Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (4066. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oshkosh , oshkosh Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
84.716
Cevap
1.078
Favori
5.532.513
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40644065406640674068
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aliersan

Tecrübeli arkadaşlar; muhtemel uzun mesafe (misal Kuala Lumpur)uçak kampanyası ne zaman gelir, fikriniz var mı?
    Bir kaç kez ağustos civarı geldi böyle kampanyalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkeynes

Bir kaç kez ağustos civarı geldi böyle kampanyalar.

Alıntıları Göster
    en son çıkan kampanyada 31 mart'a kadar geçerliydi, muhtemelen mayıs hazirandan önce tüm dünya tarzı bir kampanya çıkmaz gibi. ama avrupa vs gelebilir

sevgililer günü, baharı avrupa da geçiriyorum gibi yerler gelmesi olası
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Aynen önce premium yapacağım ..zaten limitim yüksek ve maaş müşterisiyim ..yaparlar diye düşünüyorum ..teşekkurler ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhendisgsm kullanıcısına yanıt
    Yalnız bu sene Bahar kampanyası Ramazan bayramını da kapsıyor. Nasıl kriterler ile gelir kampanya, belli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarveniko -- 31 Aralık 2019; 14:48:34 >
  • Her yıl geleneksel olarak düzenlenen" worldpuanlar siliniyor mu " etkinliğinden sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen" worldpuanlar siliniyor mu " etkinliğinden sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız
    Ben 31 Aralık günü kalan puanlarımla silinmesin diye Migros’tan sigara alıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen" worldpuanlar siliniyor mu " etkinliğinden sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız
    Suan eksi de oldugum icin rahatim 😂😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu world mobil'deki biletix kampanyası nasıl oluyor? QR Kod ile yapılacak her işlemde %25, maksimum 25 tl indirim yazmışlar. Ben qr kod ile bilet aldım, kazancım da 25 lira gözüküyor world mobilde. Daha sonra 25 tl iade mi edilecek, 25 tl world puan mı verilecek? Çünkü bilet alım esnasında herhangi bir indirim olmadı.
  • Evet daha sonra indirim olarak ekstreden düşecek.

• freezone00 kullanıcısına yanıt
    Şarm 634'den 504'e iniyor da scycanner aramasında 834 diyor pegasus için, oradan pegasus sayfasına gelince yine 634 ama. Demek ki kendi sitesine de bakmalı her zaman.

• Allianz üzerinden kasko brüt prim için %10 puan kampanyası başlamış. Arada yapıyorlar bu kampanyayı. Brüt yani kesintisiz tüm meblağ diye anlıyorum ve maksimum 200 puan veriliyor, yani mobile uygulama üzerinden zaten her halükarda yapacağınız 2.000 liralık bir kasko için 200 lira puan gayet iyi bir oran, üstelik bilmem kaç taksitli)

Önemli bir püf noktası! Sürücü indirimi düğmesine tıkladığımda bana %20 indirim çıkıyor. Muhtemelen trafiğe direk bağlı sicilinizde hiç ceza vs olmadığını tespit edip yapıyor bu indirimi. Bir başkasının arabasına da yapılabiliyor kasko. Rakamlarda kazıklama var mı, hiç bilmiyorum tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Allianz üzerinden kasko brüt prim için %10 puan kampanyası başlamış. Arada yapıyorlar bu kampanyayı. Brüt yani kesintisiz tüm meblağ diye anlıyorum ve maksimum 200 puan veriliyor, yani mobile uygulama üzerinden zaten her halükarda yapacağınız 2.000 liralık bir kasko için 200 lira puan gayet iyi bir oran, üstelik bilmem kaç taksitli)

Önemli bir püf noktası! Sürücü indirimi düğmesine tıkladığımda bana %20 indirim çıkıyor. Muhtemelen trafiğe direk bağlı sicilinizde hiç ceza vs olmadığını tespit edip yapıyor bu indirimi. Bir başkasının arabasına da yapılabiliyor kasko. Rakamlarda kazıklama var mı, hiç bilmiyorum tabi.
    gecen sene yaptırmıstım piyasaya göre en uygun teklifi allianzdan almıstım 2 kere çekici ihtiyacim oldu ve memnun kaldım... meslek indirimini ve hasatsizlik indirimini vs unutmayın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

gecen sene yaptırmıstım piyasaya göre en uygun teklifi allianzdan almıstım 2 kere çekici ihtiyacim oldu ve memnun kaldım... meslek indirimini ve hasatsizlik indirimini vs unutmayın...

