Şimdi Ara

Adios kart ile Dünyayı Keşfe Çıkıyos!-Kampanyalar!-Gezi İpuçları!- (2365. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: cagirsigorta , anvil , anvil , emronr , evenko
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 3 Misafir - 5 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
84.714
Cevap
1.078
Favori
5.532.373
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
78 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • martta Filipinler düşünen var mı? Tayland( Phuket) ile Filipinler arasında kararsızım bir de Vietnam var aklıma giren :)
  • hukukadami H kullanıcısına yanıt
    Çok uzun zamandir forumu takip ediyorum. thundere üstadın katkısını bu forumda inkar edebilecek kimse yok. Onun kampanyaları haftalar öncesinden haber vermesiyle alişverişlerimizi ona göre ayarladik, ayağimizi yorganımıza göre uzattik .. adam kırk yılda bir serzeniş yaptı.. bu kadar emek veriyorum açıp bi okuyun dedi ama arkadasımızda biraz fazla hassas çıktı.. olabilir.. foruma hoşgeldin..
  • gençler bi kontrol edin bakalım gg puanlarınız yatmış mı
  • rozy975 kullanıcısına yanıt
    Rozy975 ucuz havayolu fırsatları bölümünde tanınan va saygı duyulan birisi.. sayısız uçak bileti satışı ve referansı vardır.. sanırım konuşması maksadını aştı. konu bu kadar uzadı.. zaten ödememe gibi bir yol izlemek istese konuyu buraya açmazdı. öyle değilmi??
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

gençler bi kontrol edin bakalım gg puanlarınız yatmış mı

yatmis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muzzy255

gençler bi kontrol edin bakalım gg puanlarınız yatmış mı

Benim yatmış :)
  • koko69 K kullanıcısına yanıt
    tesekkurler
  • emin olmak için soruyorum. pasaportumu yenilediğimde eski pasaportumdaki geçerli schengen vizesini kullanabiliyor muyum? 2 pasaportu da taşırsam sıkıntı olmayacagını okudum, ama almanyadaki oturma iznimde ordaki yetkili seyahat edemezsin demişti. oturma iznimi yeni pasaporta işletmiştim. o yüzden tekrar soruyorum emin olmak adına
  • muzzy255 kullanıcısına yanıt
    Gg yatmış.... sıra 4400 tl harcayıp 180 tl alacağım worldpuan da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: özgüç55

Gg yatmış.... sıra 4400 tl harcayıp 180 tl alacağım worldpuan da

Bana da tamı tamına aynı miktarlar gelmişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -engin-

emin olmak için soruyorum. pasaportumu yenilediğimde eski pasaportumdaki geçerli schengen vizesini kullanabiliyor muyum? 2 pasaportu da taşırsam sıkıntı olmayacagını okudum, ama almanyadaki oturma iznimde ordaki yetkili seyahat edemezsin demişti. oturma iznimi yeni pasaporta işletmiştim. o yüzden tekrar soruyorum emin olmak adına

kullanabiliyorsun tabii ki.

çoğu ülke artık oturum kartı veriyor; almanya halen pasaport'a mı basıyor bunu?
  • quote:

emin olmak için soruyorum. pasaportumu yenilediğimde eski pasaportumdaki geçerli schengen vizesini kullanabiliyor muyum? 2 pasaportu da taşırsam sıkıntı olmayacagını okudum, ama almanyadaki oturma iznimde ordaki yetkili seyahat edemezsin demişti. oturma iznimi yeni pasaporta işletmiştim. o yüzden tekrar soruyorum emin olmak adına

Sikinti olmaz, eski pasaportumdaki 3 yillik oturma iznimi yeni pasaportumla kullandim sikinti olmadi icin rahat olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: deblod

quote:

kullanabiliyorsun tabii ki.

çoğu ülke artık oturum kartı veriyor; almanya halen pasaport'a mı basıyor bunu?

2 sene önce pasaporta basıyordu. şimdi bilmiyorum durum nedir.
  • Benim gg yatmamış. Bakalım yarına kadar yatar inşallah

• oft01819 kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar merhaba,

Yukarıdaki mesajda daha önce bilmediğim birşey öğrendim. Acaba ben yanlış anlamış olabilir miyim diye tekrar açık açık sormak istiyorum.

Pegasus'un kampanyalı fiyatları Setur'da çıkmıyor, bu sebeple fiyat çok yüksek oluyor diye ben hep web sitesinden ücret ödeyerek alıyordum.

Pegasus'taki promosyon bilet için rezervasyon yaparak bu bileti WP ile alabiliyor muyuz?

Alıyorsak geçmişe üzelmek yerine geleceğe sevineceğim...
  • GG
    ykb yatmış
    vakıf yatmamış
  • Dostlar doğum günü için özel bir puan kampanyasi oluyormu?bir ekstrasi varmidir

• quote:

Orijinalden alıntı: sularslan

martta Filipinler düşünen var mı? Tayland( Phuket) ile Filipinler arasında kararsızım bir de Vietnam var aklıma giren :)

Subat,Mart,Nisan da Filipinler'e. Mayis'ta da Tayland'a bekleriz.
  • oksit O kullanıcısına yanıt
    tatil haftasının çarşamba gününe toplantımız varmış, akademik takvimi soranlara selam olsun

izin istesem verirler, kötü bir ortam yok diye düşünüyorum ama insan "nedense" mahcubiyet yaşıyor izin isterken. o tip konuşmaları da hiç sevmem.
    devlet izin hakkı veriyor, yazarsın dilekçeni gidersin ama üniversitelerde işler kanunla kuralla yürümüyor maalesef. "soft code" geçerli.

özel sektörde çok daha rahattım. üniversiteye girmek isteyen arkadaşlarıma şunu diyorum:

"arkadaşlar sakın gelmeyin tünelin ucu bomb.k bi yere çıkıyor"
  • adios06 A kullanıcısına yanıt
    hocam kredi kartı yardımlaşma bölümünde her ay worldpuanları coşturabilirsiniz. 100 100 geliyor. arada 30-40 lira zararınız olur onu da katsayıdan kurtarıyorsunuz zaten. önce eksiye düşün sonra tamamlarsınız.
  • 
Sayfa: önceki 23632364236523662367
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.