Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4065. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40634064406540664067
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bilgileri düzenlemeyle falan alakası yok işin özeti yılda bir, iki ya da en fazla üç kez geliyor, gelmesi içinde harcamayı azaltıp limitte çok boşluk bırakmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15.000 TL'lik yurtdışı THY bileti Adios Kart'la alsam kaç puan kazanırım?
    Daha sonra bir yurtiçi bilet daha almayı planlıyorum. Bu ilk alışverişten olan puanları 1.8'le çarparak kullanabileceğim sanırım. Ona göre hesaplama yapacağım, ondan soruyorum.
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  • 1.5tl
    Setur bi aralar 2% veriyordu. Son durum nedir bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkelios

15.000 TL'lik yurtdışı THY bileti Adios Kart'la alsam kaç puan kazanırım?
    Daha sonra bir yurtiçi bilet daha almayı planlıyorum. Bu ilk alışverişten olan puanları 1.8'le çarparak kullanabileceğim sanırım. Ona göre hesaplama yapacağım, ondan soruyorum.
    Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    15.000 TL'lik yurtdışı THY biletinden kazanım elde etmek için
    enazından ortalama kart ;milessmiles yada shopfly kartının olmaı gerekir
    milessmiles ile bahsettiğiniz yurtiçi biletinide ödül olarak alırsınız
    adios ile kazanım olmaz
    ancak seyahat kampanyası denk gelirse ki şuan setur var
    12 Aralık - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında setur.com.tr ve Setur Mobil uygulaması üzerinden yapılacak 2.500 TL ve üzeri yurt içi otel, kültür turu, yurt dışı tur ve uçak bileti rezervasyonlarında 100 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

not.seturdan da %1,%2 gelecektir ama setur komisyonu daha fazla olur mutemelen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi faithgebze -- 27 Aralık 2019; 8:30:49 >

• Yakın zamanda adios kartını adios premium a çeviren oldu mu? Güncel şartlar nelerdir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkerbb

Yakın zamanda adios kartını adios premium a çeviren oldu mu? Güncel şartlar nelerdir?
    16.000tl oldu limit sanırım
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    BU nasıl oluyor hocam, tam anlamadım.

• meceng M kullanıcısına yanıt
    2.700 kullanmışsınız, yani 540.000 puan
    1.090 daha lazım, yani 218.000 puan

Toplam 758.000 puan oluyor. 750.000 limiti 8.000 puan geçiyor.

2.000-2.100 lira arası bir bilet ayarlamaya çalışın.

• İstanbul Kıbrıs 2-6 OCak gidiş dönüş 347 TL alternatif yer arayanlar için
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Evet hocam çok sinir bozucu bir durum. Aslında thy bileti 2080 tl. Sanırım seyahat hattının aldığı komisyon ile fiyatı 2180 tl Oluyor.
    Daha ucuza bilet bulamadım aynı tarih aralığı için.

• Setur komisyon ücretini arttırmış zaten gidiş dönüş 180TL komisyon ücreti olduğunu söyledi. Aegean havayollari bileti almaya calıştım havayolu sitesinde 600küsür olan bilete 1000TL’nin üzerinde fiyat söyledi. Ben itiraz edince de biletin kendilerinde 800küsür TL göründüğünü 180TL komisyon ile bu fiyata çıktığını 500küsür puanla alabileceğimi söyledi. Tabi ki reddettim. Sonra pegasus havayolları denedim tekrar arayıp. Bu sefer gene aynı oranda fark çıkınca eko seçeneği satmadıklarını sadece bagajlı vs olan pahalı bilet seçeneğinden biletleme yaptiklarini arti üzerine komisyon eklediklerini söyledi. Yani 600 liralık biletlere 500 puan isteniyor. Geçen sene kampanya döneminde Aegean’dan sadece kabin bagajlı olan ekobilet almama rağmen Pegasus’tan satmadılar. Forumu sürekli takip ediyorum insanlar sürekli kart bitti kart bitti diye serzenişlerde bulunuyorlardı. Haklı olduklarını düşünüyorum. Daha fazla harcamaya daha az puan ve daha cok puanla biletleme yapildigindan kartın avantajı belki de 4te birine indi şu anda. Aidatlar iade edilmiyor, otel kampanyası yapılmıyor, bazı aylar doğru dürüst puan kampanyası bile olmuyor. Arkadaşıma kazı kazandan 5 harcamayla verilen puan için bana 10 harcamaya teklif çıkıyor. Havayollarının kendi kampanyalarını takip edip bayram tatili vs için dönemsel seyahat kampanyasına bakmaktan başka bir esprisi kalmadı adiosun. Puan toplamak için de fazla kovalamaya değmez. Yılbaşı biletlerinde gördük minimum 500küsür liraya Avrupa. Adios insanların birikmiş puanlarını da eritmeye çalışıyor gibi. Sonra da kendi kendini imha mı edecek?

