Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4067. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
84.755
Cevap
1.076
Favori
5.539.064
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu fiyatlara bagaj dahil değil yalnız. bagajlı alırsanız kişi başı 60 dolara felan çıkıyor fiyat
  • Kesinlikle Buta ile uçuyorsanız dikkat edin, el bagajı bile yok dip fiyatta. Sadece üzerinizde ki giysilerle gideceksiniz :)
  • Aiadat 242 TL olmuş
  • Dün 21.30'da görüştüğüm seyahat hattı bugün aynı saatte kapalıydı. Ortalık karışıp dolar yükselmeye başlayınca erken kapatmışlar.
  • freezone00 kullanıcısına yanıt
    Çok saçma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Dün 21.30'da görüştüğüm seyahat hattı bugün aynı saatte kapalıydı. Ortalık karışıp dolar yükselmeye başlayınca erken kapatmışlar.
    Seyahat hattı 1 gün öncesinin dolar kurunu kullanır hep

Yani bugün dolar ciddi artarsa bilet satmak istememesi dünkü kurdan işlem yapacak olmaları

Ama 21:30 da zaten normalde açık olsa da işlem yapmazlar diye biliyorum

• muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Bugün tekrar aradım 13.40'ta,saat 14.00'e kadar işlem yaptım. Dünkü durumu da sordum, sistem güncellemesi varmış o yüzden erken kapanmış.

Gidiş-dönüş Güney Kore biletine Setur fiyatının üzerine 300 lira komisyon ekledi seyahat hattı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NS_85

Bugün tekrar aradım 13.40'ta,saat 14.00'e kadar işlem yaptım. Dünkü durumu da sordum, sistem güncellemesi varmış o yüzden erken kapanmış.

Gidiş-dönüş Güney Kore biletine Setur fiyatının üzerine 300 lira komisyon ekledi seyahat hattı.
    hep aynı numara dolar fırlayınca sistem güncellemesi var deyip bilet kesmiyorlar. ertesi gün yüksek dolar kurundan devam :)
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Ben de anonim şirket (A.Ş.) çalışanı indiriminden faydalandım. Sigortacım sağ olsun. Normalde online kasko da böyle bir indirim seçeneği görmedim.

• bu ara tüm dünya gelirmi acaba.ay sonu filipinlere gidecem 2 kişi 12.000 TL cıkıyor fiyat
  • desgilad D kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum kampanya çıkacağını. Filipinlerde nereye gitmeyi düşünüyorsunuz? Cebu ve palawan adasına gitmek istiyorum bende

• quote:

Orijinalden alıntı: desgilad

bu ara tüm dünya gelirmi acaba.ay sonu filipinlere gidecem 2 kişi 12.000 TL cıkıyor fiyat
    ay sonu gideceksen adios çıkması imkansız. ay sonuna ne kaldı zaten. daha önceki kampanyalara bakıldığında 14 şubat sevgililer günü ve bahar kampanyası çıkması muhtemel
  • quote:

Orijinalden alıntı: unemployed.

Aiadat 242 TL olmuş
    Iade talep ettim.Bu sefer iade etmediler.Kapattirdim ben de kartı. Geri de dönmediler bu sefer.Kart serüvenimiz bitti.

• quote:

Orijinalden alıntı: desgilad

bu ara tüm dünya gelirmi acaba.ay sonu filipinlere gidecem 2 kişi 12.000 TL cıkıyor fiyat
    Geçen ay, Mart sonuna kadar olan bir kampanya çıkmıştı. Yeniden, aynı ayı yapmazlar. Nisan ve sonrası için belki olabilir ya da Şubat ayı için Avrupa kampanyası çıkabilir?
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    14 Şubata bir şey kalmadı pek ve bırakın Adios kampanyası, THY promosyon bile gelmedi. Normalde ölü sezon Şubat ve Mart için Balkanlar-Ukrayna falan THY bu aralar gelmesi lazımdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 7 Ocak 2020; 13:23:36 >
  • Arkadaşlar adios Ile puan+para şeklinde uçak bileti alınıyor muydu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Sürücü indirimi sizin sandığınız gibi bir indirim değil. Aaracınızı sizden başkası kullanırken kaza yaparsa ve suç ondaysa KASKO bu hasarın tamamını karşılamıyor. %20 muafiyet uyguluyor. 10.000 Liralık hasar varsa 8000'ini ödüyor. Kendinizin haricinde bir kişiyi de bu indirim kapsamında belirtebiliyorsunuz. Yani aracınızı sadece siz ve eşiniz kullanıyorsanız ve hiç kimseye vermiyorsanız bu indirimden yararlanmanız mantıklı olur.

Meslek indiriminde ise poliçe kesiminde herhangi bir belge istenmiyor. Fakat kaza sonrasında sizden belge istenme ihtimali yüksek. Poliçe detaylarında bunlar yazıyor. Sonradan sorun yaşamamak adına doğru beyanda bulunmakta fayda var.

Bir arkadaş sürücü indiriminde ikinci sürücünün mesleğinden ötürü meslek indirimi seçtiğini söylemiş. Eğer öyle yapılabiliyorsa iyiymiş. Onu da poliçeyi kestirmeden önce sormakta fayda var. İkinci sürücü değil de ilk sürücü kaza yapmış olsa sıkıntı çıkarma ihtimalleri varsa hiç bulaşmamak lazım.

• mucar70 M kullanıcısına yanıt
    Aracımı benden başka kullanan yok. Meslek kısmına gelince, bir belge ile ispat etme imkanım yok. O yüzden de yalan beyana gerek yok.

Çok aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 7 Ocak 2020; 13:17:55 >
  • sarveniko kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Ben teşekkür ederim :)
  • Play Aralık ayındaki Kafe kampanyasından yatan puan, puan işlemlerinde gözüküyor ama toplam puana yansımamış. Böyle birşey başına gelen var mı? İnternet alışverişi puanı toplama eklenmiş durumda. Onda sorun yok.
  • 
Sayfa: önceki 40654066406740684069
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.