel bir kararla 10 yıllık iade yapılıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus902

quote:

Bu arada sunexpress izmir Antalya Antalya izmir gidiş dönüş Ramazan bayramı biletlerini kişibaşı 75+75 =150 tl gidiş dönüş olarak aldım, aerobiletten 100 tl hediye vardı, bana bide son sayfada indirim yaptı 36 tl ye mal oldu

Kullanılamıyor dostum
  • quote:

quote:

quote:

Kullanılamıyor dostum

Kafam biraz karisti da 100 liralik aerobilet hesabi 150 tl puan 36 liraya maliyet baglanti kuramadim :)

• quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

oksit bir türlü görüşemedik yarın sabah çıkıyoruz biz. Eğer bu mesajı okuyorsan biz havuzun yanındaki snacteyiz sonrasındada cocuk havuzunun kenarında olacağiz üzerimde kırmızı bir şort var :)

Hocam şimdi indim havuz kenarına ama herkes çıplak kırmızı tshirt göremiyorum. :-)

Kırmızı şort diyor adam yahu

Buluşabildiniz mi bari? Olmadı cepten arayıverin.

Buluştuk buluştuk, şortu yanlış okumuşum cepten . Tanıştık, muhabbet ettik çok memnun oldum...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanılamıyor dostum

Kafam biraz karisti da 100 liralik aerobilet hesabi 150 tl puan 36 liraya maliyet baglanti kuramadim :)

Yok dostum puan değil normalde bilet fiyatı gidiş dönüş 150 tl tutuyor aero bilet kampanya yapmıştı herkese 100 tl hediye vermişti 29 şubatta, onu değerlendirdim birde son sayfada indirim yaptı 1 kişi için 36 tl para çıktı cebimden puanla alakası yok yani
  • quote:

quote:

quote:

Kullanılamıyor dostum

aerobilet bana yamuk yapıyor :) en uygun onur air çıkıyor, bilet satışı içinde Onurair internet sitesine yönlendiriyor
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Kullanılamıyor dostum

Yok dostum puan değil normalde bilet fiyatı gidiş dönüş 150 tl tutuyor aero bilet kampanya yapmıştı herkese 100 tl hediye vermişti 29 şubatta, onu değerlendirdim birde son sayfada indirim yaptı 1 kişi için 36 tl para çıktı cebimden puanla alakası yok yani

haa anladım şimdi açıklaman için teşekkür ederim
  • bir kampanyada benden biraz önce mailime geldi. Macbook meraklısına

http://www.smrtmsg.com/Router/a015b2c1-8195-476e-b0f1-359e1d7f5dfe/HtmlView.aspx

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksit -- 1 Haziran 2012; 18:20:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolfire

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

oksit bir türlü görüşemedik yarın sabah çıkıyoruz biz. Eğer bu mesajı okuyorsan biz havuzun yanındaki snacteyiz sonrasındada cocuk havuzunun kenarında olacağiz üzerimde kırmızı bir şort var :)

Hocam şimdi indim havuz kenarına ama herkes çıplak kırmızı tshirt göremiyorum. :-)

Kırmızı şort diyor adam yahu

Buluşabildiniz mi bari? Olmadı cepten arayıverin.

görüştük görüştük çokta iyi oldu. Darısı forumdaki diğer arkadaşlara artık detaylı ve fotograflı bir incelemeyide dönüşte paylaşırım zaten. Bu arada bugun itibariyle yeni tatil arayışınada girmiş bulunuyoruz.

• az önce mesaj gelmiş,
    haziran temmuz da

3600 harca 20 tl
    4350 harca 40 tl

berbar oranlar. mayıs ayı için 2900 e 60 tl kazanmıştım :(
  • Isteyene bilkom'dan 1850 TL'ye alabilirim macbook air :)
  • quote:

bir kampanyada benden biraz önce mailime geldi. Macbook meraklısına

http://www.smrtmsg.com/Router/a015b2c1-8195-476e-b0f1-359e1d7f5dfe/HtmlView.aspx

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

Resimdeki ilk cihazı (2189 Tl olan) aşağıdaki ilanda 1.800 Tl'ye satıyorum. Açılmamış kutusunda.

http://resim.donanimhaber.com/m_61542409/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimveEdebiyat -- 1 Haziran 2012; 21:40:57 >
  • Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!-

gittigidiyor kampanyaları
  • bu hsonu kesin kampanya var
    sıra axess de diye dusunuyorum
  • Benim takip ettiğim bir kullanıcı var, 2 hesabı var puan kampanyası olduğunda %5 zamlı hesabın ilanlarını aktif ediyor, kampanya yokken normal fiyatlı hesabı. Bu gün öğleden sonra kazık hesap aktif oldu. İzlenimlerimle şu anda sadece kampanya olaşağını anlıyorum, biraz daha çalışırsam bankalarıda bulacam

GG.da world kampanyasından altın alıpta puanları yatan oldumu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

Benim takip ettiğim bir kullanıcı var, 2 hesabı var puan kampanyası olduğunda %5 zamlı hesabın ilanlarını aktif ediyor, kampanya yokken normal fiyatlı hesabı. Bu gün öğleden sonra kazık hesap aktif oldu. İzlenimlerimle şu anda sadece kampanya olaşağını anlıyorum, biraz daha çalışırsam bankalarıda bulacam

Ben bu zamları anlamıyorum zaten onlardan her şekilde % 10 kesilecek uyanıklık yapıp zam yaptıklarından belkide alacak adamlara almıyor millet puan toplayacak haydi zam yapayım mantığı acaba gerçekten kazandırıyor mu ?
  • quote:

Benim takip ettiğim bir kullanıcı var, 2 hesabı var puan kampanyası olduğunda %5 zamlı hesabın ilanlarını aktif ediyor, kampanya yokken normal fiyatlı hesabı. Bu gün öğleden sonra kazık hesap aktif oldu. İzlenimlerimle şu anda sadece kampanya olaşağını anlıyorum, biraz daha çalışırsam bankalarıda bulacam

ben de biliyorum onları
    hatta baslık actım silindi
    bir a..merk..
    digeri a..mer..10 :)
    allah tan %5 yapıyorlar
    puanın hepsini de isteyebilirler
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendirf

quote:

ben de biliyorum onları
    hatta baslık actım silindi
    bir a..merk..
    digeri a..mer..10 :)
    allah tan %5 yapıyorlar
    puanın hepsini de isteyebilirler

aynen hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Ben bu zamları anlamıyorum zaten onlardan her şekilde % 10 kesilecek uyanıklık yapıp zam yaptıklarından belkide alacak adamlara almıyor millet puan toplayacak haydi zam yapayım mantığı acaba gerçekten kazandırıyor mu ?

bunu yapanlar altın satıcıları. normal satıcı yani bizler zaten kampanyadan haberimiz olmuyor. GG kampanya yapıcağını kurumsal satıcılarına bildiriyor, onlarda fiyatlandırmalarını yapıyor.

Mesala 2.000 TL ye sattı aldından normalde 1800 TL alıcak ( onların komusyonu daha azdır diye tahmin ediyorum )
    Kampanya var denince 2.100 TL fiyat koyar eline 1890 TL para geçer.
    Biz alıcılarada normalde 2.000 TL den alıcağımıza 2.100 TL.ye alıp 200 TL puan kazanınca gerçek maliyet 1.900 TL oluyor. Yani biz 100 TL, satıcı 90 TL karda.

Bankanın puanı kardeş kardeş paylaştırılıyor
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.