• anigemini A kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle bu nedenlerden ötürü kartı kullanmayı bıraktım

• Bu ekstre de adios kartıma 330 TL üyelik ücreti yansımış. Telefon açtım iptal eder misiniz dedim. İkiletmediler bile..
    Seviliyorsun adios 😍

• muhendis biri kullanıcısına yanıt
    Benimde kartı aldığımdan beri 12 yıldır ücreti iptal ediyorlardı ilk defa bu yıl %50 sini iptal ettiler. Harcama ortalamam 7500 TL ye düştüğü içinmiş bide sebebi. Dedim siz hangi ülkede yaşıyorsunuz da aylık 7.5k harcama yetmiyo

Merakımdan soruyorum sizin aylık harcama ortalamanız nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur -- 27 Aralık 2019; 20:39:11 >
  • muhendis biri kullanıcısına yanıt
    Aranmadan silindi bende :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendis biri

Bu ekstre de adios kartıma 330 TL üyelik ücreti yansımış. Telefon açtım iptal eder misiniz dedim. İkiletmediler bile..
    Seviliyorsun adios 😍
    Premium 240 idi surekli zam mi geliyor

• Arkadaslar mesajları okudum da, yıllık puan kullanım limiti gibi birşey mi var ? 3 kişi için yaklaşık 5700 TL civarı tutan yurtdışı((BAKÜ) biletini puanlarla almayı düşünüyordum . Bunu almam mümkün değil mi ? Kartım şuan klasik adios, adios premium yapınca katsayı avantajı olacak galiba , öyle yapacaktım . Ama şu maximum puan harcama mevzusu aklıma takıldı .

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Arkadaslar mesajları okudum da, yıllık puan kullanım limiti gibi birşey mi var ? 3 kişi için yaklaşık 5700 TL civarı tutan yurtdışı((BAKÜ) biletini puanlarla almayı düşünüyordum . Bunu almam mümkün değil mi ? Kartım şuan klasik adios, adios premium yapınca katsayı avantajı olacak galiba , öyle yapacaktım . Ama şu maximum puan harcama mevzusu aklıma takıldı .
    Tamam şimdi bir mesaj daha gördüm .. 750000 miş limit .. 3750 TL yani yıllık maksimum .. bizim 5700 TL lik bilet bunu geçmez muhtemelen..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan1500

Tamam şimdi bir mesaj daha gördüm .. 750000 miş limit .. 3750 TL yani yıllık maksimum .. bizim 5700 TL lik bilet bunu geçmez muhtemelen..

Alıntıları Göster
    eğer yıl içerisinde bu kartınızı başka işlemlerde kullanmadıysanız 3750 limit yeterli olur. ama adios ile almayın katsayı 1.8, imkanının varsa kartı önce premium alın sonra bileti alın derim
  • Tecrübeli arkadaşlar; muhtemel uzun mesafe (misal Kuala Lumpur)uçak kampanyası ne zaman gelir, fikriniz var mı?
  • 
Sayfa: önceki 40634064406540664067
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.