Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: kukuleta1 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (2 Mobil) - 9 Masaüstü2 Mobil
5 sn
84.751
Cevap
1.077
Favori
5.538.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oksit

quote:

Orijinalden alıntı: dangeraus

quote:

Orijinalden alıntı: Zeus_Ferre

Arkadaşlar merhaba,

Bu seturun erken rezervasyonları ile Ekimin ilk haftası için güzel bir otel bakıyorum ama açıkçası kararsız kaldım.
    Hem fiyat yönünden uygun hemde Ekim ayında güzel olabilecek bir otel öneriniz var mı acaba?

daha önce "sabri çelebi" üstaddan onay almış titanic lara oteli inceleyin. ısıtmalı havuz olduğundan ekim ayında rahat edersiniz.

Aman diyim titanic otelden uzak durun arkadaslar, tam bir hayal kırıklığı oldu bende.

Üstad aynı fikirde değilim ben çok memnun kaldım, Bayram döneminde gitmem etkili olmuş olabilir, turk müşteri fazlaydı, sen sanırım Ruslar'dan rahatsız olmuştun hatırladığım kadarıyla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Bu seturun erken rezervasyonları ile Ekimin ilk haftası için güzel bir otel bakıyorum ama açıkçası kararsız kaldım.
    Hem fiyat yönünden uygun hemde Ekim ayında güzel olabilecek bir otel öneriniz var mı acaba?

daha önce "sabri çelebi" üstaddan onay almış titanic lara oteli inceleyin. ısıtmalı havuz olduğundan ekim ayında rahat edersiniz.

Aman diyim titanic otelden uzak durun arkadaslar, tam bir hayal kırıklığı oldu bende.

Konuyu biraz açarmısın, benim alternatiflerim arasında. Ona göre çıkartayım alternatiflerden.

• Bursa'da yaşayanlar için; ŞAYPA

Haziran ayı boyunca worlde özel 3 adet 50 tl ve üzeri tek çekim alışverişe 15 tl worldpuan hediye!. Broşürde detaylar okunmuyor siteden takip edilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duykan_bs

quote:

Orijinalden alıntı: bilgisayars

Evet arkadaslar rezervasyonu sonunda tamamladım
    Sueno Hotels beach side
    Ramazan Bayramı'na denk geliyor
    EBRU GUNDES, ALTAY, SİBEL CAN farklı günlerde sahne alıyorlar ve konserler ücrete dahil
    Arkadaslar son sayfalarda oteli anlatmış zaten, benim ikinci gidişim gayet başarılı bir otel, Limak lara delux kadar super değil tabi. Ama genede çok güzel

Taze portakal suyu sabah kahvaltısında ücretsiz olarak verilmektedir.

18 Ağustos 7 gece 4302 tl 283000 puana yapıldı
    Katsayı 3,05
    İzmir alsancak Setur Selda hanım ve Yasemin Hanım'a çok teşekkürler

Tüm yaz konser programi
    Sibel Can Konser Tarihleri
    13/06 -25/06 - 02/07 - 09/07 - 16/07 - 02/08 - 19/08 - 27/08 - 05/09

Ebru Gündeş Konser Tarihleri
    20/06 - 28/06 - 05/07 - 12/07 - 25/07 - 08/08 - 21/08 - 30/08 - 12/09

Altay Konser Tarihleri
    27/06 - 04/07 - 11/07 - 18/07 - 30/07 - 06/08 - 13/08 - 20/08 - 03/09 - 10/09

bende dün inceledim o oteli ama bana tuzlu geldi
    sonuçta limit düşük ve sizler gibi puan biriktiremiyorum üstad,
    daha ekonomiklere yöneldim, size iyi tatiller, iyi eğlenceler...

Sagol dostum darısı senin başına

• quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Hocam hayırdır güzel gözüküyor ama sende ne gibi problem oldu?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Konuyu biraz açarmısın, benim alternatiflerim arasında. Ona göre çıkartayım alternatiflerden.

