Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
84.752
Cevap
1.076
Favori
5.538.586
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23642365236623672368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Vahşi Hindi Süprizi

quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

martta Filipinler düşünen var mı? Tayland( Phuket) ile Filipinler arasında kararsızım bir de Vietnam var aklıma giren :)

Subat,Mart,Nisan da Filipinler'e. Mayis'ta da Tayland'a bekleriz.

Filipinlere ne zaman yolculuk? Hep aklımda olan bir yer orası. Martta orda olmak isterim. Ben en fazla 10 gün kalacağım

• arkadaslar vakif world aralik gg kampanyasindan puani yatan varmi. yapi kredi yatti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baktım vakıfbank yatmamış halen
  • nazek kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşlar,acemi adios premiumcu olarak, ilk promosyon uçak biletimi THY' dan aldım, kısmet olursa 5-13 mart arası Tayland'dayım.2426 TL'lik bileti 499tl puan ile. Fiyatlar çok değişken ,bu 2500 TL'lik limit sanırım
    l ilerleyen günlerde yeterli olmayacak, niyeti olan arkadaşların acele etmesini tavsiye ediyorum.
    Bir arkadaşım kararsız, ben eşimden izin aldım pattaya ağırlıklı düşünüyorum. Taylanda bu 3. gidişim olacak, oradaki insanların parasız olmasına rağmen; güler yüzlülüğü ilgisi beni etkiyor. Her yeri ülkemiz gibi cennet. Ben 50 yaşındayım gelmek istersen arkadaşım gelecek olsa bile sorun olmaz. @nazek
  • varsa şekliniz, Filipinler / Boracay'a bekleriz. 25 Ocak - 2 Şubat.
  • şu ana kadar binlerce tl puanı "zamanlı" silinecek diye migroslarda heba etmişiz :((

forumu önceden keşfedeydik iyiydi.paket tur bekliyoruz :)
  • Merhabalar,
    Martta ben de kampanyadan bir bilet alıp Pattaya-Phuket-Singapur ve Kuala Lumpur turu yapmak istiyorum. Tayland kısmını kesin yapıcam ama diğer ülkeler henüz net değil. Yakın tarihlerde gidecek olan arkadaşlar toplanıp kendi içimizde bir tur düzenleyebiliriz :)
  • Arkadaşlar Benalux ve Paris turu yapma planım var. Seyehat acentesi ile vize başvurusu yapmayı düşünüyorum. Acaba hangi tur şirketi vize çıkmaz ise tur parasını iade ediyor? Çünkü MNG tur ''vize çıkmaz ise o sizin sorumluluğunuzda deyip paramın yanacağını söyledi. ''
  • Kampanyaya katılan Yapı Kredi World üyesi OPET ve SUNPET akaryakıt istasyonlarından 16 Kasım 2013 – 1 Ocak 2014 tarihleri arasında farklı günlerde 4 adet tek seferde 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapan müşteriler, 2 – 11 Ocak 2014 tarihleri arasında bir daha World üyesi OPET istasyonlarından minimum 30 TL akaryakıt alımı yaptığında 30 TL indirim kazanacaktır.
    Kampanyaya katılmak için kart sahibi, OPET yazıp bir boşluk bırakarak kart numarasının son 6 rakamını SMS ile 3160′a, Vakıfbank Worldcard sahipleri ise 6635′e SMS gönderecektir.
    SMS gönderimi ile kampanyaya son katılma tarihi 1 Ocak 2014′tür.
    Kampanya kapsamında işlemlerin Yapı Kredi POS terminali üzerinden yapılması gerekmektedir. Kazanılan indirimler 17 Ocak 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yansıtılacaktır. 1 – 10 Ocak 2014 tarihleri arasında Yapı Kredi World üyesi OPET istasyonlarından minimum 30 TL değerinde akaryakıt alımı yapmayan müşterilerin kredi kartlarına indirim yansıtılmayacaktır.

Abiler bu opet ekstre indirim kampanyası dün mü sondu, bugün mü son??? Bi 11 Ocak yazıyo, bi de 10 Ocak?

• selam.. kafamda iki yl haritası var mart ayı için ... 1. si : Phuket , dönüş : Kuala Lumpur 2. si de Manila - Filipinler ... ortalama 10 gün
  • ThaDe kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım hakketen anasayfada aynen dediğiniz gibi yazıyor saçmalamışlar bence ama bugun yakıt alırsanız da ana sayfadaki yazıya istinaden talep açıp extre iadesi alırsınız diye tahmin ediyorum. Ben garanti olsun diye 9 unda aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurbuzcagri

şimdi baktım hakketen anasayfada aynen dediğiniz gibi yazıyor saçmalamışlar bence ama bugun yakıt alırsanız da ana sayfadaki yazıya istinaden talep açıp extre iadesi alırsınız diye tahmin ediyorum. Ben garanti olsun diye 9 unda aldım

Napsak ki yav

• mart ayında adiosla moskova ve st petersburg'a gidelim diyoruz iki kişi. daha önce giden arkadaşlar var mı tavsiye ederler mi?

bir de havaalanından direk araç kiralayabiliyor muyuz? tr ehliyeti rusya da geçiyor mu? araba kiralamanın ya da rusya da araba kullanmanın sıkıntıları var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the-maintain -- 11 Ocak 2014; 22:10:45 >
  • yapıkredi nin sistemi bugün çöktü galiba..bir çok kredi kartı kullanılamıyor,kartla internet şubesine girilemiyor.müşteri hizmetleri güncelleme var dedi.sabah saat 9 a kadar sürecekmiş..
  • Yanlış olmasın ama sigorta varsa 15 gün öncesine kadar koşulsuz iade alabiliyorsunuz bildiğim kadarıyla. 1 ay önce vize başvurusunu kendiniz yaparsınız. Vize çıkmaz ise başvurup parayı geri alırsınız. Tabii bunu iyice bir araştırmak gerek

• cinematic kullanıcısına yanıt
    Biraz araştırdım galiba Jolly Tur'da var öyle bir şey.
  • Sıcak fırsatlardaki dışarıda kaldığım tek konu bu heralde. Bu adios kart anladığım kadarı ile kampanyalarla puan dağıtıyor normal harcamaya pek puan gelmiyor. Peki bu adios kartın aldığı kart ücretini geri alabiliyor musunuz? Bu kartla world'e yapılan taksitlerin aynısını yaptırabiliyormuyuz. Biri yardımcı olsa bize ilk mesajı okudum ama herşeyi anlayamadım
  • Çoğu firmada olması lazım diye düşünüyorum. Arayıp sormanızda yarar var.
  • Arkadaslar kisiye ozel harcamanin her seyi kapsadigini biliyorum, ancak harcamalar yurtdisinda da gecerli mi?

• Evet değişmediyse geçerli
  • 
Sayfa: önceki 23642365236623672368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.