Alıntıları Göster
    benim garanti euroka sigortadan 1000tl'ye yaptırdığım kasko için 1945tl fiyat çıkartıyorlar.

200tl puanı 3 çarpan ile geri alıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

benim garanti euroka sigortadan 1000tl'ye yaptırdığım kasko için 1945tl fiyat çıkartıyorlar.

Alıntıları Göster
    bende meslek indirimi vardi yüzde 20 ayrica ikame araci minimum yaptirmistim belkide ondan dolayı daha uyguna geldi bilemiyorum valla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhendisgsm

Alıntıları Göster
    Her kaskoda olduğu gibi değişiklik gösterebiliyor. Benim önceki yıl 2600 liraya yaptırdığım kaskoya aynı firma yenilemeye 2450 istedi allianz ise meslek ve sürücü indirimiyle 1400 teklif verdi.

Yapıkredi uygulaması ile acentaların verdiği teklif hemen hemen aynı oluyor. Burada ek hizmetlere, muafiyetlere dikkat etmek lazım. En son yaptırdığımda 100.000 üstü İMM teklifi sunmuyordu mobil uygulama o yüzden acentadan yaptırmıştım ama artık onu da sunmaya başlamışlar.

Bu arada allianz'dan nereden kasko yapılırsa yapılsın taksit yapınca vade farkı uygulanıyor. Mobil uygulamada da öyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: onurforever53

bende meslek indirimi vardi yüzde 20 ayrica ikame araci minimum yaptirmistim belkide ondan dolayı daha uyguna geldi bilemiyorum valla :)

Alıntıları Göster
    %20 meslek indirimi ve sürücü indirimi ile (tek sürücü, 2 sürücü) çok iyi fiyat yakalanabiliyor allianz'dan. Tabi dönemsel olarak firmalar teklifleri çok yüksek çıkarabiliyor. İyice araştırmak lazım.

• ben son 3 yıldır garanti euroka'dan daha iyi bir teklif almadım. belki de garantinin bana ekstra bir indirimi vardır bilemiyorum.

ama her yenileme döneminde bakıyorum garanti ile diğer firmalar arasında hep 1/2 fark çıkıyor
  • merhabalar
    adios kartta artı puan nedir bilen var mı? (bu puan,katsayı olmadan normal puan olarak mı kullanılıyor, seyehat da kullanılmıyor mu? iş bankasındaki maximiles puan ve maximum puan gibi)
    bana SMS ile "shop.samsung.com/tr de alışveriş kredisi ile yapacağınız alışverişte 50 TL puan hediye" mesajı gelmişti. uygun kampanya da olunca telefon aldım bugün baktığımda world puan olarak değil artı puan olarak 50 TL yatmış gözüküyor.

acaba artık kampanyalarda da worldpuan yerine normal puan mı verilecek bilgisi olan var mı?
    mesela ocak için mobil ödeme kampanyasına baktığımda "Mobil Ödeme işlemlerinizde toplam 25 TL puan" diyor, geçen ay ki kampanya da ise "25 TL Worldpuan!" diyor.

artık puanlarıda bu şekilde verecekse çekilmez olacak
  • onurforever53 O kullanıcısına yanıt
    Meslek indiriminde uygulama ne şekilde? Var mı herhangi bir püf noktası daha fazla indirim alabilmek için?

• quote:

Orijinalden alıntı: sarveniko

Meslek indiriminde uygulama ne şekilde? Var mı herhangi bir püf noktası daha fazla indirim alabilmek için?
    hocam secenekler arasinda meslek indirimi soruyor isaretliyorsun ögretmen-hakim-askeri personel vb ama kimlik kontrolü teyidi vs yok.

fakat olası bi kaza yada hasar durumunda kimlik ibrazi isteyebilir dosya acildigi zaman...

püf noktasi mi bilemem ama ben eşimi ek sürücü olarak ekletip onun meslek indiriminden yararlanmıstım...
  • 
Sayfa: önceki 40644065406640674068
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.