Balayimizin ilk 4 gunü titanic otelde idik. Cok kalabalıktı Haziran sonuydu, öyle çingene bir Rus popülasyonu vardı ki anlatamam. Sıra kavgası bile yapıyorlardı. Cocukları canavar gibiydi. 4 gun sonra hemen yanındaki şimdi rixos lara olan otele geçtik eşekten inip Ata binmiş gibi oldu. Gideceğiniz otelin hangi acentalar ile çalıştığı cok onemli. Müşteri kötü olunca personelde salıyor kendini bir yerden sonra başedemiyor. Su an rixos tekirovadayiz buradada Ruslar var ama hiçbir rahatsızlık vermediler. Bayramda turk sayısı fazla oldugundan ve Bayram muhabbeti ve saygıyı artırıcı bir unsur oldugundan sizinde memnuniyet arttı sanırım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar merhaba,

Balayimizin ilk 4 gunü titanic otelde idik. Cok kalabalıktı Haziran sonuydu, öyle çingene bir Rus popülasyonu vardı ki anlatamam. Sıra kavgası bile yapıyorlardı. Cocukları canavar gibiydi. 4 gun sonra hemen yanındaki şimdi rixos lara olan otele geçtik eşekten inip Ata binmiş gibi oldu. Gideceğiniz otelin hangi acentalar ile çalıştığı cok onemli. Müşteri kötü olunca personelde salıyor kendini bir yerden sonra başedemiyor. Su an rixos tekirovadayiz buradada Ruslar var ama hiçbir rahatsızlık vermediler. Bayramda turk sayısı fazla oldugundan ve Bayram muhabbeti ve saygıyı artırıcı bir unsur oldugundan sizinde memnuniyet arttı sanırım.

• oksit bir türlü görüşemedik yarın sabah çıkıyoruz biz. Eğer bu mesajı okuyorsan biz havuzun yanındaki snacteyiz sonrasındada cocuk havuzunun kenarında olacağiz üzerimde kırmızı bir şort var :)

• Arkadaşlar merhaba,

Geçen Hafta sonu Kıbrıs'ta Noah's Ark Deluxe (Nuhun Gemisi Otel)'e gittik 3 çift. Gitmeden önce iyi düşünün derim, biz hiç memnun kalmadı. Müşteri memnuniyeti sıfır. Stres olmadan dönmek neredeyse imkansız. Gidecek olanlar danışabilirler.
  • Arkadaşlar merhaba,

Geçen Hafta sonu 3 çift Kıbrıs'ta Noah's Ark Deluxe (Nuhun Gemisi Otel)'e gittik. Gitmeden önce iyi düşünün derim, biz hiç memnun kalmadık. Müşteri memnuniyeti sıfır. Stres olmadan dönmek neredeyse imkansız. Gidecek olanlar danışabilirler. Rixos Sungate, Amara Dolce Vita'dan sonra zayıf gelmişte olabilir, bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oracleoracle

quote:

Orijinalden alıntı: canverse

siz büyük ve tecrübeli üstadların yardımına ihtiyacım var.

nişanlım ile balayına fransaya gideceğiz.

25 ağustos ile 15 eylül arasındaki herhangi bir 8 gün içerisinde gitmeyi planlıyoruz.

sizce bunun için adios'un ne tür bir kampanyasını yakalayabilrim?

geçenlerde 199 liraya avrupa turu bizim için uygun olmadı çünkü benim tarihime ait donem ile kampanyanın donemi cakısmadı.

şimdi dört gözle yeniden benzer kampanya gelir mi diye bakınıyorum.

sizce ne yapmalıyım üstatlar ve adiosun tüm özelliklerini detayları ile bilen büyüklerim?

saygılar..

Mutlaka kampanya beklemek durumunda değilsiniz. Normal zamanda da bilet fiyatının yarısı ile 3'te 1'i arasında değişen bir orandaki worldpuan ile uçak biletinizi alabilirsiniz. Hatta kimi zaman "199 TL Avrupa" kampanyalarından daha avantajlı hale gelebiliyor bu şekilde almak.

katılıyorum ucuz uçak bileti bularak çoğu havayolunu puanlarınızla seturdan alabilirsiniz:

uçak bileti karşılaştırma siteleri:
    www.travelocity.com u kullanabilirsiniz. ucuz bilet bulmakta bir numara.
    www.skyscanner.net
    www.flylowcostairlines.com
    www.whichbudget.com
    www.sonfiyat.com
    www.trip a d v i s o r.com.tr hem uçak hem otel hemde şehir turları için . özellikle gezenlerin yorumları ve kendi çektikleri fotolar. çok önemli bir site.
    http://secure.bookinturkey.com/09_1tr/ucak/ucak_amade.asp?ucak=1&sec=6
    ------------------------------------------------
    ucuz havayolları:
    www.easyjet.com avrupada ucuz fiyat veriyor
    http://www.flypgs.com
    http://www.corendon.com
    http://www.sunexpress.com
    http://www.germanwings.com
    http://www11.condor.com
    http://www.airberlin.com
    http://www.tuifly.com/de/index.html#
    http://www.blu-express.com
    http://www.tuifly.com
    Pegasus Amsterdam için iyi fiyat veriyor
    pegasus Rusya için tavsiye ediliyor
    klm
    www.orbitz.com Amerika için özellikle
    expedia.com Amerika için
    condor
    corendon

