Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4063. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.538.907
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40614062406340644065
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam online hediye kart satışı, en son kaldırılmıştı,
    hala var mı?
    kampanya sadece online da geçerli..
  • mistral34 M kullanıcısına yanıt
    Adios'u Eco'ya çevirip tekrar Adios'a dönünce kart aidatı sonraki yıl mı alınıyor? Benim kart premium. Git gel yaparsam tekrar premium oluyor mu?
  • World iyice saldı kendini. Kampanya konusunda kazı kazan'dan sonra neredeyse bomboş kaldı. Haftanın sürprizi kampanyaları bile gelmedi. Bugün perşembe, bakalım 300'e 30 süprizi gelecek mi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • karamsar1İ kullanıcısına yanıt
    aynı kartı tekrar çevirmeyin, 2 kartınız olacak, 11 ay arayla birini ekoya diğerini adiosa çevirin, ve adiosa çevirdiğinizi kullanmayın.
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    9 aralıkta yattu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mistral34 M kullanıcısına yanıt
    normalde adios almak aklımda bile yoktu ama bu zehir gibi fikirleri görünce başvurup aldım :)
    şimdi aidat yansıma tarihleri her bankada farklı ykb ne zaman yansıtıyor tam bir sene sonra mi?
    kart gelsin yanına da bir eko çekeyim mis gibi:)
    Eko da şart değil sanırım şuanda normal world var onunla da 11 ayda bir change yapabiliriz herhalde?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tripleseven -- 12 Aralık 2019; 19:2:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mistral34

telefonla aktarıyorlar, anında geçiyor.
    Bence acele etmeyin, iptal etmenize de gerek yok, temmuzda arayıp adios kartı eco'ya çevirin, 1 ay sonra eski eco'yu adiosa çevirin.
    Bu mantikla bir ay boyunca iki kart da Eko kart mi oluyor yoksa Eko-Adios degisimini es zamanli yapip her an bir Adios'u aktif tutuyor muyuz? Ilk ihtimal uygulaniyorsa puanlarin yanma durumu olmaz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 12 Aralık 2019; 23:33:43 >
  • World Mobil'e kazı kazan kampanyası gelmiş.

• sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Bu muhabbete özelden devam edelim bence, burada bir şeyleri çok dillendirince banka önlem alıyor hemen.
  • Merhaba. Babamın 20 yıllık adios kartını yıllık üyelik ücreti alınması ve iade edilmemesi üzerine kapattık. Üyelik ücreti kasım sonu alındı ve aralık başı kartı kapattık. Bu ücretin kalan 11 aya ait kısmını geri alma gibi bir şansımız var mı?

• arkadaşlar benim olmadığım bir uçuşta seyahat hattından eşim veya çocuğum için puanla bilet alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrtybgl -- 13 Aralık 2019; 11:45:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtybgl

arkadaşlar benim olmadığım bir uçuşta seyahat hattından eşim veya çocuğum için puanla bilet alabilir miyim?
    adios sitesinde şu şekilde yazar : Puanlarla yapılan tüm seyahat harcamalarında, seyahat edecek yolculardan en az birinin soyadının asıl veya ek kart sahibi soyadı ile aynı olması gerekmektedir.

yani soyadın aynı olduğu sürece eş çocuk anne baba bileti alabilirsiniz.

sadece 3. şahıslara bilet alıyorsan o uçakta seninde olman şartı var
  • Arkadaşlar ininal karta veya başka bir karta para yüklemenin yolu varmı acaba özelden yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avedist

Arkadaşlar ininal karta veya başka bir karta para yüklemenin yolu varmı acaba özelden yazarsanız sevinirim.
    O iş bitti hocam hiçbir yolu yok maalesef

• Yıllık 7500 TL Max bilet aliminda esneklik oluyormu? Deneyen?

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangeziyor

Yıllık 7500 TL Max bilet aliminda esneklik oluyormu? Deneyen?
    Olmuyor maalesef, eskiden daha esneklerdi şimdi çok sıkılar ben 100₺ fazla bileti bile alamadım

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Ben de denemiştim ama alamadım limiti geçince.

• Resmen THY bilet alamaz olduk zira biletleri yine anormal şekilde pahalı, hem de Ocak-Şubat-Mart gibi ölü sezon olmasına rağmen. Avrupa olsun, vizesiz ülkeler olsun Yılbaşı sonrasına kadar mantıklı bir promosyon olacağını zannetmiyorum, ki Avrupa kampanyası yeni bitti. Asıl anlayamadığım, Balkanlar ve Ukrayna gibi vizesiz ülkelere taban fiyatların 1200-1800 arası olması. Yahu yazın tamam da, kışın ortası Saraybosna, Podgorica neden bu kadar pahalı? Dandik Kharkiv, Zaporoje bile 1.200 lira kışın ortası. Kiev zaten kapı 1.800 liradan açılıyor. THY biletleri resmen altın gibi artık. Bakalım Balkanlar ve Ukrayna’ya kış için promosyon gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 14 Aralık 2019; 13:19:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakangeziyor

Yıllık 7500 TL Max bilet aliminda esneklik oluyormu? Deneyen?
    İyi forumlar. YKB seyahat hattı yıllık puan kullanım limitini 750.000 wp karşılığı 3.750 tl. olarak yazalım, bilmeyenler yanlış anlayabilir.

• cengos07 C kullanıcısına yanıt
    Ocak ayında 1800 Aralık ayında 2350 TL'lik puan kullanımı yaptım. Limit daha fazla olabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 40614062406340644065
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.