İrlanda için:
    hangi irlanda olduğu önemli. irlanda cumhuriyeti ise istanbuldan easyjetle londra stansted. ordan ryanairle dublin, cork, shannon nereye gidilcekse. eğer kuzey irlanda ise yine stansted üzerinden easyjet ile belfast.
    Uzakdoğu ve çin:

qatar airlines ama aktarmali 5-6 saat falan bekliyorsun havalimaninda
    Uzakdoğu için (Hong kong yada Çin) :
    emiratesle dubai yap ordan hongkonga geçiniz
    Uzakdoğu ve asya:
    Türkmenistan havayolları

• Arkadaşlar visa kampanyası sonuçlandı,insallah forumdan birilerine çıkmıştır.

http://www.visa.com.tr/tr/altindunya/kampanyalar/hizli_gitme_sansi/kazananlar.aspx
  • quote:

Orijinalden alıntı: cowcow

Arkadaşlar merhaba,

Geçen Hafta sonu 3 çift Kıbrıs'ta Noah's Ark Deluxe (Nuhun Gemisi Otel)'e gittik. Gitmeden önce iyi düşünün derim, biz hiç memnun kalmadık. Müşteri memnuniyeti sıfır. Stres olmadan dönmek neredeyse imkansız. Gidecek olanlar danışabilirler. Rixos Sungate, Amara Dolce Vita'dan sonra zayıf gelmişte olabilir, bilemedim.

Geri dönüş için teşekkürler, Nuh un Gemisi gelecek planlarımda olmayacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

oksit bir türlü görüşemedik yarın sabah çıkıyoruz biz. Eğer bu mesajı okuyorsan biz havuzun yanındaki snacteyiz sonrasındada cocuk havuzunun kenarında olacağiz üzerimde kırmızı bir şort var :)

Hocam şimdi indim havuz kenarına ama herkes çıplak kırmızı tshirt göremiyorum. :-)

• world bu konuda cok iyi, world card icin degilde baska kartlarla ilgili kart ucreti hakkinda bir sorum olacak.
    yillik alinan aidatlari garanti card iade etmiyor, ne yapabilriim, haklarimiz nedir bilen varmı, gazetede yazıyordu, kart ücretleri için dava açan kazanıyor filan..

bir sigortaci ile tanismistim, 10 yildir benden alinan tum kart ücretlerini talep ettim demisti, kazandımı kazanmadımı bilemiyorum...

sizlerin yorumu nedir acaba
  • quote:

quote:

oksit bir türlü görüşemedik yarın sabah çıkıyoruz biz. Eğer bu mesajı okuyorsan biz havuzun yanındaki snacteyiz sonrasındada cocuk havuzunun kenarında olacağiz üzerimde kırmızı bir şort var :)

Hocam şimdi indim havuz kenarına ama herkes çıplak kırmızı tshirt göremiyorum. :-)

Yuh diyorum size ya bir de burdan haberleşiyorsunuz. Bari birkaç foto yolayın
  • quote:

quote:

quote:

Valla üstad % 35-40 indirimleri kaçırdık o zamanlar Dubai'nin puanlarını kapatmak İcin uğraşıyordum

o zenin hatan hocam. Sen profesyonel tatilci olup boş zamanlarında hobi olaraktan çalıştığından 3-5 tatili alıp kenara atsaydın Ben gördüğün gibi 2 ay sonraki tatilin gününü daha netleştiremedim.

üstad bu aradaki indirimler 4 Haziran'a kadarmış seturun sitesinde yazıyor bilgin olsun
    http://www.setur.com.tr/

5 inde yuku puan gelecekti
    kotu oldu :(

• quote:

quote:

Kırmızı şort diyor adam yahu

Buluşabildiniz mi bari? Olmadı cepten arayıverin.
  • world bu ayı da boş geçeceğe benziyor böyle giderse borcu zor kapatırım hadi hayırlı sı
  • quote:

Orijinalden alıntı: uncle sam sung

world bu konuda cok iyi, world card icin degilde baska kartlarla ilgili kart ucreti hakkinda bir sorum olacak.
    yillik alinan aidatlari garanti card iade etmiyor, ne yapabilriim, haklarimiz nedir bilen varmı, gazetede yazıyordu, kart ücretleri için dava açan kazanıyor filan..

bir sigortaci ile tanismistim, 10 yildir benden alinan tum kart ücretlerini talep ettim demisti, kazandımı kazanmadımı bilemiyorum...

sizlerin yorumu nedir acaba

Sıcak fırsatlarda konusu olması lazım
  • 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.